Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Kodėl batų – niekada negana?

2014-10-15

Princesė Diana, dainininkė Celine Dion, Sarah Jessica Parker suvaidinta Kerė Bradshaw – visas šias žavias moteris, stiliaus ikonas, sieja vienas bendras dalykas. Visos jos – aistringos batų gerbėjos. Ir ne tik jos. Tikriausiai nesunkiai išvardytum dar bent keliolika žvaigždžių, kurių spintos lūžta nuo batų. Jei tik turėtum pinigų, tikriausiai ir pati mielai papildytum jų gretas. Kodėl moterims batų – niekada negana?

Kodėl batų – niekada negana?

Visų pirma, todėl, kad batai gerokai palengvina gyvenimą. Apsiavus tinkamais batais ar bateliais gali nuveikti daugybę darbų. Ir atvirkščiai – tikriausiai nesunkiai prisimintum bent keletą renginių/kelionių/darbų, kur tu nedalyvavai, nes neturėjai tą akimirką tinkamų batų. Taigi gerų batų pora gali padėti nuversti kalnus. O kadangi kiekvienas kalnas – gyvenimo iššūkis – vis kitoks, tai ir batų reikia įvairių.

Pėdos, kitaip nei tavo kūnas, nesikeičia nei priaugus vieną-kitą kilogramą, nei atsikračius šiek tiek svorio. Todėl investuoti į gerą porą batų kur kas išmintingiau, nei pirkti idealiai tinkančius šiandien, bet galbūt jau nebesusisegsiančius rytoj džinsus ar striukę.

Ir vis dėlto jei tavo biudžetas ribotas, turėti batų kiek tik nori negali. Telieka tenkintis tuo, kiek gali sau leisti. O kad pasirinktum tinkamai, sufleruojame: moteris būtinų būtiniausiai turi turėti 7 poras batų. Jei gali turėti ir daugiau – nuostabu. Bet jei tenka rinktis tik minimumą – įsidėmėk, kokius privalai nusipirkti!

1. Batai darbui. Priklausomai nuo to, ar dirbi biure, ar parduotuvėje, ar triukšmingame fabriko ceche, turi turėti tavo aplinkai tinkamus patogius batus, su kuriais nesikankindama ištvertum visą darbo dieną. Tai gali būti visais gyvenimo atvejais tinkantys juodi laiveliai ar patogūs universalios spalvos balerinos tipo bateliai. Svarbiausi reikalavimai: jie turi būti tikrai patogūs, pagaminti iš lengvo, kvėpuojančio audinio, jie privalo teikti idealią atramą pėdai, su jais turėtum vaikščioti ir jaustis patogiai.

2. Įsispiriamos basutės. Jos stilingos, žavios ir tiesiog nepakeičiamos vasarą, per atostogas. Ir, kas užvis geriausia – pakankamai pigios, taigi gali įsigyti net keletą skirtingų spalvų.

3. Basutės su juostelėmis. Tai – tarsi suaugusios įsispiriamos basutės: tokios pat patogios, bet šiek tiek elegantiškesnės, nebe tokios vėjavaikės. Jos tiks nebe tik paplūdimiui, bet ir į darbą (jei aprangos kodas nėra labai konservatyvus), ir į restoraną. Tavo pėdos jausis nuostabiai net ir karščiausią vasaros dieną!

4. Prabangūs išeiginiai bateliai. Tai gali būti bet kokie tau patinkantys ir prie tavo išeiginės aprangos tinkantys bateliai, ne žemesne nei 7 cm pakulne. Ir nors idealiu atveju visi tavo turimi batai turėtų būti patogūs, įsigyjant pastaruosius, jei teks rinktis tarp patogumo ir grožio, ko gero, grožis turėtų laimėti. Tiesa, vis dėlto išeiginiai bateliai turėtų būti tokie, kad bent valandą ištvertum nenusiavusi ir galėtum paėjėti su jais nuo automobilio iki restorano. Taip, tai visai nepraktiška, tai ne į sveikatą tavo pėdoms, bet jei jie atrodo idealiai – jie verti tavo kančių!

5. Sportiniai bateliai. Na tai kas, kad didesnę metų dalį jie jaukiai snaudžia spintoje rinkdami dulkes. Vis dėlto juos privalai turėti – galbūt bent puikūs sportiniai bateliai padės įgyvendinti šimtąjį kartą duodamą pasižadėjimą nuo rytojaus sportuoti?

6. Šilti ilgi batai. Jie turėtų būti patogūs, šilti ir tau idealiai tikti. Gali būti, kad būtent ši pora kainuos brangiausiai. Nieko baisaus. Rinkis tokius, kad tiktų ir kasdienai, ir išeigai – taip tavo kojytės atrodys dailiai, liks sausos ir šiltos net ir visai subjurusiu oru!

7. Trumpi demisezoniniai batai. Tarpsezonis kartais Lietuvoje trunka visus 9 mėnesius. Todėl įsigyti šiam orui tinkančius batus – privalu. Tiesa, kad jie paįvairintų tavo garderobą, rinkis juos ne ilgus, o trumpesnius – juk ilgus žieminius jau turi, taigi reikalui esant gali juos apsiauti ir rudenį ar pavasarį.
Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* nezinau kodel http://google.com  2017-06-12
nezinau kodel http://google.com
* nezinau kodel <a href="http://google.com">???</a>  2017-06-12
nezinau kodel ???

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.