Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Vėžys, Liūtas, Mergelė)

2012-01-11

Trijų zodiako ženklų (Vėžys, Liūtas, Mergelė) seksualinės paslaptys.

Vėžys (moteris)

Po vėžio ženklu gimusios moterys yra labai jautrios ir meilės santykiuose niekada nežengia pirmojo žingsnio. Partneris turėtų apipilti ją dėmesiu ir šiluma. Kai ji supras, kad jos meilužis gali būti atidus ir pagarbus jos poreikiams, jos vidinė jautri pusė bus atvira begaliniams seksualiniams tyrinėjimams. Partneris neturėtų skubėti jai jai siūlydamas jausmingą elgesį pirštais bėginėdamas per visą jos kūną. Vėžio ženklo moterys yra labai jautrios geidulingiems prisilietimams, tad partneris turi daugybę galimybių pasinaudoti švelnia plunksna, erzinimais ir oraliniu seksu. Ji iš prigimties yra paklusni, tad jai patinka pamaloninti partnerį.

Vėžys (vyras)

Šio ženklo vyrai yra vienu metu ir kantrūs, ir agresyvūs, todėl gali būti sunku surasti tinkamą kelią į jo miegamąjį. Sekso metu jis yra susikoncentravęs patenkinti savo partnerę lygiai tiek pat, kiek ir pats pasimėgauti. Vėžiui patinka pradėti virtuvėje, tad prieš tai reikėtų maistingos vakarienės. Globėjas iš prigimties, po vėžio ženklu gimęs vyras pamalonins savo partnerę tarti ji būtų jo brangiausioji. Vėžiui patiks partnerės seksualinis išprusimas ir jis tikriausiai inicijuos jausmingą masažą. Partnerė sužinos, ką reiškia emocionaliausias atsakas ir galės visą gyvenimą tyrinėti neužmirštamo sekso pasaulį. Vėžys yra idealus meilužis, todėl partnerė gali neabejoti, kad jis teisingai paspaus karščiausius jos mygtukus.

Liūtas (moteris)

Tik nereikia tikėtis, kad liūto ženklo moteris pasiduos ir elgsis pagal partnerio nurodymus. Jai nereikia suvilioti svajonių vyro, nes ji yra įsitikinusi, kad jos švelnumas vyrui yra didžiausia dovana. Po liūto ženklu gimusi moteris neabejotinai yra viena aistringiausių ir geriausius įgūdžius turinčių meilužių. Išskirtinė jos asmenybė ir ekstravagantiškas skonis yra labai susiję su jos mylėjimosi stiliumi. Partneris turėtų atkreipti dėmesį į sekso sceną ir atmosferą sekso metu, nes jai tai reiškia labai daug. Jai patinka provokuojanti apranga, tad nereikia nustebti, jei pasirodys su kelnaitėmis su virvele ir spenelius apnuoginančia liemenėle, kad būtų lengviau pasiekti ir glamonėti jos erogenines zonas. Negana to, liūto ženklo moteris yra linkusi šiek tiek dominuoti, kas paaiškina, kodėl jai patinka vaidmenų žaidimai. Ji bus ta, kuri dominuos, tad jei partneris bučiuos jos kūną, įspraustą į odinius drabužius, tai jai suteiks didžiausią malonumą.

Liūtas (vyras)

Liūtams reikia moters taip pat kaip oro. Kiekvienas pasimatymas su tokiu vyru prilygsta dramatiškam ir spalvingam pasirodymui, kur jis gali iki galo atskleisti savo seksualinį potencialą. Sekso metu jis stengiasi parodyti save kaip laukinį meilužį, kuris yra pripratęs pažymėti savo teritoriją ir primesti savo taisykles. Gali būti, kad jis jau turi gausią seksualinę patirtį, tad gali sužadinti partnerės vaizduotę ir įkvėpti ją ilgai ir jaudinančiai patirčiai. Liūtui patinka papuošti savo genitalijas, kad sužavėtų savo partnerę ir nesuklysime pasakę, kad jis yra pats įstabus meilužis. Vienintelis dalykas, ką turi padaryt jo partnerė, tai parodyti iniciatyvą sekso žaidimams ir palaukti, kol atsiris didžiulio malonumo banga. Privalu neužmiršti pasakyti jam, kad jis buvo puikus ir liūtas visada bus partnerės paslaugoms.

Mergelė (moteris)

Šio ženklo moteris niekada nepervertins seksualinio malonumo reikšmės. Žemiška ir organizuota, ji negali patikėti, kad seksas gali būti kažkas daugiau kaip tik fizinis pasitenkinimas. Jos scenarijus yra paprastas: kuo mažiau egzotikos, tuo geriau. Tikriausiai ji nebus ta, kuri pasiūlys naujų idėjų miegamajame, tad partneriui gali prireikti laiko įkalbėti ją kokiems nors eksperimentams. Geriau pradėti nuo glamonių, švelnaus viso jos kūno glostymo. Po mergelės ženklu gimusi moteris susijaudina lėtai ir jai labiau patinka laiko patikrintos mylėjimosi technikos. Kai mergelė yra sujaudinta, ji norės daugiau. Gali būti, kad ji yra per daug drovi, kad pripažintų, jog viduje ji nori paklusnaus vaidmens, bet jei partneris pamėgins trenkti jai per užpakaliuką, jos reakcija gali būti pakankamai netikėta.

Mergelė (vyras)

Jo fizinis apetitas yra pakankamai nepretenzingas ir tradicinis. Gali būti, kad savo partnerę jis sutiks padedant draugams, nes tokiems dalykams jis yra per daug kuklus. Po mergelės ženklu gimusiam vyrui patinka iki detalių suplanuoti pasimatymai. Dėl šios priežasties prieš pasiūlant kokius nors pokyčius geriau yra jam duoti realių užuominų. Jis žino, kas patinka moterims ir darys tai metodiškai, suteikdamas pakankamai erdvės partnerės iniciatyvai. Kai kurioms moterims patinka, kai vyrai klauso jų nurodymų, tad šio ženklo atstovas gali būti tuo vyru, su kuriuo partnerė jaus valdžią. Kai kuriems mergelės ženklo vyrams patinka pasitenkinti patiems užuot dėjus pastangas susirasti tinkamą partnerę. Jie gali rinktis solo seksą, kuris sumažina seksualinę įtampą, ir todėl tinkamos partnerės gali laukti ilgą laiką.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.