Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Baltijos grožio profesionalų asociacija keičia pavadinimą

2009-08-11

Baltijos grožio profesionalų asociacija, vienijanti Lietuvos grožio rinkos specialistus – kosmetologus, vizažistus, manikiūrininkus, kirpėjus, o taip pat – grožio priemonių gamintojus ir tiekėjus, nuo šiol vadinsis Lietuvos grožio profesionalų asociacija...


 
„Kai kūrėmės, turėjome planų apjungti ir kaimyninių šalių specialistus, tačiau ekonominis sunkmetis pakoregavo mūsų prioritetus, – teigia asociacijos prezidentė Vilma Kelmelė. – Dabar mums svarbiausia – atstovauti Lietuvos specialistų interesams“.

Asociacija bendradarbiauja su kitų valstybių organizacijomis ir specialistais, todėl, pasak prezidentės, Lietuvos vardo vartojimas naujame pavadinime leis ne tik iš karto tiesiogiai įvardinti valstybę, kurios interesams atstovaujama, bet ir kitose šalyse reprezentuos grožio srityje dirbančius specialistus.

2008 m. rudenį įkurta Lietuvos grožio profesionalų asociacija teikia savo nariams dalykinę pagalbą, kaupia informacinę bazę, rengia tobulinimo kursus ir konkursus, organizuoja narių dalyvavimą specializuotose parodose, mugėse bei festivaliuose. Asociacija bendradarbiauja su įvairiomis mokslo įstaigomis, ruošiančiomis grožio paslaugas teikiančius specialistus. Ypač glaudus bendradarbiavimas vyksta su kolegijomis – remiami jų organizuojami renginiai, tokie kaip „Grožio metamorfozės“, skatinami studentai.

Šiuo metu Lietuvos grožio profesionalų asociacija vienija per 50 narių.


Išsamesnės informacijos teirautis:
Vilma Kelmelė
Lietuvos grožio profesionalų asociacijos prezidentė
Tel.: +370 5 2497734
Faksas: +370 5 2497073
Mob. tel. +370 698 89485
El. paštas vilma@grozioprofesionalai.lt
 
Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.