Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Kokia tvarka turėtų būti apatinio trikotažo stalčiuje? (foto)

2011-09-10

Tinkama tvarka Jūsų apatinio trikotažo stalčiuje yra reikalinga, jei norite ilgiau išsaugoti apatinukų išvaizdą. Taigi, jeigu Jūsų stalčiuje siaučia betvarkė, tuomet dabar yra tikrai puikus metas pradėti griebtis tvarkos. Egzistuoja netgi kelios, apatiniui trikotažui skirtos tvarkos technikos, kurios padės Jums tvarka mėgautis ilgai ir apatiniai rūbeliai visuomet atrodys tvarkingai.

1. Stalčiai su skiriamosiomis dalimis

Įsigykite puikius skirtukus, kuriuos įsitaisiusi į stalčių, galėsite atskirai sudėlioti tiek liemenėles, tiek kelnaites. Su tokiu daikčiuku padaryti netvarką stalčiuje yra tikrai ganėtinai sudėtinga. Be to, Jums  nereikės vis ieškoti norimos liemenėles ar kelnaičių tarp daugybės kitų, nes Jūs galėsite matyti iš karto visą savo turimą turtą.

2. „Išmanioji“ liemenėlė

Šis specialus liemenėlių džiovintuvas „išmanioju“ pavadintas visai ne šiaip sau. Jis, pasirodo, puikiai atlieka džiovintuvo vaidmenį, o taipogi yra puikus laikiklis, kurį galite pasidėti tiesiog į savo apatinio trikotažo stalčių. Šis šaunusis laikiklis neleis liemenėlei deformuotis.

3. Liemenėlių saugojimo dėžė

Šios specialios dėžės yra pagamintos iš kieto plastiko, kad apsaugotų liemenėles nuo deformacijos. Taigi, jeigu tiesiog neturite, kur dėti dar kelių liemenėlių, tokiu atveju, ši dėžutė gali būti nuostabi pagalbininkė.

4. Kaip atnaujinti savąjį apatinio trikotažo stalčių?

O jei vis dėlto turite seną stalčių, kuriame laikote apatinukus ir visai nenorite pirkti jokių specialių dalykėlių, padėsiančių palaikyti tvarką, tada galite savo mediniame stalčiuje įsitaisyti kokią ploną lentelę, kuri tiesiog padalintų stalčių į dvi dalis, taip galėsite sutalpinti liemenėles ir kelnaites bei jos atrodys žymiai tvarkingiau.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.