Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Naujausia Holivudo mada - poros paieškos pagal kvapą

2012-07-09

Los Andžele tai naujausia vakarėlių mada – vienišiai pasirenka porą uostydami naktinius marškinėlius. Kas tai – mokslas ar greitieji pasimatymai?

Naujausia Holivudo mada - poros paieškos pagal kvapą

Norint patekti į feromonų vakarėlį, kuris vyksta Nebyliojo kino teatre Holivude, reikia nusipirkus baltus medvilninius marškinėlius miegoti su jais tris naktis iš eilės, o po to dar visą dieną palaikyti juos šaldytuve. Iš dalies tai vienišių vakarėlis, dalinai mokslinis eksperimentas, bet taip pat ir hipsterių šėlionės.

O štai kaip visa tai veikia: dalyviai palieka savo kvapą ant medvilninių marškinėlių ir atsineša juos į vakarėlį. Užsiregistravę ir susimokėję 30 dolerių mokestį jie įdeda savo marškinėlius į plastikinius maišelius su sunumeruotomis etiketėmis – rožinės moterims, mėlynos vyrams. Maišeliai vakarėlio metu yra padedami ant specialaus stalo kieme, kur dalyviai gali neskubėdami (o kartais ir godžiai) uostyti marškinėlius. Radus patinkančius marškinėlius, dalyviai stoja į eilę, kur yra nufotografuojami su pasirinktų marškinėlių numeriu, o tos nuotraukos vakarėlio metu yra rodomos per projektorių. Jei pamatote savo svajonių vyrą ar moterį besišypsantį kamerai su jūsų numeriu, galite susirasti jį ar ją minioje ir užmegzti pokalbį.

Pirmąjį feromonų vakarėlį Niujorke surengė filmų kūrėja ir reperė Judith Prays. Tai buvo naujas požiūris į greituosius pasimatymus. Pagrindinė idėja yra tokia, kad jei marškinėlių kvapas jus sujaudina, jūs ir tų marškinėlių savininkas būsite seksualiai (o gal ir emociškai) tinkami vienas kitam. Tačiau jūs taip pat turite padaryti jiems įspūdį savo išvaizda, kad jie jus pastebėtų ir susirastų.

Vakarėlyje susirinkusios moterys sakė esančios nusivylusios, nes visų marškinėlių kvapas buvo tarsi skalbinių. Viena iš jų pažymėjo: “Na, bent jau galima pasakyti, kuris iš jų gamina. Vieną maišelių praminėme “Nepadoriuoju Pasta”.

Dauguma žmonių vakarėlyje stovėjo ilgoje eilėje nusifotografuoti, glausdami prie savęs pasirinktus marškinėlius, tačiau vienas vyrukas nutaisęs pasipūtėlišką miną kamerai pozavo tuščiomis rankomis.

“Tai neveikia moterims”, - aiškino jis. “Tai vyrus traukia ovuliuojančios moters feromonai. Moteris traukia vaizdas, todėl aš tiesiog pozuoju nuotraukai, kad visos merginos pamatytų, koks karštas esu”.

Iš tiesų, visa šio vakarėlio esmė paremta feromonais. Jame sutiktas mokslininkas aiškino taip: “Viskas yra dėl sveikatos imuniteto. Vieno žmogaus feromonai traukia kitą, nes jų imunitetai yra suderinami. Pavyzdžiui, galbūt mano protėviai turėjo imunitetą juodajam marui, o jūsų – maliarijai. Tad mūsų vaikai turėtų būti itin sveiki”.

Vis dėlto, jei nuspręsite viename tokių vakarėlių apsilankyti (o galbūt patys surengti?), per daug rimtai į tai nežiūrėkite, tačiau galite puikiai praleisti laiką. O faktas, kad prisistatysite kaip paslaptingasis iš tam tikro maišelio – gali puikiausiai pralaužti ledus.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.