Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

30 naudingų patarimų, kaip sužibėti per pirmąjį pasimatymą

2011-11-10

Jums tikriausiai yra žinomas tas jauduliukas prieš pirmąjį pasimatymą, kai kamuoja daugybė klausimų, iš kurių svarbiausias, matyt, - ar aš jam patiksiu, kai jis su manimi pabendraus šiek tiek daugiau. Taigi, svarbu, kad apie Jus įspūdis susidarytų tikrai geras, ir kad bendravimas, ypač jei žmogus patinka, nenutrūktų.

Pirmiausia, reikia pabrėžti, kad nereikia niekuomet apsimetinėti tuo, kuo tikrai nesate arba tuo, kuo norėtumėte būti. Būkite savimi, tačiau nepamirškite, kad visgi per ilgą laiką yra susiformavusios kelios taisyklės, kuriomis besivadovaudama, per pirmąjį pasimatymą galėsite jaustis kur kas ramiau. Žinokite, jog tikrai nebūtina laikytis visų patarimų, tiesiog atsirinkite tuos pastebėjimus, kurie Jums atrodo artimiausi bei priimtiniausi.

Taigi, keli naudingi patarimai pirmajam pasimatymui:

1. Nepradėkite domėtis vyru vos tik jį pamačiusi, leiskite jam pradėti. Nepamirškite, kad tuomet vyras stengsis Jus sužavėti.

2. Išsiaiškinkite, ar jis turi draugių, su kuriomis bendrauja tiesiog platoniškai. Vyras turi mokėti moteriai būti ir draugu, o ne į ją žiūrėti tik kaip į sekso objektą.

3. Negerkite daug per pirmąjį pasimatymą, net jei Jums ir nedrąsu. Pirmiausia, Jūs dažnai norėsite į tualetą, o ir įspūdį padoriam vyrui tikriausiai paliksite ne kokį.

4. Jei Jums sutiktas vyras primena Jūsų tėvą – galite bėgti nuo jo iš karto.

5. Jeigu Jūs turite tam tikrus reikalavimus vyrui, tikrai nepradėkite jų mažinti, manydama, jog gal norite per daug. Jei jau pastebėjote, kad tas laimingasis visai prasilenkia su tuo, ko norite Jūs – patikėkite, švaistyti savo brangų laiką su juo tikrai neverta!

6. Per pirmą pasimatymąišgirdusi, kad vyras nori rūpintis Jumis, bėkite nuo tokio kuo toliau, kadangi viskas baigsis tuo, jog Jums greičiausiai teks rūpintis juo.

7. Jei vyras per pirmąjį pasimatymą pradeda kritikuoti kavinės, kurioje esate, maistą ar panašiai, tuomet Jūs jau galite įsivaizduoti, kas gali laukti Jūsų su tokiu kritiku po mėnesio.

8. Moterų dažna klaida yra ta, kad jos yra linkusios iš karto nuvertinti vyrą, jei jo kvepalai per stiprūs, nepatinka jo megztinis ar batai nekokie ir t.t.. Neskubėkite! Įsiklausykite į tokį žmogų, o gal jis vis tik yra labai nuostabus.

9. Stenkitės nepasakoti daug skirtingų istorijų ir pan., po to bus apskritai sunku prisiminti, apie ką kalbėjotės.

10. Jokių lytinių santykių per pirmąjį pasimatymą!

11. Stenkitės pernelyg ilgai neužsibūti per pirmąjį pasimatymą, palikite vyrui norą domėtis Jumis ir toliau.

12. Nuoširdžiai patariama susitikinėti tik su vienu vyru, gi tas miestas ne toks jau didelis, kam tos apkalbos ir nemalonumai Jums. Juk paskui galite likti apskritai be nei vieno.

13. Aprangos atžvilgiu labai nepersistenkite, neišsipuoškite lyg į didžiausią puotą ir nesirinkite pernelyg atvirų drabužių. Juk Jūs norite pagaliau susirasti tą rimtą vyrą, kuris nežiūrėtų į Jus vien tik kaip į sekso partnerę.

14. Nelyginkite tik naujojo pažįstamojo su savo buvusiuoju draugu. Jeigu Jūs vistiek taip darote, tuomet greičiausiai dar nesate pasirengusi naujoms pažintims, tuo labiau rimtiems santykiams.

15. Jeigu Jums tikrai patinka naujasis pažįstamasis, tada tikrai nelaukite, kol jis visada pirmasis parašys ar paskambins. Būkite drąsesnė, pabandykite imtis iniciatyvos ir pati, juk neturite ko prarasti, be to, žinosite, kad bent pabandėte.

16. Netgi patariama išsiaiškinti tokį dalyką: kas tvarko jo namus – mama ar namų tvarkytoja? Jums gi greičiausiai reikia nepriklausomo bei savarankiško draugo.

17. Atminkite, jog sutiksite tinkamą sau vyrą tik tada, kai pati tapsite tinkama moterimi, kuri save vertina bei savimi pasitiki.

18. Atsisakykite žaisti jo žaidimus. Jeigu Jums patinka vyras, tada išdrįskite ir prieikite prie jo bei susipažinkite. Patikėkite, visi tie viliojantys žvilgsniai, flirtas, kai kalba eina apie normalius vyrus, kartais tiesiog nesuveikia.

19. Jei vyras labai daug kalba apie pinigus, tuomet jis tiesiog nepasitiki savimi.

20. Jokiu būdu nepradėkite šnekų apie santuoką ir vaikus jau per pirmąjį pasimatymą!

21. Nepradėkite žvalgytis į kitus vyriškius per pirmąjį pasimatymą, susikoncentruokite tik ties savo pasimatymo draugu ir pamatysite, kad jis taip pat tuomet nebus linkęs žvelgti į kitų gražuolių pusę.

22. Tikrai nereikia kurti labai tolimų planų, susitikus su vaikinu vieną ar du kartus. Patikėkite, visa tai dar nereiškia, jog tarp Jūsų užsimegs rimti santykiai.

23. Kuo toliau, tuo labiau darosi aišku, kad princų visoms, matyt, neužtenka, todėl būkite realistė, juk nebūtinai tik su gražiu turtingu verslininku jausitės laiminga. Neatstumkite tų vyrų, kurie Jumis domisi ir yra nuoširdūs su Jumis, nors galbūt dirba ir visai paprastą darbą.

24. Išmokite flirtuoti. Tai jokiu būdu nereiškia, jog turite gražiai mirksėti, sukinėti savo plaukus ir t.t. Tiesiog Jūs turite palaikyti su vyrų akių kontaktą, bendrauti, reaguoti į tai, ką Jums jis pasako ir pan.

25. Jei vis dėlto nusprendėte, kad kandidatas į Jūsų širdį tikrai nėra pats tinkamiausias, tuomet galite jį atbaidyti tiesiog pradėdama kalbas apie orą, kompiuterius ir t.t.

26. Prieš pasimatymą gerai išsivalykite dantis. Nėra nieko baisesnio, nei šypsotis su pilnais maisto tarpdančiais.

27. Per pasimatymą nepamirškite išsijungti mobilaus telefono garso, kad niekas Jūsų neblaškytų.

28. Nesutikite tęsti pirmojo pasimatymo pas jį arba pas save namuose, net jei siaustų pūgos, o barai ir restoranai būti sausakimši. Na, pati suprantate, kodėl.

29. Nepatariama pasimatymo užbaigti aistringu bučiniu, ypač, jei vaikinas Jums visai nepatiko. Nekelkite jam dviprasmiškų jausmų.

30. Ir prisiminkite, kad jau geriau sėdėti namie ir jaustis vienišai, nei susitikinėti su įvairiausio plauko nevykėliais, kurie Jums nekelia jokio susižavėjimo!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.