Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

VERSACE populiariausias metų mados ženklas

2014-01-02

Google kompanija kiekvienais metais pateikia populiariausias paieškas, t.y. kuo labiausiai domisi interneto vartotojai. Ne išimtis ir mados sritis, kur 2013-aisiais karaliavo mados ženklas Versace.

VERSACE populiariausias metų mados ženklas

Analitikai praneša, kad toks Versace populiarumas ypač išaugo po to, kai žymus atlikėjas Drake išleido singlą Versace ir Amerikoje buvo pradėtas rodyti biografinis serialas apie Donatelą Versace pavadinimu "House of Versace" (Versace namai). Serialas statomas pagal žymią biografinę knygą, tačiau Donatela Versace duodama interviu paminėjo, kad Versace mados namai nepatvirtino knygoje ir seriale išdėstytų faktų apie Donatelą, todėl į filmą reikėtų žiūrėti tiesiog kaip į gerą istoriją.

Seriale apžvelgiamas Donatelos gyvenimo posūkis, kai ji turėjo perimti visą Versace imperiją po to, kai buvo nužudytas jos brolis Gianni Versace pačioje mados namų šlovės viršūnėje. Tuomet moteris susidūrė ne tik su mados namų malonumais, tačiau ir su tamsiaja puse - narkotikais, konkurencija, kolekcijų vogimu ir kitais iššūkiais.

Toliau tarp labiausiai internautų ieškomų mados ženklų rūšiuojasi:

1. Versace

2. Michael Kors

3. Diesel Black Gold

4. Gucci

5. Kate Spade

6. Rachel Zoe

7. Prabal Gurung

8. Givenchy

9. Mulberry

10. Luca Luca

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.