Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Laimingi mezginiai

2012-11-09

Tikriausiai kiekvienas turite mėgiamiausius mezginius, kurie ypatingai jus šildo žiemą. Tai gali būti kojinės, numegztos artimos draugės ar mylimos močiutės. Kai kurie mezginiai tiek nusitrina, kad iš jų lieka tik šilti prisiminimai, tačiau juos išmesti vis tiek yra gaila.

Laimingi mezginiai

O ar bandėte kažką megzto dovanoti kitiems? Išbandykite save, jei to nesate darę: įsigykite žurnalą ar knygą, kurioje mokoma mezgimo abėcėlės, virbalus, siūlus. Ir pradėkite!

Bioenergetikai teigia, kad numegzti laimingą daiktą nėra sunku. Svarbiausiai, žinoti, į ką atkreipti pagrindinį dėmesį.

Visų pirma – virbalai. Specialistai nerekomenduoja naudoti aliuminių virbalų. Aliuminis – taip vadinamas metalas-vampyras. Energetiškai geriausi yra variniai arba mediniai virbalai.

Jei jūs mezgate moterišką daiktą, tuomet rinkitės virbalus, pagamintus iš obels. Tai moteriškas medis, jis palaiko moterišką energetiką. O jei mezgate vyrišką daiktą, tuomet geriausiai tiks beržiniai virbalai.

Jei mezgate liemenę, naudokite tik ąžuolinius virbalus! Megzta liemenė – savaime yra apsauginė. Ji saugo nuo svetimos energetikos, globoja gyvybiškai svarbius energetinius žmogaus centrus. O ąžuolas tik sustiprina šią energetiką.

Atkreipkite dėmesį į siūlus. Jie turi būti natūralūs – geriausiai, vilnoniai. Sintetiniai siūlai besitrindami suteikia neigiamą energiją.

Siūlų spalva taip pat turi reikšmės. Norint pasiekti sėkmės, bioenergetikai rekomenduoja rinktis šiltas spalvas. Jų vibracija aktyvina energetinių centrų darbą.

Beje, bioenergetikai tvirtina: piešiniai ant megztų daiktų taip pat turi stiprią energetinę įtaką. Jei norite, kad mezginys suteiktų apsaugą nuo piktų jėgų – megzkite ratą. Bendrai sveikatai – medį. Trikampis – dvasinėms jėgoms. Ir labai svarbu piešinius išdėlioti pagrindiniuose žmogaus energetiniuose centruose.

Dar patarimas: jūsų vaikas blogai mokosi ir dažnai serga? Pats laikas imtis virbalų. Mamos megzti drabužiai pataisys situaciją.

Nėščiosiomsmegzti nerekomenduojama. Aštrūs įrankiai neleidžiami dėl šiurkščios energetikos.

Jei mezgimo metu pasijutote blogai arba siūlas ėmė painiotis, tokį mezginį meskite į šoną arba išardykite.

Darbo pabaigoje nepamirškite mazgelių. Jie pritrauks sėkmę, jei juos užmegsite energetiškai gerai nusiteikę, arba sukalbėję maldą ar gerą palinkėjimą.

Tegul mezgimas atneša ne tik malonumą, bet ir sėkmę!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.