Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Naujųjų metų sutikimas: A-Z (ką apsirengti, kaip pasidažyti)

2012-12-28

Artėjantis Naujųjų Metų sutikimo vakarėlis kiekvienai įvarys nemažai galvos skausmo, todėl mes skubame į pagalbą su patarimais, kurie padės apsispręsti kaip pasipuošus sutikti naujus metus.

Naujųjų metų sutikimas: A-Z (ką apsirengti, kaip pasidažyti)

1. Apranga

Pasak astrologų, Naujųjų metų sutiktuvėms nederėtų rinktis gyvatės raštus imituojančių rūbų, puikiai tiks vienspalviai, tačiau prabangių audinių juodi, žali, mėlyni rūbai. Pagirtinos aukso ir sidabro detalės. Apskritai tinka puoštis kuo prabangesniais papuošalais, maišyti skirtingos spalvos auksinius papuošalus. Audiniai gali būti lengvai krentantys, turintys vandens tekėjimo įspūdį ar blizgantys.

Svarbiausia, kad rūbai būtų nauji ir taip praeitų metų naštą plaiktumėte kartu su senais rūbais spintoje.

2. Proginė šukuosena

Ši šukuosena neatims iš jūsų daug laiko. Ją galima daryti ir nelabai švariais plaukais, tačiau reikia pastebėti, kad plauti geriau palaiko sukimą.

1 žingsnis. Jei nusprendėte išsiplauti galvą, tuomet pasinaudokite kondicionieriumi, kuris išpučia plaukus. Po plovimo drėgnus plaukus sutepkite putomis. Džiovinkite džiovintuvo ir apvalaus šepečio pagalba.

2 žingsnis. Atskirkite priekinę plaukų dalį – suvelkite šią dalį iš vidaus nuo vienos ausies iki kitos.

3 žingsnis. Susekite atskirtus plaukus. Panaudokite keletą nesimatančių segtukų arba vieną dekoratyvinį. Supurkškite laku plaukams taip, kad segtukai gerai laikytųsi.

4 žingsnis. Įkaitinkite žnyples: imkite po vieną 1-1,5 cm plaukų sruogą ir sukite. Pradėkite nuo žnyplių vidurio, baikite prie jų krašto, žnyples laikykite horizontaliai.

5 žingsnis. Kai visos sruogos bus susuktos, supurkškite šukuosena stiprios fiksacijos laku. Jei jums reikės išeiti į lauką, atėjus į patalpą šią šukuoseną reikės šiek tiek pakoreguoti: supurkškite laku išsileidusias sruogas ir susukite jas ant savo piršto bei palaikykite keletą sekundžių.

Makiažas

Patys greičiausi pagalbininkai dramatiškam makiažui – akių kontūro pieštukas ir ryškus lūpdažis. Kosmetikos nebus daug, o efektas – užtikrinantis. Ir visa tai per dvi minutes!

1 žingsnis. Ant viršutinio voko užtepkite šampaninės spalvos ar rausvo šešėlio. Geriausiai tiks apvalus šepetėlis. Jei šešėliai blizgūs, tai suteiks šventinį įspūdį.

2 žingsnis. Juodu pieštuku veskite virš viršutinio voko, pagal blakstienų augimą. Liniją šiek tiek prailginkite. Viršuje dar galite panaudoti ir gelinį pieštuką. Pieštuko linija – tai pagrindas, kuris neleis geliui išsilieti, be to, taip makiažas išliks ilgiau.

3 žingsnis. Putlioms lūpytėms reikės trijų priemonių. Iš pradžių viršutinę lūpą apibrėžti pieštuku, tuomet su lūpdažiu užpildyti visą jų turinį. O lūpų makiažą pabaigti blizgesiu, kurį tepti lūpų viduryje.

Manikiūras

Labai greita ir lengva idėja, kuriai neprireiks ir naujo nagų lako flakonėlio. Prireiks tik nagų lako pagrindo: matinio ir blizgaus. Jei lakuosite nagus prieš išeidama iš namų, tuomet užteks tik matinio lako.

1 žingsnis. Lakuokite nagus dviems spalvoto lako sluoksniais (geriausiai rinktis tamsius atspalvius – vyšninį, juodą, tamsiai mėlyną). Jei nagai jau nulakuoti, tuomet užtenka nagą padengti blizgiu pagrindu.

2 žingsnis. Ant nudžiuvusio nago krašto užklijuoti lipnios plėvelės. Nagus lakuokite matiniu pagrindu.

Štai taip paprastai gavote prabangų ir elegantišką manikiūrą.

Jei nenorite žaisti su nagų laku, tiesiog rinkitės blizgų - prabangių atspalvių nagų laką.

Grožioklubas.lt linki Jums pačios nuostabiausios Naujųjų Metų sutikimo šventės!

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* armina  2012-12-29
Puikus patarimai! Aciuuuu

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.