Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Knyga "Mylėk ir save: tavo gyvenimo kokybės dienoraštis" 2013ais kviečia atsigręžti į savo tikslus ir norus

2012-12-10

Baigiantis metams dažnas iš mūsų pamąsto, kokie buvo praėjusieji metai, ką pavyko nuveikti, sužinoti, išmokti, ir ką dar norėtųsi nuveikti ateinančiais metais. Tikrai gera, kai mūsų džiaugsmų ir pasiekimų sąrašas ilgėja, tačiau taip dažnai savo atsakomybių ir rūpesčių sūkuryje nelieka laiko...sau. Tada suprantame, kad turime kažką keisti, kažką daryti kitaip, nes laikas nenumaldomai bėga, kartu didėja ir gyvenimo tempas ir tam, kad visada viską suspėti turime būti sveiki, stiprūs ir energingi. O kartais reikia tiesiog idėjos ar įkvėpimo, kad galėtume pasijausti savo gyvenimo šeimininkais.

Knyga

Ir štai mūsų knygynuose atsirado viena ypatinga knyga - "Mylėk ir save: tavo gyvenimo kokybės dienoraštis. Ši knyga - kaip geriausia draugė: ji įkvepia, nuramina, pataria, rūpinasi, sudrausmina. Ir netgi išklauso - nes joje gali rašyti savo mintis, svajones, džiaugsmus ir tau svarbius planus.

„Mylėk ir save: tavo gyvenimo kokybės dienoraštis“ kviečia skaitytoją atsigręžti ir įsiklausyti į save, susitelkti ties jam svarbiausiais dalykais gyvenime, pildyti savo tikslų ir pasiekimų žurnalą. Knygos skaitytojas - žmogus, kurio netenkina dabartinis gyvenimas, jis nori pasiekti daugiau, gyventi prasmingesnį ir gyvenimo džiaugsmo kupiną gyvenimą. Ši knyga – tai galimybė visuomet šalia savęs turėti surašytus įsipareigojimus sau ir savo brangiausiems žmonėms, svarbius priminimus, įkvepiančius paskatinimus, džiaugsmo akimirkas ir idėjas prasmingam gyvenimui pagal savo asmenines vertybes.

Knygoje autorė analizuoja gyvenimo kokybės sąvoką, pasakoja apie gyvenimo koučingo profesiją, dalijasi savo įžvalgomis ir atradimais kokybiško gyvenimo kūrimo srityje, kviečia atlikti asmeninį gyvenimo kokybės auditą ir rašyti savo gyvenimo kokybės dienoraštį.

Knyga gimė galvojant apie tai, kad mūsų užimtose dienotvarkėse sunkiausiai randame laiko sau. Tai tarsi kompasas skubančiame, įtemptame, kupiname įsipareigojimų ir atsakomybių pasaulyje, padedantis nepamesti ir neapleisti tai, kas žmogui yra svarbu, brangu ir reikšminga."

Su šia knyga tavo ir tau brangių žmonių metai bus prasmingi, turiningi, įkvepiantys svajoti, rūpintis savimi ir įgyvendinti tau svarbius tikslus. Knyga padės suprasti ir patikėti, kad esi svarbus ir reikalingas žmogus, gražus savo jausmais, mokėjimu bendrauti, optimizmu ir neblėstančiu gyvenimo džiaugsmu.

Knygos autorė – Aušra Bijaminienė – keturiolika metų dirba personalo valdymo srityje žinomose tarptautinėse ir lietuviškose kompanijose, yra sertifikuota gyvenimo koučingo specialistė, baigusi gyvenimo koučingo studijas JAV “Institute for Life Coaching Training”, knygos “Five Balls of Wisdom” autorė ir “Tavo ir mano gyvenimo džiaugsmo knygos” bendraautorė.

Autorė pažada, kad ši knyga atras kelią į kiekvieno širdį, o Grozioklubas.lt mano, kad ji galėtų būti geriausia dovana jūsų artimiesiems ar draugams.

Plačiau apie knygą: Mylėk ir save: tavo gyvenimo kokybės dienoraštis

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.