Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Kaip per 10 minučių tapti gražesne?

2012-03-23

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas kartais būna toks greitas, kad praktiškai nelieka laiko sau. Tačiau kiekviena mergina nori atrodyti puikiai net ir ekstremaliausiomis sąlygomis. Susitvarkyti per keletą minučių padės kosmetinės priemonės, kurias savo kosmetinėje privalo turėti kiekviena dailiosios lyties atstovė.

Kaip per 10 minučių tapti gražesne?

Problema: patinęs veidas ir suglebusi oda

Sprendimas: prieš makiažą naudokite terminį vandenį – jis atgaivins veidą vos per keletą sekundžių. Beje, jo dėka galite bet kuriuo metu pakoreguoti makiažą. Šią kosmetinę priemonę reiktų purkšti tiesiog ant kosmetikos viršaus – niekas nenusiplaus, bet atvirkščiai, sutvirtės.

Problema: mėlynės ir patinimai po akimis

Sprendimas: atsikratyti mėlynių ir patinimų po akimis padės specialios liftingo priemonės. Jei nuovargio požymių nepavyko iškart pašalinti, tuomet po ranka būtų gerai turėti kitą priemonę – korektorių, kuris paslėptų nemigos pasekmes.

Problema: išblyškęs veidas

Sprendimas: užmaskuoti odą ir suteikti jai lygų toną padės toninis kremas ir kompaktinė pudra, o skaistalai suteiks sveiką švytėjimą ir šviežumą.

Ir dar vienas svarbus etapas – akių makiažas, kuris neįsivaizduojamas be tušo akims ir įvairių šešėlių atspalvių. Venkite ryškių, tamsių ir blizgančių šešėlių, skirkite daugiau vietos matiniams, vos tamsesniems atspalviams nei kad jūsų oda. Toks triukas gana greitai paslėps nuovargį. Lūpoms taip pat naudokite kuo natūralesnius atspalvius.

Problema: nešvarūs plaukai

Sprendimas: Jei neturite laiko išsiplauti galvos, tačiau norite vis tiek atrodyti nepriekaištingai, atkreipkite dėmesį į sausą šampūną. Jis sudarytas iš miltelių, kurie sugeria išsiskyrusius riebalus. Vos keletą „papurškimų“, po to brūkštelėjimų šepečiu – ir jūsų plaukai vėl žvilgės bei atrodys gražiai. Tiesa, tokio pobūdžio kosmetinės priemonės tinka tik ekstra atvejais ir nepakeičia tradicinio galvos plovimo.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.