Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Žymios Lietuvos moterys dalinasi elegancijos paslaptimis

2012-04-04

Daugelis žmonių turi savitą stilių, tačiau tik tikri stiliaus gurmanai net ir vilkėdami kasdiene eilute sugeba elegantiškai atrodyti. Elegantiškos kasdienybės paslaptimis dalinasi žymios Lietuvos moterys: dizainerė bei juvelyrė Jurgita Lago ir stiliaus guru laikoma Daiva Bakutienė.

Mados ir stiliaus centro „Europa“ leidžiamo žurnalo „MAGic“ kūrėjams juvelyrė J. Lago teigia, kad elegancija – daugiau nei drabužiai. „Tai – gebėjimas derinti ir kontrastingus, ir panašius daiktus. Tada elegancija gali būti ir moderni, nors pats žodis tarsi primena klasiką, – teigia menininkė. – Elegancija – ir saiko jausmas. Išspaustas siekis atrodyti elegantiškai virsta elegantiškai elegantiška elegancija, o tai – blogai.“ Kaip tinkamą elegantiškos pusiausvyros pavyzdį J.Lago pateikia žinomą aktorę Tildą Swinton.

D. Bakutienė žurnalo „MAGic“ kūrėjams atskleidžia savąją  elegantiškos aprangos koncepciją: „Elegancija aprangoje – tai aiškus siluetas, kokybė, ne daugiau kaip trijų spalvų derinys. Sakydama „aiškus siluetas“ turiu omenyje, kad drabužių derinys turi aiškią formą ir pabrėžia figūros privalumus, nėra perkrautas, nedominuoja eklektika – nes ją daugeliui mūsų sunku suvaldyti". Pasak D. Bakutienės, tokią eleganciją įkūnija vyresnio amžiaus italės, dėvinčios tvido sijonus, liemenuotus švarkelius, subtilius aksesuarus, tinkančius jų amžiui ir figūrai. 

Abi moterys mano, kad kasdieninę eleganciją galima išlaikyti ir mūvint kelnes, tik svarbu pasirinkti tinkamus aksesuarus. Juvelyrė J.Lago kasdienį savo įvaizdį pagyvina ryškiu lūpdažiu bei gerai apgalvotais išskirtiniais papuošalais. Moteris pabrėžia, kad jai itin svarbi rankinė, kuri dažniausiai tampa brangiausiu aprangos akcentu. D. Bakutienė šalia kelnių dažniausiai derina elegantiškus švarkus. Pasak jos, drabužių derinimas – savotiška džiazo muzika, kur kiekvienas instrumentas improvizuoja savaip, tačiau sukuria harmoningą visumą. 

Daugiau apie žymių Lietuvos moterų bei vyrų elegancijos paslaptis –mados ir stiliaus centro „Europa“ žurnale „MAGic“ nuo balandžio 5 d. 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.