Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Vyno terapija

2007-03-30

Naudingas vyno savybes pastebėjo ir SPA profesionalai. Nuo 1997 m. vynas pradėtas naudoti ir SPA srityje. „Vinotherapy" istorija prasidėjo 1993 m. Jauni sutuoktiniai Mathilde ir Bertrandas Thomas, Smith Haute Lafitte pilyje susitiko su garsiu Bordo farmacijos fakulteto profesoriumi Vercauterenu. Jis jiems paaiškino, kad po derliaus nuėmimo ištraukti vynuogių kauliukai būdavo tikras atradimas!

Per pastaruosius keletą dešimtmečių buvo atlikta daugybė mokslinių tyrimų, siekiant išsiaiškinti, kaip vynas veikia sveikatą. Sužinota, kad vyne yra gausu A, B ir C vitaminų ir 13 būtinų mineralų.

Pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos 1991 m. atlikto tyrimo duomenimis, prancūzai vidutiniškai 2,5 metų gyvena ilgiau nei amerikiečiai ir 40 proc. mažiau kenčia nuo širdies ligų. Paaiškėjo, kad to priežastis - sausas raudonasis vynas, kuris mažina riziką susirgti vėžiu, širdies ir kraujagyslių, virusinėmis ligomis.

Naudingas vyno savybes pastebėjo ir SPA profesionalai. Nuo 1997 m. vynas pradėtas naudoti ir SPA srityje. „Vinotherapy" istorija prasidėjo 1993 m. Jauni sutuoktiniai Mathilde ir Bertrandas Thomas, Smith Haute Lafitte pilyje susitiko su garsiu Bordo farmacijos fakulteto profesoriumi Vercauterenu. Jis jiems paaiškino, kad po derliaus nuėmimo ištraukti vynuogių kauliukai būdavo tikras atradimas! Šios sėklos, turinčios polifenolių - medžiagų, sugebančių kovoti su laisvaisiais radikalais, yra labai veiksminga priemonė, sauganti odą nuo ankstyvo senėjimo.

1995 m. į rinką pateko pirmieji iš vynuogių pagaminti produktai. Užregistravus patentą, stabilizuoti polifenoliai buvo pradėti naudoti odai skirtoje kosmetikoje. Po metų šie produktai įgijo pavadinimą - CAUDALIE. 1997 m. CAUDALIE pristatė savo produktus parodoje kartu su pirmuoju pasaulyje „Vinotherapy SPA", kuris atidarytas pilies Smith Houte Lafitte apylinkėse. Sėkmė buvo tokia didelė, kad 2001 m. birželį teko įrengti dvigubai daugiau viešbučio kambarių. Reikšmingi ir 2001 m. - kompanija atidarė pirmąjį savo dienos SPA pačiame Paryžiaus centre, prestižiniame viešbutyje „Maurice".

Nuo tada, kai buvo atidarytas pirmasis oficialus pasaulyje vyno SPA Bordo regione, duris atvėrė ir keletas SPA kitose pasaulio šalyse. Tonizuojančios odą ir lėtinančios senėjimo procesus dėl antioksidantinių savybių, vyno procedūros buvo įtrauktos į SPA meniu įvairiose pasaulio vietose. Tikrąsias, turinčias „Vinothérapie" prekės ženklą, procedūras turi teisę atlikti tik CAUDALIE filialai, pvz., „Les Sources de Caudalie" Prancūzijoje, „The Kenwood Inn & Spa" Kalifornijoje ir „Relais San Maurizio" Italijoje.

Kodėl vyno terapija yra naudinga odai?

Polifenoliai, esantys raudonų vynuogių kauliukuose, yra išskirtiniai antioksidantai. Jie sėkmingai kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie atsiranda dėl kenksmingo aplinkos poveikio ir netinkamos gyvensenos ir kurie 80 proc. lemia senėjimo procesus. Be to, polifenoliai stiprina mikrocirkuliaciją, kuri apsaugo elastino ir kolageno skaidulas ir stabdo pagrindinių elementų, esančių audinyje, irimą.

Rezveratrolis, kuris randamas raudonųjų vynuogių odelėje, puikiai tonizuoja ir jaunina odą. Ši natūrali medžiaga yra puikus ginklas prieš senėjimą. kadangi skatina ląsteles atsinaujinti. Oda tampa elastingesnė ir skaistesnė.

Viniferinas - tai medžiaga, randama baltosiose vynuogėse. Jis švelnina pigmentines odos dėmes ir neleidžia atsirasti naujoms. Taip pat turi antioksidantinių savybių, kurios stabdo senėjimo procesus.

Pagrindinės vyno terapijos procedūros:
• Raudonojo ir baltojo vyno vonios.
• Masažas, naudojant vynuogių kauliukų aliejų ar šviežių vynuogių minkštimą.
• Įvyniojimas, naudojant raudonųjų vynuogių odeles, medaus vyną ar vynuogių cukrų.
• Vynuogių sėklų pylingo procedūros.
• Veido „anti- age" procedūros. 
 

Parengta pagal caudalie.com, spaindex.com.

 Virtualus žurnalas apie SPA

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.