Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio paslaptys: Kaip atrodyti vertai milijono?

2012-03-02

Manote, kad gerai atrodyti galima tik tuomet, kai turite solidžią sąskaitą banke? Klystate. Norint atrodyti puikiai, visai nebūtina ištisas diena leisti grožio salone ir naudotis tik brangia kosmetika. Viskas žymiai paprasčiau! Svarbiausiai – teisingai sudėlioti akcentus.

Grožio paslaptys: Kaip atrodyti vertai milijono?

Plaukai

Tai pirmas dalykas sąraše, pagal kurį sprendžia apie moters statusą. Tačiau tikrai nebūtina kiekvieną dieną keltis valanda anksčiau, kad ant galvos suraityti „bokštą“. Tiesūs, blizgantys plaukai – tai jau grožis. Žinoma, svarbiausias reikalavimas – plaukų spalva. Venkite ryškių tonų ir rinkitės kuo natūralesnius.

Sėkmės paslaptys

Sekite kosmetikos naujienas. Kiekvienoje priemonių serijoje šiuo metu yra specialios putos, skysčiai, kaukės ir balzamai, puoselėjantys įvairios struktūros plaukus. O naudojant juos jūs be vargo sutvarkysite savo plaukus.

Palepinkite savo plaukus ir po plovimo išskalaukite įvairiais žolių nuovirais. Stimuliuodami plaukų augimą, naudokite apynius, krapus, mėtas, ramunes, liepas. Kad plaukai blizgėtų – ramunes šviesiems plaukams ir juodą arbatą tamsiems. Kad plaukai nesiriebaluotų – ąžuolų žievę, ramunėles, medetkas, čiobrelį. Nuo pleiskanų – dilgėlių nuovirą.

Makiažas

Pasisekimo garantas – spindinti sveikata oda. Tai yra makiažo esmė. Makiažas gali būti ir ryškus, ir pakankamai natūralus.

Pagrindui naudokite gana šviesius ir lengvus tonus, kurie tik išlygina odą ir paslepia esamus trūkumus, tačiau nesimato kremo sluoksnio. Skaistalai rekomenduojami smėlio ar persikinio atspalvių. Taip pat ant skruostų galite naudoti rudos gamos atspalvius – nuo šviesios smėlinės iki ochros rudumo.

Ir nenaudokite jokio perlamutro! Jis suprastina bet kokį vaizdą. Pasakykite „ne“ ryškiam avietiniam ir alyviniam lūpdažiams. Savo įvaizdžio paryškinimui naudokite natūralių atspalvių lūpdažį arba bespalvį blizgesį. 

Sėkmės paslaptys

Makiažas tik tuomet atrodo natūraliai ir efektyviai, kai veido odos vandens balansas yra normalus. Drėkinamasis purškiklis veidui leidžia akimirksniu atgauti odos drėgmę. Turtingas mineralinėmis medžiagomis, neriebus, jis suteikia budrumo ir energijos. Prieš tepant dekoratyvinę kosmetiką, papurkškite veidą purškikliu, o jei purkšitės pasidariusi makiažą – efektyviai užfiksuosite tai, ką atlikote.

Lygi oda – bet kurio makiažo sėkmės garantas. Norėdami išlaikyti odą lygią, dažniau naudokitės taškiniu masažu, pati jį atlikite namuose. Padenkite veidą plonu sluoksniu kremu, tuomet rodomuoju pirštu 2-3 sekundes palaikykite ant biologiškai aktyvių taškų: smakro centras, lūpų kampučiai, vidiniai akių kampučiai, taškas ant kaktos tarp antakių, taškas šiek tiek aukščiau, simetriški taškai virš antakių, taip pat plaukų augimo linija.

Įdegis

Siekis sveikai gyventi pakoregavo ir šitą gyvenimo bei grožio sritį. Jei dar prieš keletą metų buvo madingas šokoladinis įdegis, šiuo metu – sveikai blizganti oda, su lengvu auksiniu atspalviu.

Sėkmės paslaptys

Ar rinktis soliariumą, ar saulės vonias – rinktis jums. Tačiau ir vienu, ir kitu atveju galioja auksinė taisyklė: tik lėtai ir po truputį įdegant, galite tikėtis lygaus įdegio, taip saugodama sveiką ir gražią odą.

Įdegio efektą galima sustiprinti, apsipurškus specialiu blizgančiu losjonu.

Svarbios smulkmenos

Į garderobo pasirinkimą reikia žvelgti išradingai. Nereikėtų švaistyti milžiniškų sumų rūbams. Čia svarbiau yra stilius ir skonis, o ne kiekis. Svarbiausiai, į ką reiktų atkreipti dėmesį – kokybiška avalynė, rankinė ir geri kvepalai.

Nepersūdykite su aksesuarais, vadovaukite taisykle „geriau yra mažiau“: per daug bižuterijos yra blogiau nei jos nebuvimas.

Manikiūras, tinkantis visiems gyvenimo atvejams – šviesių tonų. Jis visuomet atrodo kruopštus ir tinkamas. Įvairūs raštai, aplikacijos ir „pirsingas“ netiks kiekvienai progai.

Šypsokitės! Tik vidinis švytėjimas padarys jus nepakartojama ir privers aplinkinius aikčioti: „Ši mergina verta milijono!“

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.