Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Parodai „Moters pasaulis 2012“ jau 10 metų (foto)

2012-10-31

Dešimt metų Kaune organizuojama paroda „Moters pasaulis“ auga kartu su savo pagrindinių lankytojų – moterų – poreikiais. Šiemet jubiliejinė paroda kaip niekada gausi dalyvių ir naujausių plataus vartojimo tendencijų. Moterų norams paklūsta ne tik vyrai ir grožio industrija, bet ir plataus vartojimo prekių gamintojai. Būdamos aktyvesnės vartotojos už vyrus moterys diktuoja vartotojiškos ekonomikos kryptis. Naujausios grožio, stiliaus ir verslo tendencijos bus pristatytos parodoje „Moters pasaulis 2012“.

Jau dešimtus metus iš eilės, šiemet lapkričio 8-11 dienomis, Kauno LKKA ir futbolo maniežuose šurmuliuos paroda „Moters pasaulis“. Lankytojai turės progą susipažinti su 270 įmonių pristatomomis paslaugomis ir produktais, dalyvauti net 60-yje parodos renginių, aplankyti tris temines ekspozicijas – „Grožis ir sveikata“, „Namų apyvokos reikmenys“, „Apranga ir aksesuarai“.

„Didelis dalyvaujančių įmonių skaičius garantuoja gausią ir įdomią ekspoziciją net išrankiausiam lankytojui. Parodoje bus pristatoma kosmetika, parfumerija, plaukų, grožio salonai, juvelyrika, bižuterija, trikotažo ir odos gaminiai, sveikatingumo produktai, higienos reikmenys, namų apyvokos reikmenys ir kt. Taip pat bus sudarytos galimybės pasikonsultuoti sveikos gyvensenos klausimais, susipažinti su produktais, reikalingais žaviai ir šiuolaikiškai moteriai“, - sako Erikas Piskunovas, parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras” generalinis direktorius.

Pasak E. Piskunovo, apibendrinus jau dešimt metų organizuojamos parodos tematiką, galima daryti išvadą, kad ji visiškai atitinka tuo metu rinkoje dominuojančias vartojimo tendencijas. „Vis daugiau moterų lankosi parodoje, nes jos yra atviros naujovėms, pasižymi lojalumu, vertina kokybę, rūpinasi ne tik savimi, bet ir visa šeima“, - sako E. Piskunovas. Jo teigimu, šiuo metu plataus vartojimo pramonei moterys diktuoja ekologiškumo ir sveikos gyvensenos tendencijas.

Moterims patinka naujienos

Parodoje „Moters pasaulis“ bus pristatyta naujiena Lietuvoje – 100 proc. natūrali profesionali dekoratyvinė „Bo-Ho“ kosmetika, pagaminta Prancūzijoje.„BoHo“ - tai išraiškingos spalvos, natūralumas, mada ir gyvenimo stilius viename“, - taip naujieną pristato UAB „Biokosmetikos akademija“. Teigiama, kad „Bo-Ho“ kosmetikoje sintetiniai ingredientai pakeisti natūraliais augalais ir mineralais, tai kosmetika be parabenų ar mineralinių aliejų.

Grožio salonas „Geltonoji akacija“ pristatys naujovę Lietuvoje „Vacu Step“ aparatą, kurio pagalba tiek moterys, tiek vyrai be didelio vargo gali išlaikyti dailią figūrą. „Prireiks visai nedaug pastangų, nes visą darbą už jus atliks vakuumas“, - žada grožio salonas „Geltonoji akacija“.

Parodoje taip pat bus pristatomi nauji itališki koreguojantys figūrą drabužiai „My Shapes EMANA®“. Teigiama, kad šie drabužiai yra pagaminti iš naujos kartos siūlo, kurio sukūrimas atvėrė galimybes sukurti bioaktyvius drabužius, sustiprinančius kraujo mikrocirkuliaciją bei ląstelių metabolizmą.

Ieškantys šilumos ir jaukumo galės jį rasti lietuviškus veltinius gaminančios bendrovės „Diversus LT“ stende, kuriame bus pristatyta naujašeimai skirta veltinių batų ir veltinio aksesuarų kolekcija „My Feltboots. Valenki de Luxe“.

Kaip visuomet daug dėmesio ketina sulaukti šveicariškiaukštųjų technologijų produktai – „Cyber Clean®“ švarikliai, kuriuos Baltijos šalyse atstovauja UAB „Nanogama“.  „Cyber Clean®“ švariklio produktų linija skirta automobilio, namų ir biuro bei batų vidaus valymui.

Patenkins moterų žingeidumą

Kiekvieną parodos dieną parodoje dalyvaujančios įmonės ves seminarus bei pristatys įmonių naujienas. Parodos seminarų salėje vyks seminarai skirtingomis, tačiau labai aktualiomis ir naudingomis temomis.

Grožio salonų ir SPA centrų specialistai („Spa saulėja“, „Healthy Joy“) ves seminarus apie grožio išsaugojimą, saulės teikiamą naudą, masažų svarbą žmogaus organizmui ir pan. „Erikos grožio salonas“ kvies susipažinti su naujausia ilgalaikio kontūrinio makiažo („Long Time Liner“) metodika ir privalumais, AB „Ortopedijos technika“ pristatys  kompresinės terapijos naujoves, su naujausiomis užuolaidų audinių kitų metų tendencijomis supažindins užuolaidų ir dizaino studijos savininkė Birutė Kaupaitė. Taip pat vyks seminaras apie vaikų dantų priežiūrą (odontologijos klinika „Neodenta“) ir daugelis kitų.

Visa diena vien madai

Trečiąją parodos dieną, šeštadienį, parodos lankytojai turės progą stebėti įspūdingus mados pasirodymus. Parodos scenoje bus pristatomi dizainerių darbai ir kolekcijos. Scenoje bus galima išvysti dizainerių Kęstučio Lekecko, Indrės Koženiauskienės, Natalijos Šakelienės, Justinos Pociūtės, Birutės Koženiauskienės, Aistės Butkevičiūtės-Normantienės, Giedrės Kaminskaitės, Olesios Les kolekcijas. Vyks vestuvinių suknelių kolekcijų pristatymas bei įmonės „Skinija“ 2012/2013 rudens/žiemos kolekcijos pristatymas.

Mados dienos ašis – stiliaus pokyčių eksperimentas, kurio metu bus pristatyta moteriškų drabužių prekybos internetu portalo Stilingos.lt stiliaus pokyčių konkursą laimėjusių dviejų moterų naujas įvaizdis (aprangos stilius, šukuosena, makiažas).

Lankytojai parodoje „Moters pasaulis 2012“ laukiami lapkričio 8-10 dienomis nuo 10 iki 18 val., lapkričio 11 d. –  nuo 10 iki 16 val.

Parodos atidarymo ceremonija lapkričio 8 d., 10:30 val.

 

Apie UAB „Ekspozicijų centras“

Viena iš pagrindinių UAB „Ekspozicijų centras“ veiklų - parodų organizavimas. Parodų organizavimu bendrovė užsiimama nuo 1994 m. Įmonėje dirba vieni geriausių šios rinkos profesionalų.

Kontaktai papildomai informacijai:

Jurgita Kasparavičienė
UAB „Ekspozicijų centras“ projektų vadovė
Tel. +370 614 83974
El.p. jurgita@expo.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.