Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

11 dalykų, kurie turėtų būti tavo spintoje

2013-01-23

Atidarius spintą, beveik kiekviena mergina atsidūsta: „ką apsirengti?“. Šis klausimas yra netgi hamletiško svorio: „būti ar nebūti?“ Ir daugumoje atvejų mes laužome galvas, ką apsivilkti, ką užsisegti ir kaip viską suderinti.

11 dalykų, kurie turėtų būti tavo spintoje

Atidžiai peržiūrėk savo garderobą ir įvertink, ar tikrai visi daiktai ir drabužiai „groja pirmuoju smuiku“. Ir kodėl kai kurie iš jų turėtų atsidurti pirmose vietose?

Bazinis garderobas – universalus supratimas. Jame turi būti tik tam tikri elementai ir jokių pašalinių detalių!

1. Kaip bebūtų keista, pirmoje vietoje – balta palaidinė. Ji turi būti kiek įmanoma paprastesnė, be jokių raukinukų ar siuvinėjimų. Griežtas minimalizmas. Būtent tokią palaidinę, be jokių šalutinių minčių, drąsiai gali vilktis po klasikiniu kostiumėliu, taip pat ji derės prie sijono ir prie džinsų. Balta palaidinė – tai atrama, ant kurios viskas laikosi. Tavo įvaizdžiui ji tikrai nepakenks.

2. Sidabrą pelno džinsai. Geriausiai – klasikiniai, be papildomų detalių. Pasirink idealiai tau tinkamą modelį, su kuriais puikiai paslėptum figūros trūkumus, pabrėžtum privalumus ir svarbiausiai – jaustumei patogiai. Rask optimalų sau variantą ir nereikės ryte verkti prie spintos: „ką apsirengti?“

3. Trečiai vietai priskiriami balti marškinėliai. Tokių marškinėlių gali būti ir keletas. Tačiau, kadangi renkame 11 daiktų jūsų drabužinėje, tad pasakysime taip: vieni marškinėliai privalo būti. Jei manai, kad tokius įsigyti yra labai paprasta, labai klysti. Rinkis atsakingai, ypač jei tavo figūra nėra ideali, be to, ne visoms tinka aptempti marškinėliai. Jei tavo krūtinė gana didelė, nevertėtų rinkti V-formos marškinėlių. Jei krūtinės apimties, atvirkščiai, trūksta, nereikėtų rinktis apvalios ar klasikinės iškirptės.

4. Sportinis kostiumas. Gerai parinktas sportinis kostiumas neturės neigiamo atspalvio, net jei tu bėgsi ne po mišką pabėgioti, o į parduotuvę pamirštos grietinės. Putlutės neturėtų rinktis pliušinių kostiumų, kurie suteikia apimties. O svarbiausiai, į ką reiktų atkreipti dėmesį – tai kelnių ilgis.

5. Sportbačiai.Vienus gerus sportinius batelius būtina turėti. Ir šiuo atveju jokio konkretaus patarimo nebus: svarbiausiai – maksimalus patogumas.

6. Jei aukščiau paminėtus drabužius galima būtų priskirti kasdieniniam garderobui, reikia atiduoti duoklę ir klasikai. Kaip gi be to – švarkelio ir kelnių arba švarkelio ir sijono. Šie privalo būti bet kurios moters spintoje. Kostiumas turi būti kaip vienas daiktas, o ne kiekviena dalis atskira. Pagrindinė taisyklė – kostiumas turi atitikti figūrą ir būti pasiūtas iš kokybiškos medžiagos. Šioje vietoje netaupyk.

7. Suknelė – būtina kiekvienai merginai. Pati paprasčiausia, klasikinė, pabrėžianti figūros linijas. Dažniausiai visi rekomenduoja rinktis juodą spalvą, tačiau čia bendros taisyklės nėra. Tai gali būti ir ryškių spalvų suknelė, kuri puikiai derėtų su švarkeliu, šaliais ar megztiniais.

8. Pats laikas skirti dėmesio aksesuarams. Duoklę reiktų atiduoti klasikinei didelei rankinei. Manoma, kad ideali moters rankinė turi būti maža ir ne tokia talpi, deranti prie aukštakulnių. Vis dėl to, gyvenant mieste ir lakstant kasdien su žemakulniais, esant dideliam tempui ir nežinant, kur tave nublokš likimas po darbo, geriau rinktis tokią rankinę, kurioje tilptų jei ne visas, tai bent dalis gyvenimo. Tokią rankinę lengva derinti ir prie viršutinių, ir prie pagrindinių drabužių.

9. Tiesa, šalia didelės rankinės reiktų turėti ir mažą. Tegul ji bus vienintelė, tačiau labai praktiška. O šalia praktiškumo nepamiršk ir apie vakarinį tualetą, prie kurio ji derėtų.

10. Diržai – jie gali būti ir siauri, ir platūs. Svarbiausia, kad diržai atliktų pagrindinę užduotį – pabrėžtų taliją, kai to ypatingai reikia.

11. Ir kas gi pabaigs šį sąrašą? Ogi klasikinis paltas, uždengiantis kelius. Arba šią garbingą vietą atiduok savo pasirinktam drabužiui. Kas tai būtų?

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.