Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Kaip pasiruošti būti pamerge ar pabroliu?

2012-06-11

Vestuvių planavimas itin įdomus ir atsakingas gyvenimo etapas. Šiuo metu sužadėtiniai nusprendžia, kiek norės juos lydinčių porų vestuvėse. Pamergių ir pabrolių laukia ne tik kai kurie vestuvių organizavimo rūpesčiai ir vaidmenys jose, bet ir kūrybinės diskusijos dėl aprangos ir aksesuarų pasirinkimo.

Kaip pasiruošti būti pamerge ar pabroliu?

Nuotakos ir pamergių džiaugsmai

Jaunikis ir pabroliai gali šiek tiek lengviau atsikvėpti dėl šio klausimo, kadangi dažniausiai jaunoji ir pamergės aktyviai ieško patraukliausių būdų, kaip tinkamai pasirengti vestuvėms. Nuotaka ir pamergės turėtų nuspręsti, ar visų pamergių proginės suknelės bus vienodo modelio ir kokia spalva dominuos. Tam, kad visos pamergės būtų patenkintos, patariama pasirinkti bent vieną bendrą akcentą, kuris dominuotų aprangoje. Tai galėtų būti labai panašūs pamergių suknelių modeliai ar vienoda suknelių spalva, atspalviais, ilgis, puošnumas, kuklumas, paprastumas ar ekstravagantiškumas ir pan. Kiekviena moteris turi savitą stilių, figūrą, todėl nori puošniai derėti prie kitų pamergių. Proginių suknelių nuomos salonai arba individualias siuvimo paslaugas teikiančios įmonės įgyvendina jaunosios ir pamergių lūkesčius. Auksinė taisyklė – pamergių išvaizda neturėtų užgožti nuotakos grožio ir vestuvinės suknelės puošnumo.
Taip pat svarbu išsirinkti prie suknelių tinkančią ir derančią proginę avalynę ir apsispręsti dėl proginių šukuosenų ir makiažo. Prieš pat šventę moterys taip pat turi nepamiršti manikiūro ir pedikiūro.

Apie gėles palydai

Dažnai kyla klausimas, ką rinktis: gėles ar puokštes. Nors tai yra individualus kiekvienos nuotakos apsisprendimas ir gėlių salonuose siūloma įvairiausio grožio gėlių, patartina rinktis tas gėles, kurios lėčiau vysta ir gali ilgai išbūti be vandens. Juk būtų nemalonu, jei šventei tik įpusėjus gėlių žiedai nuvystų ar nubyrėtų žiedlapiai. 

Ką veikia jaunikis su pabroliais?

Vestuvių dieną jaunikis ir pabroliai savo antrosioms pusėms įteikia gėles ar gėlių puokštes. Gražios gėlių puokštės atkreipia dėmesį į moteris, todėl reikia vengti perdėto puošnumo. Neskoningas stilius kaipmat krenta aplinkiniams į akis, todėl reikia pasirinkti, ką akcentuoti: proginę šukuoseną, suknelę, gėles, makiažą, papuošalus ar kitus aksesuarus.

Ko turi nepamiršti jaunikis?

Jaunasis turi rinktis kostiumą, derantį prie nuotakos suknelės, taip pat nepamiršti kaklaraiščio ar peteliškės. Šie vyriški aksesuarai turi derėti prie vestuvinės suknelės spalvos ar net gėlių puokštėje vyraujančių tonų. Pabroliai taip pat turi susitarti, kokios spalvos ar modelio vyriškus kostiumus rinktis, bei priderinti kaklaraiščius prie pamergių suknelių spalvos. Labai puošniai ir išskirtinai atrodo, kai vyriškiai pasirenka marškinius su sąsagomis, o moterys – papuošalus, harmoningai derančius prie jų pasirinktų proginių suknelių.

Apie bernvakarius ir mergvakarius

Pamergės ir pabroliai bei kiti jaunavedžių draugai ruošia mergvakarius ir bernvakarius. Todėl žinant jaunavedžių gyvenimo būdą, pomėgius, silpnybes, pasitelkus fantaziją, įmanoma surengti įspūdingas ir neužmirštamas tik jiems skirtas šventes.
 
Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.