Titulinis Stilius Mada „Victoria Secret“ apatinio trikotažo kolekcija Valentino dienai 2012 (foto)

„Victoria Secret“ apatinio trikotažo kolekcija Valentino dienai 2012 (foto)

Sausio 19 d. 08:00

Prabėgus šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams laikas pradėti galvoti apie kitas šventes, konkrečiau apie visame pasaulyje švenčiamą meilės dieną – šv. Valentino dieną. Apatinis trikotažas iš naujosios „Victoria Secret“ kolekcijos bus tikrai gera dovana nuo mylimo vyro kiekvienai merginai ar moteriai.

Tarp 2012 metų „Victoria Secret“  apatinio trikotažo Valentino dienai vyrauja raudonos ir rožinės spalvos, o papuošimams naudoti juodis ir baltos spalvos raštai bei nėrinukai . Visą kolekciją galima apibūdinti kaip žaismingą, mielą ir seksualią.

Valentino dienos kolekciją pristato tokie modeliai kaip Miranda Kerr, Adriana Lima, Candice Swanepoel, Lindsay Ellingson, Doutzen Kroes, Lily Aldridge, Lais Ribeiro and Erin Heatherton.

Kviečiame pažiūrėti ir įvertinti.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2010 Grozioklubas.lt.