Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Pasigaminkite unikalų šviestuvą iš Kalėdų eglutės lempučių (foto)

2011-12-28

Kai jau šventinė Kalėdų eglutė bus nupuošta, nepulkite slėpti eglutės girliandos iš lempučių. Jūs net neįsivaizduojate, kaip ji puikiai gali papuošti Jūsų namus. Taigi, siūlome pasigaminti pačiai nepakartojamai atrodantį šviestuvą, kuris galės kabėti pritvirtintas prie lubų arba tiesiog stovėti ant staliuko ar netgi papuošti Jūsų namų užuolaidas.

Skaitydama toliau, sužinosite, kaip pačiai pasigaminti nuostabiai atrodantį šviestuvą, kuris Jus džiugint galės ištisus metus, o be to, ir atėję svečiai į namus, tikrai nestokos pagyrimų tokiam išradingumui.

1. Jeigu norite stalinės ypatingos lempos, tuomet Jums prireiks kelių kompaktinių diskų bei lempučių girliandos ir siūlų ar klijų, kuriais galėsite sutvirtinti šviestuvą. Jums tiesiog reikia padaryti kamuoliuką iš girliandos, surištą siūlais. Aplink kamuoliuką iš girliandos pritvirtinkite diskus ir įjunkite girliandą, pamatysite, vaizdas bus stulbinantis ir nuteiks romantiškai! Kad diskai tvirčiau laikytųsi, pritvirtinkite juos siūlais ar klijais prie girliandos.

2. Visgi, jeigu labiau patinka kabantys šviestuvai, tokiu atveju Jums reikės permatomo audinio, kurį reikėtų susiūti iš vidinės pusės. Tuomet paimkite specialius lankus arba kompaktinius diskus ir pritvirtinkite prie susiūto audinio galų, tik prieš tai nepamirškite įdėti į audinio vidų girliandos ir palikite tinkamą ilgį girliandos laido be lempučių, kad galėtumėte jį pritvirtinti, kur Jums labiausiai norėtųsi – prie sienos, lubų.

3. Lempai nr. 3 reikės tiesiog girliandos ir specialaus žiedo, kuris turi būti pritvirtintas audinio viršuje, o taip pat tiks ir kompaktinis diskas. Audinio apačią palikite laisvą, be to, audinio išorę galite papuošti blizgučiais ir pan., taip šviestuvas atrodys dar įspūdingiau.

4. Galite pasigaminti ir kūgio formos lempą. Jai reikės tvirto pagrindo, kuris gali būti seno nenaudojamos šviestuvo, prie kurio tiesiog reikia primontuoti vielos gabalą. Viela turėtų būti tokio aukščio, kokio norima, kad būtų šviestuvas. Kai girliandos lemputės jau bus pritvirtintos prie vielos, tada uždėkite kūgio formos apdangalą, kurį, žinoma, pasisiūkite pati iš Jums patinkančio audinio. Gražiai atrodo šviesių spalvų audiniai.

5. Jeigu norite, kad užuolaidos tamsiu paros metu atrodytų puikiai, tada belieka jas papuošti lempučių girlianda, kurią reikėtų pritvirtinti prie vidinės užuolaidų pusės. Girliandą tiesiog prisiūkite siūlais prie užuolaidų.

Taigi, jei norite, kad Jūsų namai būtų iš tikrųjų išskirtiniai bei jaukūs, siūlome papuošti bent vieną namų kampelį unikaliai atrodančiu šviestuvu!

Grozioklubas.lt, woman.veselun.info nuotr.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.