Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio ir sveikatos naujienų gūsis praskaidrino klaipėdietišką rudenį (foto)

2012-10-26

Spalio 12-14 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje šurmuliavusi paroda “Grožis ir sveikata 2012” praskaidrino ir nuspalvino lietingą ir niūrų rudens savaitgalį.

Parodos organizatorius – bendrovė „Expo Vakarai“ - po renginio vėl skaičiuoja „ūgtelėjusią“ lankytojų statistiką (per tris dienas parodoje apsilankė beveik 13 tūkstančių lankytojų), tik patvirtinančią seną tiesą, jog grožio industrijai jokie sunkmečiai nebaisūs. Net ir didžiausių nepriteklių laikais moterys nori atrodyti nepriekaištingai. Beje, grožio naujienoms šiais laikais vis mažiau abejingi ir vyrai, o sveikatos tema lygiai tiek pat aktuali abiejų lyčių atstovams.

8-tus metus skaičiuojantis projektas „pasmerktas“ sėkmei ir dėl to, jog paroda – vienintelis tokio pobūdžio renginys Vakarų Lietuvoje, kur pristatomos grožio ir sveikatos pramonės bei paslaugų naujienos, mados tendencijos. Paroda lankytojui patraukli galimybėmis čia pat gauti visą dominančią informaciją apie pristatomus produktus ar paslaugas iš kvalifikuotų specialistų, čia pat ir išbandyti naujoves. Ne viena ir ne vienas iš renginio traukė pagražėję – su nauja šukuosena, makiažu ar po masažo „palengvėjusiu“ kūnu ir, beje, pinigine... Mat parodos dalyviai nesivaržydami gundė lankytojus patraukliomis savo produktų ir paslaugų kainomis bei dosniomis dovanomis.

Meistriškumo konkursuose – tarptautinės aistros

Kasmetinė paroda „Grožis ir sveikata“ išsiskiria iš kitų savo varžybine dvasia, įtraukiančia šios srities profesionalus ne tik iš Lietuvos, bet ir aplinkinių šalių. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija uostamiestyje šiemet surengė jau VI-ąjį Atvirą Vakarų Lietuvos čempionatą kirpėjams ir grožio meistrams. Jame savo išmonę ir meistriškumą demonstravo kirpėjai, vizažistai bei manikiūrininkai iš Lietuvos, Latvijos bei Rusijos, varžęsi daugiau nei dešimtyje skirtingų rungčių. Smalsuolių akivaizdoje meistrai kūrė progines ir kasdienes šukuosenas, makiažus bei nagų dizainą. Jau po pasirodymų nuo podiumo nužengę modeliai sukiojosi tarp ekspozicijos dalyvių ir kėlė nuoširdžią nuostabą, ne vieną privertė išsitraukti fotoaparatus ir įamžinti ant galvų ar kūnų sukurtas neįtikėtinas kompozicijas. Čempionato dalyvių darbus vertino tituluota komisija, kuriai vadovavo absoliutus Europos čempionas, daugelio tarptautinių konkursų nugalėtojas ar prizininkas Andrejus Bonginas (Rusija), Lietuvos publikai surengęs ir savo meistriškumo pamoką „Step by Step“.

Per parodą įvykusiame IV-ajame atvirame kosmetikų ir kosmetologų konkurse varžėsi baigiamųjų kursų studentės arba absolventės iš 8  Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos mokymo įstaigų. Konkursą, kurio pagrindinis prizas - teisė atstovauti Lietuvai Tarptautiniame kosmetologijos ir estetikos konkurse Sankt Peterburge, organizavo šalies Kosmetikų ir kosmetologų asociacija, jame dalyvavo 20 būsimųjų profesionalių kosmetologų.

Didžiojoje ekspozicijos scenoje pasirodymą surengė ir Lietuvos SPA asociacijos nariai. Į grožios kūrybines dirbtuves kvietė Klaipėdos valstybinės kolegijos studentai – būsimieji kosmetologai.

Tikru renginio siurprizu tapo klaipėdiečio dizainerio Raimundo Petreikio vyriško apatinio trikotažo kolekcijos „Gėlėti apatiniai“ pristatymas. Po žaismingo pasirodymo tarp parodos lankytojų pasklidę raumeningi modeliai itin traukė moterų akis.

Ir pamatyti, ir sužinoti

Parodos „Grožis ir sveikata 2012” vadovė Dovilė Vertelytė-Saldukienė pasidžiaugė ir tuo, jog šios parodos lankytojas ne vien tik aklas vartotojas, ištroškęs naujovių ir perkantis, perkantis, perkantis... Tris dienas „Švyturio“ arenoje vykę grožio ir sveikatos tematikai skirti pažintiniai bei mokomieji seminarai sutraukė dideles klausytojų auditorijas. Savo sričių profesionalai rinkosi meistriškumo pamokas, na, o publika mielai dalyvavo diskusijose su specialistais ne tik apie kūno grožio, sveikatos, sveikos gyvensenos, bet ir dvasinio tobulėjimo paslaptis. Bene didžiausio susidomėjimo sulaukė internetinės svetainės „Vakarų Lietuvos medicina“ surengta diskusija „Nutukimo gydymas. Ką rinktis – dietą, sportą ar operaciją?”. Simpatizuojantieji sportui čia pat turėjo galimybę pasimokyti šiaurietiškojo ėjimo technikos, nuotaikingas parodomąsias programas scenoje demonstravo profesionalūs aerobikos instruktoriai. 

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Buvo rasyta apie apie fish spa pavoju.  2012-10-26
Zuvytes grauzdamos oda, gali pernesti kraujo keliu plintancias ligas-hepatitus, AIDS ir kt. Ju neisdezinfekuosi, kam reikia , isigykit asmenines

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.