Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Stiliaus klaidos: viskam savo laikas

2012-10-13

Žmonėms keičiantis, turi keistis ir jų stilius. Neteisinga manyti, kad 35 metų tiks vis dar ta pati studentiška suknelė. Juokingai atrodysite, jei sporto salėje vilkėsite vakarine suknele, o darbe – sportiniu triko. Gali būti, kad jūs nebijote pasirodyti juokinga. Tačiau jei jau nusprendėte demonstruoti savo jumoro jausmą ne per aprangos stilių, tuomet pateikiame jums Top 10 dalykų, kurie ne visuomet ir ne visur tinka.

Stiliaus klaidos: viskam savo laikas

1. Dirbtinis įdegis. Parinkti reikiamą atspalvį veidui yra kur kas sudėtingiau. Jis gali tapti plytinės, molio, raudonos spalvos, bet tik ne natūralaus įdegio. O gal geriau rytais palepinti save saulutės spinduliais balkone? Tiesa, kūnui yra sukurti įvairūs purškikliai, tačiau net ir įžymybės nesugeba jų tobulai užsipurkšti. Gal nerizikuokite ir jūs.

2. Raudona plaukų spalva po 50-ties – harmoningai žiūrisi tik toms moterims, kurios vis dar elgiasi kaip mados novatorės ir chuliganės. Jei nemanote, kad lygiuojatės į Vivjen Vestvud, geriau šios plaukų spalvos venkite. Nebent, visi aplinkiniai nespėja bėgti pagal jūsų gyvenimo ritmą. Visais kitais atvejais atrodysite senamadiškai ir neadekvati savo laikmečiui. Geriau uždažykite žilus plaukus savo natūralia spalva – taip tikrai atrodysite jaunesnė.

3. Tamprės jogai tinka tik jogai. Su jomis vaikščioti, apsipirkinėti ar susitikti su drauge tikrai nevertėtų. Priešingu atveju nenustebkite, kad bėgiojantieji prisijungs prie jūsų.

4. Dukters drabužiai. Labai puiku, jei telpate į savo dukros, krikšto dukros ar dukterėčios drabužius. Sveikiname, jūs turite puikią figūrą! Tačiau vilktis paauglių drabužiais dėl to nereikėtų. Jaunų merginų drabužius gali vilktis tik jaunos merginos, o subrendusios moterys turi savo stilių.

5. Akių pieštukas reikalingas, tačiau ne bet koks. Jei jūsų regėjimas nėra pakankamai geras, kad lygiai ir simetriškai pasidažytumėte akis, tuomet geriau to ir nedarykite. Naudokite šešėlius ir kosmetinius pieštukus, o šepetėlio pagalba panaikinkite bet kokias linijas.

6. Tatuiruotės. Kažkodėl dauguma merginų nusprendžia, kad tatuiruotės ant kūno yra madinga. Visų pirma, taip nėra. Antra, net jei taip ir yra, bet kokia mada praeina. Ir ką jūs darysite tuomet, kai mada praeis? Tai lygiai tas pats, kas senatvėje nešioti nutrintą rankinę. Atminkite, kad turėsite vaikų ir anūkų – juk nenorėsite, kad į juos žvelgtų vampyro skvarbi akis? Todėl jei nusprendėte daryti tatuiruotę, bent pagalvokite apie jos ilgalaikiškumą.

7. Kiekvienas daiktas turi savo galiojimo laiką. Tai, ką jūs turėjote prieš dešimtmetį, dar nereiškia, kad jums tiks dar 10 metų. Gerai, jei vis dar turite mėgiamus daiktus, tačiau saugokite juos spintoje kartu su mėgstamiausiomis nuotraukomis. O garderobą reikėtų karts nuo karto atnaujinti. Nebūtinai kas mėnesį, tačiau bent vienas aksesuaras per sezoną tikrai reikalingas. O pagrindiniai daiktai gali tarnauti ir 10 metų.

8. Perukas, kaip žinia, ir atrodo kaip perukas, o ne kaip natūralūs plaukai. Nemanykite, kad susilauksite komplimento apie gražiai ataugusius plaukus. Juk galite susilaukti ir priešingos replikos: „Tau visiškai netinka tokia šukuosena“.

9. Lūpos. Kol kas mažai kam pasisekė padidinti lūpas nepastebimai ir natūraliai. O nenatūraliai pasipūtusios lūpos – tai ne tik ne seksualu, bet ir labai juokinga. Rizikuojate tapti pajuokos objektu. Tad kam skubėti dirbtiniam lūpų didinimui? Pasinaudokite geru lūpų blizgesiu ir seksualių lūpyčių problema bus išspręsta.

10. Marškinėliai su užrašais nėra moteriška ir tikrai ne seksualu. O jei dar marškinėliai yra beformiai, tuomet jūs netenkate ir moteriškų figūros linkių, taigi jūsų figūra yra bjaurojama.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Angel-a  2012-10-13
del tatoo as drysciau pasigincyti, nes tai ne mada, man asmeniskai tai busenos ir gyvenimo israiska. tatoo turi reiksme kuri man svarbi, todel ir po 100 metu ji bus grazi, man, ne kazkam kitam, nes butent sau ja ir pasidariau.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.