Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Šv. Valentino dieną nusipelnei romantikos

2012-01-26

Nenumaldomai artėja romantiškiausia metų diena, o tau ir vėl teks praleisti ją vienai? Nebūtinai! Užtenka žinoti vos keturias raides – „FERO“ – ir taip nenutiks. Tai feromonų pavadinimas, kurių teigiamas poveikis siekiant susirasti partnerį jau įrodytas moksliškai!

Šv. Valentino dieną nusipelnei romantikos
photl.com nuotr.

Taigi, kas yra feromonai ir kodėl jie taip veikia? Feromonai yra natūralūs cheminiai junginiai, kuriuos kūnas išskiria tam, kad perduotų tam tikrą informaciją apie save aplinkiniams. Feromonų poveikis gyvūnų pasaulyje yra moksliškai įrodytas ir aprašytas seniai, tačiau pastaraisiais metais mokslininkai feromonus pripažino bene veiksmingiausia priemone siekiant susirasti antrąją pusę ir žmonėms.

Apie erotinių kvapų egzistavimą žinojo jau senovės graikai. Buvo manoma, kad jie išsiskiria su prakaitu, kuriam buvo priskiriamos apvaisinimo ir kūrimo galios savybės. Kosmogoniniuose mituose gamta atsiranda iš dievų prakaito. Iš suprakaitavusių įsimylėjusio Izidę Ozirio rankų išteka Nilas, dievaitės – deivės Dianos, bėgančios nuo aistros kankinamų fanų, prakaito lašai, nukritę ant žemės, tampa pakalnutėmis. Dabar yra žinoma, kad tai ne prakaito, o natūralių feromonų nuopelnas.

Feromonai dažniausiai išsiskiria ant odos ir plaukų, pasklinda ore ir pradeda veikti patekę į nosį. Iš tikrųjų reikalingas jų kiekis yra labai mažas, tad jų užuosti beveik neįmanoma ir priešingos lyties atstovus jie  traukia nesąmoningai. Šiais laikais žmonės yra įpratę dažnai praustis ir apsirengti drabužiais nuo galvos iki kojų, todėl galimybės veikti natūraliems feromonams labai sumažinamos. Tuo tarpu produktus su feromonais naudojantys žmonės aplinkiniams atrodo patrauklesni, o patys ima labiau savimi pasitikėti.

Kai kurie mokslininkai teigia, kad feromonai ne tik traukia priešingą lytį, bet ir pakelia nuotaiką, sumažina depresiją bei nuramina nervinę sistemą. Tai tik dar labiau tikėtina, prisiminus visus teigiamus aromaterapijos aspektus ir kaip kai kurie kvapai gali iššaukti teigiamą reakciją ne tik iš priešingos lyties atstovų, bet ir iš draugų ar šeimos narių. Čikagos universiteto mokslininkė dr. Winifreda Cutler specializuojasi tyrinėdama feromonus ir tikina, kad jie verčia žmones ne tik dažniau bučiuotis ar apsikabinti, bet ir mylėtis.

Visuomenėje feromonai jau susilaukė tokių epitetų kaip „Eroto kvapai“ ar „XXI amžiaus afrodiziakai“. Kai kurie sako, kad šie produktai veikia kaip placebas, kiti tikina, kad pokyčiai atsirado būtent feromonų dėka. Akivaizdu, nesiginčijama tik dėl vieno – jie iš tikrųjų veikia. Feromonai gali pagreitinti lytinį brendimą, kontroliuoti moterų menstruacijų ciklą ir netgi daryti įtaką seksualinei orientacijai. Feromonai daro įtaką tam, kaip dažnai ir su kuo mes lytiškai santykiaujame.

Iš šį paslaptingą preparatą išbandžiusių moterų galima išgirsti, kad vyrai aplink „ėmė flirtuoti su manimi tarsi pamišę“, „šis produktas padėjo man susirasti gyvenimo partnerį“ ar „naudodama feromonus jaučiau didesnį pasitikėjimą savimi ne tik asmeniniuose, bet ir verslo susitikimuose“.

Nebetikite meile iš pirmo žvilgsnio? Feromonai „FERO“ gali padėti patikėti meile iš pirmo kvapo! Daugiau apie feromonus: www.fero.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Aušra  2012-01-25
aš turiu Fero Classic, tai man super poveikis.
* Ada  2012-01-25
bandziau, ne tos firmos, bet padejo

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.