Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Stiliaus patarimai kasdien ir per šventes

2013-02-15

Nuo ko prasideda moters garderobas?

Stiliaus patarimai kasdien ir per šventes

Nuo batų. Patarimas: prieš perkant naują porą batų, peržvelkite mados žurnalus.

Dažnai moterys, įsigydamos aksesuarus, pavėluoja bent porą sezonų: labai norėjosi, tačiau negalėjo sau leisti. Tačiau tuo metu, kai svajonė gali būti realizuota, mada gali būti praėjusi ir batų modelis bus pasenęs. Dar vienos psichologinės pinklės: taip, ne patys gražiausi, bet labai patogūs. Ir sakykite, kas gi jus pamils, jei jūs pati savęs nemylėsite? Tikrai galima rasti madingos avalynės už prieinamą kainą, tik netingėkite paaukoti savo laiko batų paieškai. Ir atminkite, kad pagal batus apie moterį galima daug ką nuspręsti.

Su kokiais daiktais iš savo spintos reikia negailint atsisveikinti?

Visų pirma, meskite lauk tuos, kurie šiuo metu išties nėra madingi: platėjančios kelnės, riestanosiai ir ilgasmailiai batai, palaidinės nedengiančios pilvo. Antras etapas – viskas, kas yra apšiurę, nors dar ir nėra madinga. Aptrinti drabužiai jums tikrai neuždės pliuso nei vakarėlio metu, nei darbe. O ką jau kalbėti apie intymų vakarą, kai po tviskančia suknele slepiasi nuskalbti apatiniai... Ko iš to galima būtų pasimokyti? Geriau įsigykite vieną, bet gerą ir kokybišką daiktą, nei kad keletą, bet pigių.

Apie džinsus

Džinsai – vienas patogiausių drabužių, ir vertėtų turėti bent vieną porą. Tačiau būkite išrankios su įvairiausiais siuviniais, blizgučiais, netikrais deimantais ir panašiais papuošimais. Kokybiški papuošimai kainuoja tikrai nepigiai, o įvairios imitacijos tik nupigins jūsų stilių. Geriau rinkitės džinsus, kurių siūlės optiškai koreguoja jūsų figūrą: pabrėžia privalumus, paslepia trūkumus.

Ką daryti su drabužiais, kurie nėra madingi?

Jei jums patinka klasikinis stilius, tokių drabužių bus mažoka. Iš dalies, tai protingas pasirinkimas, nes sutaupoma pinigų. Prieš perkant drabužius, gerai pagalvokite, prie ko juos derinsite. Pas dauguma madisčių yra kažkas, iš senosios kolekcijos – ir nereikia to gėdintis. Visų pirma, reikia pagalvoti, ar šis daiktas suderinus su naująja kolekcija, vis dar atrodys gerai. Jei manote, kad daugiau to drabužio neapsivilksite, nelaikykite jo spintoje – dovanokite, atiduokite, pašelpkite kitus. Prie daiktų nereikia rištis ir atsisveikinti lengvai.

Kaip neatrodyti vulgariai?

Atsakantį šį klausimą, galima būtų parašyti ne vieną knygą. O jei trumpai: atsisakykite visų pigiai atrodančių blizgančių daiktų, permatomų aksesuarų, „neskaniai“ aptempiančių pilvą drabužių, pėdkelnių tinklelio, leopardo rašto ir aštrių nagų.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.