Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Kaip prižiūrėti pėdkelnes

2011-09-03

Daugelis moterų žino, ką reiškia, kai pėdkelnės ima ir suplyšta visai netinkamu metu. Kad taip nenutiktų, pėdkelnėms taip pat reikia skirti šiek tiek priežiūros. Pėdkelnių kokybė vaidina nemenką vaidmenį. Investavus į geros kokybės bei šiek tiek brangesnes pėdkelnes, natūralu, jog elgtis su jomis reikia atsargiai, kad jas galėtumėte apsivilkti ne vieną kartą. Tačiau perskaičiusi šiuos patarimus, Jūs galėsite nebijoti, kad pėdkelnės suplyš.

Skalbkite rankomis

Niekada neskalbkite pėdkelnių skalbimo mašina. Geriausia pėdkelnes skalbti rankomis šiltu vandeniu su muilu. Taip pat patariama pėdkelnių nedžiauti ten, kur jas galėtų pasiekti tiesioginiai saulės spinduliai, nekabinkite jų ir ant gyvatuko. 

Pėdkelnes padėkite tinkamoje vietoje

Pasistenkite, kad pėdkelnės nebūtų padėtos šalia daiktų, kurie turi aštrius kampus, nelygumus, kurie gali įplėšti. Geriausia jas laikyti atskirai, saugioje vietelėje.

Nešiokite atsargiai

Nepamirškite, jog žiedai, aštrūs nagai gali suplėšyti pėdkelnes, kai jas velkatės ant kojų. Taigi, geriausia būtų nusiimti visus žiedus ir kitus daiktus, kurie gali jas suplėšyti. Beje, dažniausia pėdkelnės plyšta kojų nagų srityje, todėl geriausia, kad nagučiai būtų trumpi.

Beje, jei dažnai tenka būti su aukštakulniais, tuomet rinkitės pėdkelnes, kurios būtų storesnės pėdų srityje. Su tokiomis pėdkelnėmis galėsite vaikščioti namie ir basa, kadangi šios yra kur kas tvirtesnės.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.