Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais?

2013-08-08

Turbūt kiekviena sutiks, kad aukštakulniai – viena didžiausių moters privilegijų. Žinoma, kartais jie iš tiesų vargina, ypač tuomet, kai reikia suvaikščioti gana didelius atstumus. Parduotuvėse tikrai gausus aukštakulnių pasirinkimas, ir kai kurie jų atrodo... tiesiog kaip „bateliai-žudikai“, kartais sunku įsivaizduoti, kaip įmanoma su jais paeiti. Pasirodo, norint išmokti grakščiai vaikščioti avint aukštakulnius, tereikia laikytis kelių paprastų taisyklių.

Kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais?

Pasirinkite tinkamą dydį

Atrodytų, kad tai – visiškai elementari taisyklė, tačiau jos ne visuomet paisoma. Nereikėtų susižavėti išpardavimų kainomis ir įsigyti puse dydžio mažesnius ar didesnius batelius. Taip pat neverta tikėtis, kad vėliau bateliai susitrauks ar išsitampys – kai matuojatės, bateliai turi puikiai tikti.

Įvertinkite, ar su bateliais jaučiatės patogiai

Svarbu, kad jaustumėtės patogiai. Pabandykite pavaikščioti po parduotuvę – įsitikinkite, kad nejaučiate diskomforto. Ne visi aukštakulniai gali tikti kiekvienai pėdai – jei jaučiate, kad pėdą tarsi „laužia“, šie aukštakulniai – ne Jums. Jei aukštakulnius renkatės pirmą kartą, nesirinkite labai aukšto ir plono kulniuko – pradėkite nuo storesnių ir žemesnių kulnų.

Vaikščiokite... „taisyklingai“

Vaikščiojimas su aukštakulniais gali pakoreguoti laikyseną, tačiau tai reikia daryti „taisyklingai“: kai einate, galva turi būti pakelta, o pečiai patraukti atgal. Taisyklinga laikysena gali padėti išmokti grakščiai vaikščioti su aukštakulniais.

Stiprinkite kojų raumenis

Taip, tai tikrai gali padėti lengviau išmokti vaikščioti su aukštakulniais. Be to, kojos ne taip greitai pavargs.

Nežiūrėkite į žemę

Bus paprasčiau vaikščioti, jei žiūrėsite į priekį, bet ne į žemę. Svarbu, kad jaustumėte, jog ant žemės stovite stabiliai.

Praktikuokitės

Taip, praktikavimasis duos geriausių rezultatų. Nereikia tikėtis, kad vos tik išeisite su naujais aukštakulniai, ir pavyks eiti grakščiai. Taip, deja, nebūna. Kai nusiperkate naujus aukštakulnius, pabandykite su jais pavaikščioti namuose, vėliau nueikite trumpą atstumą, pavyzdžiui, iki artimiausios parduotuvės.

Jei planuojate avėti aukštakulnius visą dieną, tačiau nesate tikra, ar kojos nepavargs, pasiimkite dar vieną batų porą, kad reikalui esant galėtumėte persiauti.

Taigi, kaip matote, taisyklės visai paprastos, tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų, reikėtų jų visų laikytis.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.