Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Dalykai, labiausiai gadinantys moters išvaizdą

2012-01-01

Šiandien moterims gerai bei gražiai atrodyti yra sudarytos bene visos galimybės. Be to, ir didelių finansų visai tam nereikia, tačiau kartais, žvelgiant į moteris iš šalies, galima pamatyti iš tikrųjų ganėtinai daug išvaizdos trūkumų. Svarbu pabrėžti, kad net pernelyg didelis lieknumas ar apkūnumas čia niekuo dėti. Pakalbėsim šiek tiek plačiau apie moters prastą išvaizdą, kuri būtų kur kas geresnė, jei ne keli esminiai dalykėliai.

1. Taigi, pirmiausia pradėkime nuo kreminės pudros. Net baisu, kiek kartais nemažai tenka matyti dailiosios lyties atstovių, pasipuošusių tamsia “kauke”, kurios spalva radikaliai skiriasi nuo kaklo, rankų spalvos. Todėl tinkamai užsitepti pudrą reikia mokėti taip pat. Rinkitės tokio paties atspalvio pudrą kaip ir Jūsų odą. Žinoma, kreminės pudra gali būti ir vienu tonu tamsesnė, tačiau ne visais 10! Užtenka vieną kartą užtepti pudrą ant veido. Patikėkite tebūnie jau geriau matosi spuogeliai nei „tinkas“.

2. Beje, ar normalu, kai merginos ar moterys tiesiog nusidažo antakius arba dar baisiau – nusipiešia, tamsiai juoda spalva? Žinoma, jei moters plaukai juodi, tada juodi antakiai yra tikrai tinkamas variantas, tačiau kiek blondinių galima išvysti su pernelyg juodais antakiais. Patikėkite, tokie antakiai joms tikrai nėra tinkami! Atminkite, antakiai turėtų būti panašios spalvos kaip ir Jūsų plaukai.

3. Nutrupėjęs nagų lakas yra dar vienas minusas, kai norima gražiai atrodyti.  Juk nagai yra tikrai pastebimi. Ypač į akis krenta užsilikę ryškaus laiko likučiai ant nagų. Todėl patariama vos tik pamačius, kad lakas ima skilinėti ir trupėti, iš karto nusivalykite jį. Apskritai kas dienai rinkitės švelnių atspalvių lakus, o taip pat norėdama puoselėti savo nagų grožį, naudokite ir gydomąjį nagų laką.

4. Kita klaidelė yra ta, kad kartais dailiosios lyties atstovės išsirenka pernelyg trumpus sijonus. Šie atrodo labiau vulgariai nei viliojančiai. Patikėkite ir vyrams patinka, kai yra daugiau paslapties, todėl stenkitės vengti pernelyg trumpų sijonų. Geriausiai rinktis vidutinio ilgio sijonus, gali būti šiek tiek virš kelių bei aptempti. Patikėkite, su tokiu atrodysite kur kas gražiau, seksualiau bei subtiliau.

5. Nesirinkite džinsų su pernelyg žemu liemeniu. Tikrai negražu, kai moteriai pasilenkus pradeda matytis galinė moters kūno dalis. Taip pat geriau tausokite savo sveikatą, kadangi su tokiai džinsais galima ir persišaldyti, todėl geriausiai rinktis džinsus su šiek tiek aukštesniu liemeniu, be to, jie ir atrodo iš tikrųjų puikiai!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.