Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Lietuvos kirpėjai, Milano mados savaitė ir Pasaulio čempionatas (foto)

2011-10-01

Mažiau nei prieš savaitę praūžusi Milano mados savaitė į Italiją sukvietė ne tik begalę garsiausių pasaulio dizainerių bet ir geriausius kirpėjus iš beveik 30 šalių, dalyvavusius Pasaulio kirpėjų čempionate OMC Individual World Championship 2011.

Lietuvos kirpėjai, Milano mados savaitė ir Pasaulio čempionatas (foto)
kigsa.lt nuotr.

Čempionate mūsų šaliai atstovavo šeši meistrai iš Lietuvos, dalyvavę vyrų pilno madingo įvaizdžio kūrimo, moterų ilgų plaukų madingo šukavimo bei nuotakos šukavimo rungtyse. Kartu su meistrais į Italiją vyko ne tik gausi palaikymo komanda, bet ir tarptautinės klasės teisėjos Irena Žinevičienė, teisėjaujanti vyriškų darbų rungtyse bei Daiva Jankauskaitė, vertinanti moteriškus darbus, bei “Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos” prezidentė bei Lietuvos delegacijos vadovė Jolanta Mačiulienė.

Čempionatas mūsų šalies meistrams buvo sėkmingas: ilgų plaukų madingas dienines ir vakarines šukuosenas kūrę meistrai Kristina Gorodeckienė ir Robertas Sakalauskas iš Kauno bei vilnietė Olga Barkovskaja – Kazlovskaja pateko į stipriausiųjų pasaulyje dešimtuką savo rungtyje, bei dar kartą įrodė, kad mūsų šalies meistrai yra labai techniški, kūrybingi bei talentingi. Per dvidešimt minučių sukurta naujai prie lietuvaičių komandos prisijungusios Olgos dieninė šukuosena buvo įvertinta šeštąja vieta. Tiesa, aukšti įvertinimai yra meistrų sunkaus darbo bei didelių investicijų į savo profesionalumą rezultatas: Pasaulio čempionatui meistrai ruošėsi ir treniravosi visą vasarą.

Vilnietės Rūtos Morozovienės sukurta nuotakos šukuosena nurungė Amerikos, Airijos, Italijos, Anglijos, Kroatijos bei kitų šalių meistrus. Savo jėgas jau nebe pirmą kartą čempionate bandė ir madingą vyrišką įvaizdį kūrė kaunietis Marijus Mazuraitis, Žana Muravieva iš Klaipėdos bei dar vienas lietuvis, geriausiu Airijos kirpėju pripažintas Raimondas Pasternackis.

Čempionatui pasibaigus galima tik pasidžiaugti, kad Lietuvos meistrai ne tik neatsilieka nuo pačių geriausiųjų Pasaulio meistrų, bet ir drąsiai dideliais žingsniais veržiasi pirmyn, o su kiekvienu tarptautiniu grožio specialistų konkursu ar čempionatu mūsų šalies vardas skamba vis dažniau ir garsiau.  

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.