Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Lietuvos nacionalinis čempionatas kirpėjams ir grožio specialistams (foto)

2011-11-16

Sekdama gražia kitų šalių patirtimi bei siekdama atgaivinti nacionalinių konkursų tradicijas mūsų šalyje, „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ (KIGSA) kartu su UAB "Ekspozicijų centras" surengė Nacionalinį Lietuvos čempionatą 2011, skirtą mūsų šalies grožio meistrams bei jauniems specialistams, siekiantiems savo profesijos aukštumų bei nuolatinio tobulėjimo. Čempionatas vyko lapkričio 10 - 11 dienomis, parodos „Moters pasaulis 2011” metu.

Nacionalinio čempionato dalyviai rungėsi nuotakos bei fantastinės šukuosenos, nagų modeliavimo, podiumo makiažo, fantastinio nagų dizaino, vyrų klaiskinio šukavimo bei vyrų ir moterų pilno madingo įvaizdžio kūrimo rungtyse. 

Čempionatas surengtas pagal pasaulinės organizacijos OMC, rengiančios Europos bei Pasaulio čempionatus, reikalavimus, o dalyvių darbai buvo išties labai įspūdingi bei sudėtingi savo atlikimo techika bei reikalaujantys daug pastangų, pasiruošimo bei treniruočių.

Konkurso žiuri sudarė tarptautinės klasės atestuotos OMC teisėjos bei Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviai ir prizininkai, iš tarptautinių čempionatų į mūsų šalį pavežę ne vieną medalį bei apdovanojimą. Vyriausiuoju čempionato komisaru buvo Europos čempionas bei Pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas, svečias iš Rusijos Andrej Bongin, kuris padėjo organizatoriams užtikrinti, kad čempionatas vyktų pagal visas taisykles, kuriomis vadovaujamasi kitose šalyse, organizuojant čempionatus ir atvirąsias taures pagal OMC nuostatus.

Čempionato metu žiūrovų ir konkursantų akis džiugino savo konkursinius darbus bei šukuosenų kolekcijas pristatę “Kirpėjų ir grožio secialistų asociacijos” bei nacionalinės Lietuvos komandos nariai: daugkartinės Pasaulio ir Europos čempionatų dalyvės bei prizininkės Kristina Gorodeckienė ir Jolita Zujienė, atestuotos OMC teisėjos Daiva Jankauskaitė bei Irena Žinevičienė, asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė, asociacijos narė Margarita Sajeta – Vasilko bei kiti KIGSA nariai.

Renginiui pasibaigus jo organizatoriai labai džiaugiasi, jog viskas praėjo sklandžiai bei tikisi, kad šis čempionatas yra tik jų sunkaus, bet tuo pačiu nuostabaus ir gražaus kelio pradžia. Asociacijos prezidentė pažada, kad labai stengsis, jog tokių reginių ir čempionatų mūsų šalyje tik daugėtų, o mūsų meistrai nuolat tobuėtų bei siektų aukštumų ne tik nacionaliniame, bet ir tarptautiniame lygmenyje, kadangi čempionato laimėtojai bus kviečiami prisijungti prie nacionalinės grožio specialistų komandos, atstovaujančios Lietuvai Europos čempionate OMC European Championship 2012, vyksiančiame 2012 m. kovo 25 – 26 d. Vienoje.


Čempionato laimėtojai:

Jaunių nuotakos šukuosena – manekeno galva:

I vieta – Emilė Skrebytė, Kaunas                  

II – Agata Sivinskaja, Vilnius                            

III- Indrė Sauliūtė, Kaunas

Fantastinis nagų dizainas:

I – Joana Vichrovienė, Alytus

Podiumo makiažas

I – Sonata Pazdrazdienė, Kretinga

II – Asta Barkutė, Klaipėda
III – Eglė Smirinenkaitėi, Klaipėda

Fantastinė šukuosena:

I – Sabina Perevožčikova, Klaipėda

II – Gintarė Reinikytė, Klaipėda

III – Vitoldas Ščiupakovas, Kaunas

Nuotakos šukuosena:

I – Rūta Guogaitė – Navickė, Kaunas

II – Agnė Griškevičiūtė, Kaunas

III – Rasa Budrikienė, Mažeikiai

Nagų modeliavimas akrilu:

I – Aida Šmatko, Kaunas

Nagų modeliavimas geliu:

I – Irma Viliušaitė, Kaunas

Vyrų klaikinis sušukavimas:

I – Natalija Tichonova, Kaunas

Vyrų pilnas madingas įvaizdis:

I – Aivaras Grušas, Kaunas

II – Raimonda Štitilytė, Vilnius

Moterų pilno madingo įvaizdžio kategorija (madingo kirpimo ir pilno madingo įvaizdžio kūrimo rungtys):

I – Aivaras Grušas, Kaunas

II – Akvilina Klovaitė, Panevėžys

Organizatorių nuotraukos

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* as  2011-11-20
Podiumo makiažas

I – Eglė Smirinenkaitė, Klaipėda
II – Sonata Pazdrazdienė, Kretinga
III – Asta Barkutė, Klaipėda

Gerb. žurnalistams derėtų labiau pasidomėti :)
* Ieva  2011-11-20
Norėčiau pataisyti, Eglė Smirinenkaitė užėmė ne trečią, o pirmą vietą..

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.