Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Ką padovanoti Kalėdoms?

2012-12-18

Jau greitai žiemos šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Pats laikas pasirūpinti dovanomis, kurias geriausiai rinktis iš anksto, kad paskutinę dieną nelakstytumėte akis išdegę ir griebtumėte pirmus, po ranka pasitaikiusius, daiktus.

Ką padovanoti Kalėdoms?

Ką padovanoti vyrui?

Parfumerijos rinkiniai – sutikite, tai jau šiek tiek atsibodę ir neoriginalu. Geriausiai padovanokite ką nors iš įrankių. Iš pradžių būtų gerai išsiaiškinti naminius naudingus buitinius reikmenis, o po to nueiti į specialią parduotuvę ir pasikonsultuoti su pardavėju. Taip pat pasiteiraukite, kas yra kokybiška prekė, nes juk nenorite, kad kitais metais jūsų mylimasis vaikščioti susižeidęs ranką su netikusiu įrankiu.

Apskritai, jei vyras turi hobi, pasidomėkite, ko jam labiausiai trūksta arba kas šiuo metu yra madinga.

Niekam ne paslaptis, kad vyrams patinka elektronika, kuri juos veikia taip pat kaip berniukus – žaislai. Todėl gera dovana bus, tarkim iPad ar išmanusis telefonas, o gal ir kokybiškas fotoaparatas.

Jei manote, kad buities rūpesčiai – tai ne jums, apsilankykite erotinių prekių parduotuvėje ir įsigykite kažko intymaus.

Ką padovanoti tėvams?

Puiki dovana tėvams tai – kas palengvintų jų buitį. Plaunantis siurblys, lyginimo sistema, o gal minkštas krėslas. Šiuolaikinė buitinė technika taip pat tiks, kadangi vyresni žmonės dažniausiai bijo pirkti neaiškius jiems prietaisus.

Jei tėvai labai taupo ir neleidžia sau pramogauti, puiki dovana – bilietai į teatrą ar čekis įsigyti knygų.

Mamai visuomet tiks kosmetika, mėgstamiausios spalvos aksesuarai ir drabužiai, jei žinote jos dydį.

Tėtį pradžiuginsite nauju šaliku ar kaklaraiščiu, nauja pigine ar rankine, o gal padovanokite jam diržą. Gera dovana yra prabangus alkoholis. Tik atminkite, kad vartoti jį reikia atsakingai.

O jei tėvai nedrįsta patys žengti tokio žingsnio – padovanokite jiems abiems kelialapį į šiltus kraštus.

Ką padovanoti draugei

Kiekviena moteris apsidžiaugtų gavusi apsilankymą SPA centre ar elitinės kosmetikos rinkinį. Bilietas į mėgiamo atlikėjo koncertą – taip pat puiki dovana. Tik įsitikinkite, kad dėl jos muzikinio skonio jūs neklystate. Kalėdų laikotarpis taip pat tinkamas ir įgyvendinti tai, ko iki šiol dviese nesate padarę.

Ką padovanoti kolegoms

Geriausia dovana – tai, kas tiktų visiems. Skirkite vieną vakarą sausainių kepimui ir atnešę į darbą pavaišinkite imbieriniais meduoliais visą biurą. Abejingų tikrai neliks.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.