Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kada geriausia pradėti laikytis dietos?

2012-01-07

Anglų mokslininkų teigimu, pasirinktos dietos veiksmingumas priklauso ne tik nuo valios, bet taip pat ir nuo to, kokia savaitės diena yra pasirenkama dietos pradžiai.

Kada geriausia pradėti laikytis dietos?
Pink Sherbet Photography / Flickr.com http://www.flickr.com/photos/pinksherbet/ nuotr.

Šiam teiginiui įrodyti buvo atliktas eksperimentas, kuriame dalyvavo du tūkstančiai moterų. Tos, kurios nusprendė pradėti lieknėti savaitės viduryje, dažniausiai jų pastangos nebuvo veiksmingos bei sėkmingos. Mokslininkai tvirtina, kad geriausia pradėti laikytis dietos yra savaitės pradžioje.

Štai, pavyzdžiui, dažniausiai britų moterys bando laikytis dietos tris kartus per metus. Jų pasirinkta populiariausia dietos pradžios diena yra penktadienis . Tačiau, tyrėjai pabrėžia, jog tai nėra pati tinkamiausia diena pradėti sveikai maitintis. Visa tai yra todėl, nes penktadienį dažniausiai pradedamas jausti stresas, pavyzdžiui, susijęs su darbu ir pan., susikaupęs per visą savaitę. O štai prieš akis dar laukia išeiginės dienos, per kurias dažniausiai yra susitinkama su draugais, pramogaujama. Natūralu, jog visa tai yra neatsiejama ir su įvairiausių valgių skanavimu.

Pabaigai svarbu pridurti, jog apskritai pagrindinė priežastis, dėl kurios moterys maitinasi netinkamai, yra tiesiog nuobodulys.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.