Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Klaipėdoje startavo ,,VIII-asis Atviras kirpėjų ir grožio specialistų čempionatas Vakarų Lietuvoje,,

2014-10-20

2014 m. Spalio mėn.10-12d. Klaipėdoje, “Švyturio” arenoje vyko 10-oji jubiliejinė paroda "GROŽIS 2014", jos metu „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija” surengė „VIII-ąjį Atvirą kirpėjų ir grožio specialistų čempionatą Vakarų Lietuvoje“ ir tai jau ketvirtasis bendras čempionatas su parodos organizatoriais UAB „Expo Vakarai“.

Klaipėdoje startavo ,,VIII-asis Atviras kirpėjų ir grožio specialistų čempionatas Vakarų Lietuvoje,,

Tarptautiniame kirpėjų ir grožio specialistų čempionate dalyvavo 46 dalyviai iš visos Lietuvos ir Latvijos. Čempionate dalyviai rungėsi aštuoniose rungtyse, kuriose teisėjų dėka buvo nominuoti geriausi grožio profesionalai. Renginyje gausų būrį dalyvių atsiuntė Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla, Tauragės profesinio rengimo centras, Olesios Žuravliovos make up&image school auklėtinės, aktyviai dalyvavo Klaipėdos ir Kauno kolegijų studentės, Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro merginos, Šv.Ignaco Lojolos kolegijos studentai, Vilniaus profesinio rengimo centro studentės. Norą dalyvauti šiame čempionate pareiškė Kauno, Vilniaus, Klaipėdos  ir kitų  Lietuvos miestų grožio specialistai bei kolegos iš Latvijos.

Renginio metu savo gyvo garso mini koncertą pristatė solistė Giedrė Tamulionienė, daugelio muzikinių projektų dalyvė. Kirpėjas stilistas Robertas Sakalauskas parodos pagrindinėje scenoje    pademonstravo  šukuoseną  kuri „2014 metų Pasaulio čempionate“ Frankfurte, pelnė bronzos medalį vestuvinės šukuosenos kategorijoje. Tarptautinės klasės meistras iš Rusijos Andrej Bongin scenoje surengė tikrą profesionalų moteriškų ir vyriškų kirpimų bei dažymų improvizacijų šou. Drabužių kolekcijas demonstravo Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto jaunieji dizaineriai.

Čempionate vestuvinės šukuosenos rungtyje varžėsi Aušra Krivickaitė, kuriai nors dar tik 20 metų, tačiau ši jaunoji kirpėja tobulėja sulig kiekviena diena. Dar pernai į Maskvoje vykusį Europos čempionatą kartu su Lietuvos komanda vykusi Aušra dalyvavo ilgų plaukų kombinuotoje rungtyje -dieninė ir vakarinė šukuosenos ant manekeno galvos, o jau šiemet išdrįso ir pelnė pirmąjį savo aukso medalį šukuodama, ir kurdama vestuvinę šukuoseną ant gyvo modelio!

Taip pat  šiame čempionate  netruko jau ir ankščiau laimėjimus pelniusių meistrų - vienas iš jų fantazinės šukuosenos rungtyje dalyvavęs  Saimonas Aukštuolis, šių metų pavasarį  nominuotas „Lietuvos metų stilistu“. Daiva Kupstienė, dalyvavusi keliuose Lietuvos Atviruosiuose Čempionatuose. Pasak „KIGSA“ prezidentės Jolantos Mačiulienės  didžiausias pasiekimas yra tai, kad kiekvienais metais daugėja jaunimo norinčio tobulėti, dalyvauti ir siekti profesionalumo.

VIII-ajam čempionatui teisėjavo gausus būrys Lietuvos, Europos  bei Pasaulio čempionatų dalyvių ir prizininkų, kurie užtikrino, kad čempionato dalyviai nešališkai ir sąžiningai laimėtų savo varžymosi rungtyse. Ypatinga užduotis buvo skirta  čempionato komisarui, meistrui iš Rusijos Andrej Bongin, kuris stebėjo  mūsų  teisėjų darbą. Didelė atsakomybė  vertinant  dalyvių darbus buvo užgulusi  visai teisėjų komandai: Robertui  Sakalauskui, Jolitai Zujienei, Kristinai Gorodeckienei – kirpėjų rungtis, Daivai Jankauskaitei – OMC atestuota moterų kategorijos teisėja,  Egidijai Kilienei, Margaritai Sajetai – Vasilko – nagų kategorija, Soterai Tamulienei, Vilijai Pociūtei-  Šeputienei, Olesiai Žuravliovai, Alai Volkovai – make up ir body art rungtys. Padėkos žodžius norime tarti jiems visiems bei  čempionato stiuartams Jūratei Krištaponienei, Jūratei Miliauskienei, Daivai Jankauskienei bei Gintarei Deveikienei.

Sklandų čempionato darbą užtikrino „KIGSA“ komanda, kuri ne tik organizavo čempionatą ,bet dirbo ir užkulisiuose puošdami jaunųjų dizainerių kolekcijas. Laureatams  ir nugalėtojams buvo įteiktos rėmėjų dovanos, diplomai, medaliai. Prizus bei dovanų čekius įsteigė gausus būrys rėmėjų. Informacinis rėmėjas – žurnalas „Hair Profesionalams“ „KIGSA“  ilgametis partneris ,,Grožio parodos“.  Organizatorius – UAB ,,Expo vakarai“, prizų steigėjai UAB ,,Brentus“, UAB ,,Stiliaus kodas“, UAB ,,Selective Baltic“. Generalinis VIII-ojo čempionato rėmėjas – UAB ,,Krinona“ su parduotuvių tinklu ,,Cascada“. Specialų prizą (profesionali kosmetika plaukams ,,CHI FAROUK SYSTEM,,) įsteigė UAB ,,Sarma Profesionalams“. Čempionato iškilmingo uždarymo proga sveikinimo žodį tarė ,,KIGSA“ prezidentė Jolanta Mačiulienė, kuri  planuoja bei  tikisi ir kitais metais organizuoti grožio, mados ir stiliaus šventę visiems parodos lankytojams, svečiams bei dalyviams, todėl, tradiciškai buvo atsisveikinta iki sekančių metų iki sekančio čempionato.

Rungčių nugalėtojai:

Studentų rungtis, Vakarinė šukuosena:
1 Milda Dadasovaitė
2 Orinta Vikniutė
3 Veronika Osetrova

Nuotakos šukuosena:
1 Aušra Krivickaitė
2 Monika Šileikaitė
3 Evelina Kasiliauskaitė

Fantazinė šukuosena:
1 Aušra Ambrazaitytė
2 Saimonas Aukštuolis
3 Daiva Kupstienė
4 Sigutė Vaičiulaitytė
5 Svetlana Karpova

Tapyba ant kūno (Body art):
1 Liudmila Samuilova
2 Anastasiya Dmytriyeva

Podiumo makiažas:
1 Ieva Jakūbauskė
2 Janina Zamuiskaitė
3 Olga Mazajeva

Studentų rungtis, Dieninis makiažas:
1 Greta Girdžiūtė
2 Evelina Duoblienė
3 Karolina Remeikytė
4 Rita Katinskaitė
5 Laura Moniutė – Pocevičienė

Studentų rungtis, Vakarinis makiažas:
1 Rita Katinskaitė
2 Liucija Navickaitė
3 Daiva Jonuškaitė
4 Karolina Remeikytė
5 Greta Girdžiūtė

Rungtis studentams
Dieninis ir vakarinis makiažas bendra įskaita

1 Rita Katinskaitė Šv. Ignaco Lojolos kolegija
2 Greta Girdžiūtė Kauno kolegija
3 Karolina Remeikytė Tauragės profesinio rengimo centras
4 Evelina Duoblienė Klaipėdos kolegija
5 Liucija Navickaitė Tauragės profesinio rengimo centras

Plokščias nagų piešimo dizainas (dėžutėse):

1 Marija Tamošiūnė
2 Ramunė Dambrauskienė
3 Auksė Vitkauskienė
4 Rita Kandrotaitė
5 Giedrė Dusevičienė

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.