Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Meilės aromatai jai ir jam - afrodiziakai

2011-06-25

Kaip žinia, meilės kvapai arba tiesiog afrodiziakai, gali sužadinti didelius troškimus bei jausmus. Jie ypatingai veikia tiek moterų, tiek vyrų organizmus.

Meilės aromatai jai ir jam - afrodiziakai
Redbaron nuotr.

Afrodiziakai jam

Suvilioti jį ir sužadinti aistrą padės eteriniai aliejai. Labiausiai vyrus veikia ir geriausiai lytinį potraukį sužadina kedro kvapas. Šis aromatas sužadina slapčiausias vyrų svajones. Pušų kvapas taip pat skatina vyrų seksualinį aktyvumą. Šie kvapai vyrus nuteikia aistringai. Todėl, jei norite suvilioti vyriškosios lyties atstovą, turėkite omenyje, kad Jums gali pagelbėti šie aromatai. Net ir senovėje kedro ir pušų kvapai buvo naudojami norint užkariauti trokštamą vyrą.

Afrodiziakai jai

Moteris slaptai ir aistringai veikia bergamočių kvapas. Jų kvapas gali sužadinti nepaprastai didelę moters aistrą. Bergamočių aliejus yra naudojamas masažo metu. Taip pat šis aromatas gali padėti atsipalaiduoti, atsikratyti depresijos bei skatinti vaizduotę ir lytinį potraukį. Kitas afrodiziakas – rozmarino eterinis aliejus, kuris yra taip pat priskiriamas prie stiprių afrodiziakų.

Taigi, pasitelkite į pagalbą šiuos kvapus ir mėgaukitės aistros bei jausmingumo kupinu meilės gyvenimu!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.