Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio patarimai kiekvienai moteriai

2013-06-05

Nesvarbu kokio amžiaus būtų, kiekviena moteris nori būti patraukli. Svarbiausia, žinoma, pasitikėjimas savimi, tačiau pateiksime patarimų, kuriais turėtų vadovautis kiekviena moteris.

Grožio patarimai kiekvienai moteriai

Turėkite klasikinių drabužių (tas pats galioja ir galanterijai) – juos galite pritaikyti praktiškai bet kur, be to, klasika niekada neišeis iš mados. Kiekviena moteris savo spintoje privalo turėti bent vieną klasikinę suknelę ar sijoną.

Pėdkelnių niekada nebus per daug. Taigi, jei vyksta išpardavimas, nevenkite nusipirkti jų daugiau.

Sijono ir pėdkelnių taisyklė: kuo trumpesnis sijonas, tuo tamsesnės pėdkelnės. Jei sijonas visai trumpas, nesuklysite pasirinkdamos juodas tampres.

Netingėkite lyginti. Niekas Jums nepasakys tokio komplimento: „O, kaip tau puikiai tinka suglamžyti marškinėliai!” Nebent tai būtų sarkazmas.

Raudonos lūpos – visada gražu. Raudonas lūpdažis visada “ant bangos”, tačiau dantys turi būti idealūs, nes raudonas lūpdažis išryškina gelsvumą.

Prancūziškas manikiūras – klasika. Svarbiausia, kad nagai atrodytų tvarkingai. Nepamirškite, kad nuo ryškių lakų nagai gali pagelsti, todėl geriau rinkitės prancūzišką manikiūrą.

Aukštakulnių taisyklė: jei jaučiatės nepatogiai juos avėdama, ar Jums sunku su jais paeiti – verčiau atsisakykite jų.

Džiaukitės akimirkomis. Gražiausia moteris – laiminga moteris. Darykite tai, kas teikia didžiausią džiaugsmą – amžius tam neturi limito.

Naudokite dieninį kremą, geriausia - apsaugantį nuo UV spindulių (klaidinga manyti, kad jis reikalingas tik vasarą).

Naudokite originalius kvepalus. Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau taip sutaupysite, moterys, naudojančios originalius kvepalus, teigia, 100 ml buteliuko joms užtenka metams. Taip nutinka todėl, kad kvapas išsilaiko ilgiau ir užtenka vieno papurškimo.

Negailėkite pinigų kokybiškam apatiniam trikotažui. Juk apatinis trikotažas – arčiausiai Jūsų kūno, todėl venkite sintetikos.

Dėvėkite tai, kad  Jums tinka. Kad ir kokio sudėjimo būtumėte, venkite apsmukusių, laisvų, keliais dydžiais didesnių drabužių. Grožio tai neprideda.

Dėvėkite tai, kas Jums patinka. Nereikėtų aklai vaikytis madų, jei Jums tie drabužiai neatrodo gražūs. Svarbiausia pačiai jaustis gerai.

Valgykite daugiau daržovių. Jos naudingos ne tik sveikatai, bet ir grožiui.

Lankykitės siuvykloje. Jei numetėte svorio, tikrai nebūtina pirkti naujų drabužių – galite susisiaurinti senus.

Reguliariai kirpkite plaukų galiukus. Rekomenduojama kirpykloje apsilankyti kas 6-8 savaites.

Kreminę pudrą naudokite saikingai. Negalvokite, kad didelis kreminės pudros sluoksnis padės paslėpti spuogelius – geriau juos naikinti, o ne slėpti.

Nebijokite blakstienų rietiklio – jis tikrai nenuplėš blakstienų.

Žili plaukai – žili antakiai? Antakius paryškinkite šviesiai rudu pieštuku, taip atrodysite šiek tiek jaunesnė.

Nevenkite perlų karolių ar auskarų. Coco Chanel yra pasakiusi: “Jei dvejoji, rinkis perlus”. Tai -  klasika.

Nesiteisinkite. Net jei esate mama, ir neturite laiko savo išvaizdai, bent jau pasistenkite neatrodyti taip, tarsi visiškai tam laiko neturėtumėte. Nepirkite tokių drabužių, kurie atrodo… niekaip.

Ploni antakiai šiek tiek pasendina. Turėkite tai omeny.

Nebijokite spalvingų drabužių. Net jei Jūsų mėgstamiausia spalva – juoda, įsigykite bent keletą ryškiaspalvių drabužių. Tikrai nustebinsite aplinkinius.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.