Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Vestuvės užsienyje

2012-07-02

Apie ką anksčiau net nedrįsote svajoti, šiandien yra realybė. Praėjo tie laikai, kai buvo galima susituokti tik Lietuvos santuokų rūmuose. Dabar Jums atviras visas pasaulis ir viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos ir norų. Ištarkite TAIP senovinėje pilyje Europoje, ant skardžio su stulbinančiu vaizdu į ugnikalnį, spalvingos budistinės ceremonijos metu arba palmių pavėsyje ant jūros kranto ošiant bangoms.

Vestuvės užsienyje

Ar svajojote apie vestuves svetur?

Nepakartojama galimybė – simbolinės vestuvių ceremonijos. Švęskite simbolines vestuves, sužadėtuves ar vedybų metines pagal egzotinių šalių senovinius papročius, viduramžių pilyje arba balto smėlio paplūdimyje Jamaikoje. Svarbiausia, kad po ceremonijos ir dokumentų legalizavimo gausite oficialų vedybų sertifikatą, pripažįstamą visame pasaulyje. Taip pat siūlome įteisinti savo santuoką bažnyčioje užsienyje

Oficiali vestuvių ceremonija. Siūlome puikią galimybę nuvykti į pačias romantiškiausias pasaulio vietas ir susituokti Prahoje, Jamaikoje ar Seišelių salose, o po to iškart praleisti ir medaus mėnesį. Galite plaukti jachta palei Afroditės salą, romantiškai pasiplaukioti gondola Venecijos kanalais arba nuvykti į Seišelių salas, kur vyrauja meilės kultas. Vestuves galite švęsti Jamaikoje, kur atsipalaiduosite ir pateksite į tikrą įsimylėjėlių rojų. Kur beįvyktų Jūsų vestuvės – Čekijos pilyje, apžvalgos rate, Graikijos salose ar Italijoje – Jūs patirsite neišdildomų įspūdžių. Kyla klausimas – kur dar, be Lietuvos, galima susituokti? Šalių sąrašas, kuriose galime organizuoti oficialias vestuves: Austrija, Maldyvai, Italija, Mauricijus, Jamaika, Kipras, Seišelių salos, Čekija, Graikija, Šri Lanka, Meksika, Bahamai ir kitos.

Bažnytinė santuoka

Susituokusiems oficialiai ar tiesiog norintiems sustiprinti savo santuoką bažnytiniais saitais, siūlome tai padaryti gražiausiose pasaulio vietose, pavyzdžiui, Prancūzijoje, Italijoje ar Jamaikoje. Bažnytinė ceremonija įprasmina Jūsų santuoką ir sustiprina abiejų sielas. Jums siūlome mėgautis švelnia jūra, ryškia saule, stulbinančiais miestais, jų senovės istorija, prabangiais paplūdimiais, jaukiais restoranais ar viduramžių pilimis.

Nuo ko reikėtų pradėti?

Jei Jūs nusprendėte susituokti užsienyje, pagalvokite, kada tam yra tinkamiausias laikas ir kiek truks visa kelionė. Apsilankykite kelionių agentūroje, kuri organizuoja tokias vestuves, ir aptarkite kelionės detales (pasirinkite viešbutį, kelionės programą ir papildomas paslaugas). Taip pat turėsite sumokėti dalį sumos, tiksliai nustatyti datas ir gauti vizas. Nepamirškite pasirūpinti reikalingais dokumentais (notaro tvirtinimu, vertimu) ir juos išsiųsti bei rezervuoti kelionę (viešbutį, aviabilietus ir papildomas paslaugas). Galiausiai turėsite atlikti galutinę kelionės apskaitą, apmokėti likusią sumos dalį, gauti dokumentus ir pasirūpinti jų legalizavimu.

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Ieva  2014-10-20
Sveikos visos kurios svajojate apie vestuves uzsienyje/ saloje ar tiesiog papludymyje osiant vandenynui;)
Tai nepakartojamas jausmas bei nuostabus pojuciai kuriuos JUS (busimi jaunieji) galite taip pat patirti...
Rasau is savo patirties, kadangi siu metu rugsejo menesi atsokome savo vestuves Tenerifeje ir esame be galo patenkinti
* Aurimas  2013-04-24
Jei ka domina vestuves Kanaru salose, kreipkites. Kaip tik vaziuoju ten dirbti fotografu.
Pvz. galite paziureti:
http://www.flickr.com/people/auriscia/
Kontaktus rasite aplanke Profile paskirti.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.