Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

7 Feng Shui patarimai Jūsų turtui padidinti

2009-10-22

Feng Shui yra neatsiejamas nuo karjeros galimybių. Bene dažniausia priežastis susidomėti Feng Shui yra noras padidinti savo turtą. Kas gi nenorėtų būti turtingas? Visiems siūlome keletą patarimų...

7 Feng Shui patarimai Jūsų turtui padidinti

Kiekvienas susidomi Feng Shui dėl skirtingų priežasčių. Vieniems Feng Shui lyg gyvenimo religija, kitiems tai padeda atrasti meilę, pagerinti sveikatą, tretiems Feng Shui yra neatsiejamas nuo karjeros galimybių. Bene dažniausia priežastis susidomėti Feng Shui yra noras padidinti savo turtą. Kas gi nenorėtų būti turtingas? Visiems siūlome keletą patarimų.


Visų pirma, norint pagerinti savo finansinę padėtį, reikalingas teisingas požiūris. Jei Jūsų galvoje vien tik negatyvios mintys, nesitikėkite gerų permainų. Jūs turite tikėti savimi ir tuo, kad viskas keičiasi į gera.

Išsirinkite daiktą, kuris Jums simbolizuotų turtą. Tai gali būti brangus papuošalas ar kažkoks simbolis.
Šį daiktą padėkite toje vietoje namuose, kuri susijusi su pinigais – ant stalelio, kur visad dedate savo piniginę, į seifą, jei tokį turite, ir pan. Geriausia, jei toje vietoje šio daikto niekas nepasiektų – katė, šuo ar vaikai.

Venkite, kad namuose būtų daiktų, kurie Jums asocijuojasi su nepritekliumi. Tai gali būti net kokios nors rūšies daržovės, duona, indai ir t.t.

Tas pats tinka ir drabužiams – nenešiokite pigių drabužių, geriau turėti kelis brangius, nei daug pigių. Tai irgi traukia sėkmę.

Padarykite keletą pokyčių namuose, pagražinkite savo aplinką taip, kad ji Jums atrodytų turtingesnė.

Nebijokite pakeisti turtą simbolizuojančio daikto, jei pajusite, kad jis neveikia. Viskas priklauso nuo Jūsų požiūrio ir drąsos.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.