Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Kaip neatrodyti pigiai?

2014-11-05

Nusipirkti daiktą, kuris atrodytų prabangiai, nors ir kainuotų nedaug – menas, kurio galima išmokti. Deja, dažniau susiduriame su atvikščiu reiškiniu: daiktais, kurių kaina – beprotiškai didelė, bet atrodo jie taip, tarsi būtų pirkti kur nors turguje. Kaip apsirengti taip, kad atrodytum prabangiai?

Kaip neatrodyti pigiai?

Spalvoti megzti rūbai. Ryškiaspalviai megztiniai – puikus rūbas atvėsus orams. Tačiau neskubėk tokių pirkti gerai neapgalvojusi. Jau po pirmo skalbimo dauguma jų praranda savo tikrąją spalvą, išblunka. O tada, savaime suprantama, atrodo pigiai. Maža to, turėtum atkreipti dėmesį ir į nertinio siūlų sudėtį: ar tavo pirkinys neišsitampys, nepraras formos? Taigi išloštum pasirinkusi šviesesnių, blyškesnių spalvų nertinius, kurie megzti iš geros kokybės vilnonių, medvilninių, šilkinių siūlų. Gali būti įausta ir dalis sintetinio pluošto, bet venk nertinių, kuriems naudotas vien tik sintetinis pluoštas.

Nėriniai. Suknelė iš nėrinių turėtų atrodyti prabangiai. Tačiau nepamiršk, kad nėriniai – brangūs. Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad pigesni ir brangesni nėriniai – vienodi. Pigūs, masinei gamybai skirti nėriniai paprastai visai neišlaiko formos, išsitampo arba susitraukia jau po pirmojo skalbimo. Todėl kaip alternatyvą geriau rinkis rūbus iš pusiau permatomo audinio. Jei vis dėlto labai norisi nėrinių, bet brangesnieji tau neįkandami – rinkis rūbus, kur nėriniai panaudoti kaip dekoro elementas.

Dekoratyviniai elementai. Rūbai ir aksesuarai, gausiai dekoruoti karoliukais, akmenėliais, segėmis, traukia žvilgsnį. Tačiau jei pamesi vos vieną karulį ar akutę – iš karto atrodysi netvarkingai. Taigi geriau jau rinkis kukliau dekoruotus, lakoniškesnius gaminius ir pagyvink juos aksesuarais.

Raštai. Įsimink taisyklę: kuo smulkesnis raštas, tuo brangesnis turėtų būti rūbas. Miniatiūriniams raštams reikia išdirbto piešinio, o tokių į masinę gamybą orientuoti fabrikai paprasčiausiai neturi. Tas pats pasakytina ir apie itin margus raštus. Tad jei nori ko nors neįprasto, geriau rinkis klasikinius raštus: langelius ar žirniukus, juodai baltos spalvų gamos – tokie rūbai atrodo elegantiškesni ir prabangesni nei pigus ir nekruopštus margumynas.

Dirbtinė oda. Natūrali oda dėl to ir vertinama, kad ilgiau išlieka nepriekaištingos išvaizdos. Dirbtinė oda yra gerokai pigesnė, bet ji ir greičiau praranda savo formą, lengviau pažeidžiama. Tad jei įsigijai dirbtinės odos gaminį, neabejok: juo džiaugsiesi neilgai.

Logotipai. Daiktai su dideliais, stambiais logotipais – seniai nebemadingi. Jei vis dėlto tau patinka, kai rūbą puošia užrašai ir ženklai – verčiau ir rinkis tokius, ant kurių kas nors užrašyta ar nupiešta, o ne prikabintas garsios firmos logotipas. Paradoksalu, bet tokie tyčia pigiai atrodantys rūbai yra viena iš naujosios prabangos tendencijų.

Priežiūra. Kaip padaryti, kad net ir pats brangiausias rūbas ar aksesuaras atrodytų pigiai? Ogi labai paprasta – užtenka juo nesirūpinti. Išsipešioję siūlai, beveik krentančios sagos, susiglamžiusios raukšlės, pūkų gumuliukai – visa tai tau labai ne į naudą jei nori atrodyti prabangiai. Todėl išmok ir įprask savo rūbus tinkamai prižiūrėti!

Ne tas dydis. Pirk tik tuos rūbus, kurie idealiai tinka tavo figūrai. Jei palaidinės ar švarko rankovės per plačios, suknelė ar kelnės raukšlėjasi ir tempiasi – tai atrodo prastai, nepriklausomai nuo to, kiek sumokėjai už rūbą.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.