Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Papuošalai: ką su kuo?

2012-07-21

Vyrų draugijoje galima išgirsti, kad šarkos ir moterys mėgsta tai, kas blizga. Tačiau ar tikrai? Moterims patinka stilingi papuošalai, o ne pigūs blizgučiai. Na, tarkim, skaidrūs ir tviskantys deimantai.

Papuošalai: ką su kuo?

Ir čia nieko blogo nėra, kad moterims ir netgi mažoms mergaitėms patinka puoštis bei tuo mėgautis. Kartais užtenka tik vieno papuošalo prie drabužio, ir moteris jau jaučiasi stilinga, madinga ir netgi pasitikinti savimi.

Tiesa, specialistai perspėja, kad papuošalų neturėtų būti per daug. Tai ne tas atvejis, kai „košės sviestu nepagadinsi“. Dar ir kaip sugadinsi: juk ne veltui moteris, kurios pasipuošia per daug, vadina naujametinėmis eglutėmis.

Nors švenčių metu ir toleruojami ryškūs ir gausūs papuošalai, tačiau tik tuomet, jei jie priderinti prie suknelės ar kostiumėlio. Tai gali būti ir koljė, ir auskarai, ir apyrankės, ir žiedai, tačiau pagrindinė taisyklė – kad jie būtų pagaminti iš vienos medžiagos ir turėtų bendrą stilių.

Tačiau jei visi šie aksesuarai skirsis stilistiškai, iššauks mažų mažiausiai šypseną: juk harmonijos pojūtis moteriai yra įgimtas ir tai yra būdas pateikti save.

Auksinė arba sidabrinė grandinėlė nederės su plastmasiniais auskarais. O mediniai karoliai nekaip žiūrėsis, jei segėsite plonyčius, brangaus metalo auskarus ar auskariukus su brangakmeniais.

Pavyzdžiui, šilkinės suknelės papuošimui užteks tik vieno mažyčio deimančiuko, o kartais ir stiklinio papuošalo. Jei jūsų suknelė turi daug raukinukų, specialistai pataria dėvėti paprastus lygios formos papuošalus. O štai prie stambaus rašto megztinio galite drąsiai užsisegti stambius karolius iš keramikos, metalo ar medžio.

Juk sutikite, nekaip žiūrisi turgaus moteriškės imdamos purvinas daržoves auksu padabintais žiedais? Viskam yra savo laikas.

Šiais laikais yra madingi papuošalai iš stiklo, metalo, plastmasės, o brangius daikčiukus atidėkite šventėms arba vakarui. Nors grandinėlė iš brangaus metalo tiks ir darbo metu.

Ko gero, vienas populiariausių papuošalų nuo senų laikų yra žiedai. Šiuolaikinė mada siūlo įvairius žiedus, kurie pabrėžia moters pirštus ir jos moteriškumą. Plonus ir smulkius žiedelius galima mūvėti po vieną ir po keletą. O jei žiedas yra ryškios spalvos, jį geriausiai derinti prie tokios pačios spalvos suknelės. Stambūs žiedai tinkami svarbioms šventėms ar vakarėliams. Tačiau ant vienos rankos derėtų mūvėti vieną žiedą su dideliu akmeniu.

Ne mažiau populiarūs yra išlikę ir auskarai. Ką apie juos kalba specialistai? Stambios ir iškilios formos auskarai dabar yra madingi. Žinoma, labai gražiai atrodo ir plokšti bei pailginti auskarai. Auskarai su pakabučiais irgi atrodo geriau, jei jie yra ilgesni. Viskas tas pats galioja ir klipsams.

Sagės buvo labai mėgiamos mūsų močiučių ir prosenelių, o kažkuriuo metu buvo dingę iš mados pasaulio. Tačiau dabar jos vėl madingos. Jas rekomenduojama segėti ant kairiojo ar dešiniojo atlapo, taip pat ant palaidinės ar suknelės apykaklės. Labai įdomiai atrodo sagė ant kišenės. Sage galima susegti šalį, skarelę, užsisegti vietoj sagos. Prie šilkinių drabužių puikiai tiks subtilūs darbai, o štai prie vilnonių drabužių – medinė sagė, prie natūralių medžiagų puikiai tiks keramikinės sagės. Tačiau sagės iš sidabro, gintaro ir metalo tinka beveik prie visų drabužių.

Tiesa, kiekviena moteris turi savo skonį ir savo aistras. Todėl kiekviena tegul pasitelkia savo pojūčius, ir nepamiršta harmonijos derindama savo drabužius ir aksesuarus.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.