Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Geriausios Europos išparduotuvės

2012-11-30

Kaip nusipirkti garsaus ženklo drabužį už iš tikrųjų žemą kainą? Tam nereikia laukti nuolaidų sezono – juk galima aplankyti Europos išparduotuves. O kad kelionė su išvyka į parduotuves būtų išties sėkminga, patarsime, kur jums reiktų važiuoti gaudyti gerų kainų.

Geriausios Europos išparduotuvės

Milano priemiestis: Fidenza Village

Milanas – vienas mėgiamiausių Europos miestų, kur galima apsipirkti. Tačiau šis miestas geras ne tik dėl siūlomų nuolaidų. Jei atostogausite Italijoje, nepamirškite aplankyti vienos iš geriausių išparduotuvės Fidenza Village – jį rasite už miesto pusvalandį važiavę iki stotelės Fidenza. Garsių ženklų prekes čia galima įsigyti su 70 proc. nuolaida. O jei pavyks, tuomet sausį ir gegužę, kai visur siūlomi sezoniniai išpardavimai, nuo 70 proc. nuolaidos galite sulaukti ir 80 proc.

Šis miesteliukas garsus todėl, kad čia galima rasti ir garsių dizainerių drabužių, o taip pat nors ir ne žymių ženklų, tačiau išties vertos jūsų piniginės aprangos.

Iki šios išparduotuvės galima važiuoti dvejais būdais: taksi arba traukiniu iš Milano ir Bolonijos stočių iki stotelės Fidenza.

Paryžiaus priemiestis: La Valle‘e Village

Prancūzijos sostinė, pasaulinės mados lopšys, „šopoholikams“ padovanojo dar vieną centrą – La Valle‘e Village. Tik 30 minučių ir įsitikinsite, kad nusižiūrėtų žinomų vardų prekes galite įsigyti net su 90 proc. nuolaida. Ir tai realybė, o ne mitas.

Šis miestelis apjungė daugiau nei 70 rinkos ženklų. Kiekvienais metais vis daugiau mados namų atidaro savo parduotuves La Valle‘e Village. O tai padidina ir mūsų šansus apsirengti madingai.

Jei norite įsigyti „Armani“, „Gucci“ ir kitų žinomų vardų prekes, būtina neiškrypti iš kelio ir važiuoti automobiliu A4 automagistrale ir ieškoti 12.1 išvažiavimo. Galima tai padaryti ir elektriniu traukiniu – iki miestelio veža Eurostar, TGV, Thalys arba RER traukiniai. Beje, nepamirškite, kad aplink Paryžių labai daug „blusturgių“, kuriuose tikrai rasite kažką įdomaus ir sau.

Londono priemiestis: Bicester Village

130 mados namų siūlantys fantastiškas nuolaidas – tai Bicester Village, valanda kelio nuo Londono. Čia rasite įžymių ženklų prekes, taip pat anglų dizainerių darbus. Vidutinė nuolaida čia siekia 40-50 proc., tačiau jei jums pasiseks, drabužius galėsite įsigyti už juokingą kainą su 80 proc. nuolaida.

Atsiminkite maršrutą. Jei važiuosite taksi, rinkitės M40 automagistralę su atskirtimi 9. Jei rinksitės traukinį – iš Marylebone stoties reikia važiuoti iki Bicester North Station.

Briuselio priemiestis: Maasmechelen Village

Visiems belgų, vokiečių ir danų dizainerių gerbėjams patiks Maasmechelen Village, miestelis esantis šalia Briuselio. Prekybos centre galite rasti daugiau nei 95 madingus prekės ženklus. Standartinės nuolaidos čia siekia 60 proc., o išpardavimų metu – ir 80 proc.

Maasmechelen Village ypatumas – jo padėtis. Tradiciškai išparduotuvių centrai Europoje išsidėsto šalia stambių šalies miestų, o štai šitas yra vienodai nutolęs nuo Briuselio, Kelno ir Diuseldorfo. Būtent todėl čia sutiksite turistus iš šių didžiųjų miestų.

Norėdami vykti į „medžioklę“ Maasmechelen Village, važiuokite taksi automagistrale A2/E314 išsukdami 33 posūkyje. Arba rinkitės elektrinį traukinį iš Briuselio iki Genk stoties, o nuo čia jau važiuokite su taksi.

Barselonos priemiestis: La Roca Village

Turą po Ispaniją galima suderinti ir su apsipirkimu Roca Village. Išparduotuvę rasite 40 minučių važiuodami nuo Barselonos centro. Kelias tikrai neprailgs, nes miestas fantastiškai gražus. O širdį sušildys laukiamos fantastiškos nuolaidos madingų prekės ženklų drabužiams ir aksesuarams.

La Roca Village nustebins savo demokratiškumu. Čia suderinama ir žymus vardai, ir dar niekam nežinomi, tačiau perspektyvūs dizainerių darbai. Daugiau nei 90 prekės ženklų bet kokiam skoniui ir piniginei.

Vienintelis La Roca Village trūkumas – prekybos centras dirba tik darbo dienomis. Todėl jei jūs tradiciškai planuosite apsipirkimą savaitgalį, atsidursite ties uždarytais vartais. Tad savaitgalį paskirkite ekskursijomis, kad darbo dienos metu galėtumėte paganyti akis parduotuvėse.

Jei važiuosite taksi, rinkitės AP7 kelią, su išsukimu Nr. 12. Elektriniu traukiniu nuo Barselonos Sants stoties iki Granollers Centrestation, ir tada persėskite į kursuojantį autobusą, kuris jus nuveš į galutinį kelionės tikslą.

Naudingi patarimai lankantis Europos išparduotuvėse:

1. Patyrę išparduotuvių lankytojai vis dėl to pataria nesinaudoti visuomeniniu transportu. Nes jei nežinote vietinės kalbos, jums ne taip lengva bus rasti norimą prekybos centrą. Sutaupysite laiką, jei važiuosite taksi. Vidutinė važiavimo kaina – 50 eurų.

2. Kad nesusigundytumėte įspūdingomis nuolaidomis ir išmintingai išsirinktumėte garderobą, galima pasinaudoti profesionalaus stilisto paslaugomis. Daugumoje išparduotuvių Europoje yra tokia paslauga, tik patariama stilistą užsisakyti iš anksto.

3. Apsipirkus galite sulaukti ir malonių staigmenų: smulkių dovanėlių, VIP ar nuolaidų kortelių.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Agnė  2012-11-30
jau senai tokio straipsnio laukiau. Aciu

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.