Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Išleistuvės! Būrys stilistų skuba į pagalbą

2013-06-05

Baigiasi paskutinės bemiegės naktys mokykloje, džiuginantys žinių įvertinimo rezultatai greitai bus gauti. Kai jau atrodo, kad dėl nieko nebereikia sukti galvos, ima ir ateina išleistuvės! Dizainerės Ieva Daugirdaitė, Atėnė Malinauskaitė, mados tinklaraštininkė Sandra Rabašauskaitė patars, kaip pasipuošti. „Aš už originalumą! Juk išleistuvės – vieną kartą gyvenime“, – sako dizainerė I. Daugirdaitė. Ji ir kiti stiliaus ekspertai siūlo tris išskirtinius įvaizdžius.

Žaismingas 7 dešimtmečio stilius

Šį vasaros sezoną ypatingas dėmesys skiriamas 7 dešimtmečio stiliui. Jei per išleistuves norite atrodyti kaip šiuolaikinė „The Beatles“ laikų mergina, ieškokite trapecijos formos suknelės iki kelių. Rinkitės raudonos, mėlynos, žalios, geltonos spalvų įvairius tonus. Dizainerė I. Daugirdaitė pataria prie tokios suknelės rinktis pastelinių spalvų batelius, o prie ryškiaspalvių aukštakulnių – pastelinę suknelę. Deichmann stilistai siūlo vasaros sezonui itin madingus neoninius aukštakulnius: geltonus, lašišų, mėtų spalvos. Ir nebūtinai vienspalvius. Madingi ir dryželiais ar taškeliais puošti aukštakulniai. Šio sezono vyraujanti tendencija – aukštakulniai su šiek tiek smailėjančia nosele.

Išleistuvių karalienė –  ilga suknelė

Šiltojo sezono suknelių spalvų tendencijos įvairiausios: nuo sniego baltumo, metalo spindesio iki fuksijų ar sodrios mėlynos tonų. Langeliai, dryželiai ir kiti grafikos raštai taip pat įsisuko į madingiausiųjų sąrašus. O kokį suknelės ilgį pasirinkti? Mados tinklaraščio Deichmann Trendblog autorė S. Rabašauskaitė siūlo rinktis lengvai plazdančią, subtilią kūno spalvos suknelę iki pat žemės: „Nerekomenduoju rinktis labai atvirų ar įmantrių.“ Prie ilgos suknelės derės šios vasaros viena madingiausių avalynių – balerinos tipo bateliai. Šį sezoną jie dekoruoti spindinčiomis akutėmis ir žaviais kaspinėliais. Šios detalės suteiks papildomo puošnumo bateliams šmėkščiojant iš po ilgos suknelės.

Elegantiškas įvaizdis su trumpa suknele

Dizainerė I. Daugirdaitė per savo išleistuves vilkėjo juodą, įliemenuotą suknelę virš kelių. „Buvo kaip iš serijos „batsiuvys be batų“, – juokiasi kūrėja prisiminusi, kaip likus dienai iki šventės, ji suskubo ieškoti, kuo apsivilkti. Kad per išleistuves neatrodytumėte vulgariai ir nesijaustumėte nepatogiai, dizainerė pataria nesirinkti suknelės, trumpesnės nei 10 cm virš kelių. Vienspalvė, kartu su tinkamai parinktais aksesuarais puikiai tiks šiltam išsleistuvių vakarui. Deichmann stilistai prie trumpos suknelės pataria rinktis elegantiškas basutes. Šią vasarą madingiausios – su stora pakulne ir aukšta platforma. Kad neatrodytumėte nuobodžiai, basutes rinkitės kitos spalvos nei suknelė. Madingos šviesiai mėlynos, rožinės, rusvos spalvos.

Suknelė – dar ne akcentas

 „Pasirinkta suknelė – tai tik pirmas žingsnis kuriant bendrą įvaizdį“, – teigia I. Daugirdaitė. Ji siūlo pagrindiniu išleistuvių akcentu rinktis madingą avalynę, rankinę ar papuošalus. Jauna dizainerė A. Malinauskaitė teigia, kad puikiu akcentu gali būti ir plaukų aksesuaras: „Šiemet madingiausi – didelėmis gėlėmis puošti lankeliai.“ Jei prie šviesių, pastelinių spalvų į plaukus įsisegsite ryškiaspalves gėles, būsite viena stilingiausių abiturienčių mokykloje. Anot jos, svarbiausia yra jausti saiką ir neapsikrauti aksesuarais. Pasirinkusios vieną, bet ypatingą, atrodysite pritrenkiančiai.

Vilija Naruškevič

+370 67396005

vilija.naruskevic@eurorscg-pr.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.