Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Iš pasaulio čempionato Milane Lietuvos kirpėjai grįžo su medaliais (foto)

2012-10-12

2012 m. spalio 7 – 8 d. madų sostinėje Milane vyko pasaulinis kirpėjų ir grožio meistrų čempionatas „OMC Hairworld Milano 2012“, sukvietęs daugiau nei tūkstantį grožio specialistų iš 55 šalių. Šiame konkurse Lietuvai atstovavo dešimt kirpėjų bei vizažistų, kurie varžėsi įvairiose kategorijose: podiumo ir nuotakos makiažai, vyrų pilno madingo įvaizdžio rungtis, piešimas ant kūno bei moterų ilgų plaukų šukuosenų rungtys.

Iš pasaulio čempionato Milane Lietuvos kirpėjai grįžo su medaliais (foto)

Geriausių šių metų stilistų konkurse „OMC World best stylist of the year“ moterų kategorijoje kaunietis stilistas Marijus Mazuraitis pelnė bronzos medalį, o kirpėjas Raimondas Pasternackis (Vilnius) užėmė antrąją vietą ir buvo apdovanotas sidabro medaliu vyrų kategorijoje.

Vyrų pilno madingo įvaizdžio kategorijoje varžęsi meistrai savo modeliams kūrė šukuosenas, atitinkančias naujausias mados tendencijas bei stilių, tinkatį žurnalo viršeliams. Šioje rungtyje varžėsi meistrė iš Klaipėdos Žana Muravjeva bei kauniečiai Jūratė Krištaponienė ir Marijus Mazuraitis, iškovoję šeštąją bei septintąją vietas. Tarp dešimties stipriausių pasaulio kirpėjų pateko ir Europos čempionė Kristina Gorodeckienė bei Rytų Europos sidabro medalio laimėtoja Olga Barkovskaja – Kazlovskaja, kūrusios madingas dienines bei vakarines šukuosenas garsaus mūsų šalies stilisto Liutauro Salasevičiaus suknelėmis pasipuošusiems modeliams.

Vizažistų rungtyse Lietuvai atstovavo bei podiumo ir nuotakos makiažus kūrė kaunietė Ala Volkova bei meistrės iš Vilniaus Aliona Borisniova ir naujai prie Lietuvos grožio specialistų komandos prisijungusi Jolanta Jermakova, patekusios į stipriausiųjų dešimtuką. Piešimo ant kūno rungtyje pirmą kartą Pasaulio čempionate savo jėgas išbandė ir manikiūrininkė iš Kauno Egidija Kilienė.

Kartu su nacionaline Lietuvos komanda į čempionatą vyko ir mūsų šaliai atstovaujantys tarptautinės klasės teisėjai: vizažistų darbus vertinusi Birutė Pajedienė, moterų kirpėjų rungtyse teisėjavusi Daiva Jankauskaitė, nagų dizaino rungčių teisėja Rasa Povilaitienė bei medalį už atstovavimą savo šaliai ir aktyvią veiklą nacionaliniame ir tarptautiniame lygmenyje pelniusi „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Čempionatui pasibaigus galima tik pasidžiaugti, jog mūsų šalies meistrai dar kartą įrodė, jog daug dirbant, treniruojantis bei investuojant į savo meistriškumą, galima pasiekti išties daug net ir varžantis su tokiomis šalimis kaip Italija, Rusija , Amerika, Kinija ir pan.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.