Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Madingiausi 2013 metų pavasario - vasaros bateliai

2013-04-05

Nors orai dar nelepina, tačiau belaukiant šiltesnių dienų, galime pasidairyti batelių. Pateiksime Jums madingiausių šių metų batelių pavyzdžius, kurie buvo pristatyti Niujorko „Madų savaitėje".

1. Įvairios detalės. Madingi įvairūs raišteliai, kniedės, grandinėlės. Nesuklysite pasirinkdamos juodai baltus batelius - kontrastai išlieka madingi. Šio sezono "topas" - tarsi dvigubi bateliai (3 nuotr.). Kulnus galite rinktis tiek storus, tiek plonesnius - kokie patogūs Jums pačioms.

2. Dirželiai. Rinkitės batelius su dirželiais, jie ne tik prilaiko avalynę, bet šį sezoną yra ir madinga stiliaus detalė. Batelių su dirželiais pasiūla šį sezoną bus didelė, galėsite išsirinkti batelius su dirželiais per čiurną, kulną ar su dirželiais iki pat kelių.

3. Geometrinės figūros. Nesuklysite pasirinkdamos batelius, išmargintus įvairiais geometriniais raštais: tiek spalvingus, tiek juodai baltus.

4. Gėlės. Gėlių raštai, raižiniai - dar vienas šiltojo sezono "topas". Ar smulkios gėlytės, ar stambios gėlės - Jūsų pasirinkimas. Rinkitės gėlėmis margintus batelius arba raižinius, primenančius gėles.

5. Gyvatės odos imitacija. Šį sezoną madinga ne tik gyvatės odos imitacija, bet ir kitų gyvūnų odos (pvz., krokodilo).

6. Platformos. Platformos bus madingos ir šį sezoną. Jų įvairovė tikrai bus didelė - parduotuvėse rasite įvairiausių variantų: batelių "medinėmis" platformomis, "paslėptomis" platformomis ir pan. Sportinio stiliaus mėgėjoms taip pat nebereiks kompleksuoti dėl žemo ūgio - siūlomi sportiniai bateliai su paslėpta platforma.

7. Smailianosiai. Smailianosiai bateliai - vis dar madingi. Rinkitės žemakulnius ar aukštakulnius, spalvingus ar juodus -  madingi bus tiek vieni, tiek kiti.

 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.