Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Meilės horoskopas savaitei (06 18 – 06 24)

2012-06-18

Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę Avino ženklo atstovams naujų kibirkščių į romantinius santykius įpūsti padės...kompiuterinės technologijos! Vienišiams tai palankus metas regzti pažintis internete, turintiems antrąją pusę patariama bent jau nusiųsti mylimam žmogui seksualų elektroninį laiškelį. Trečiadienį bei ketvirtadienį bus svarbu paisyti to, kaip natūraliai reaguojate į naujus meilės gyvenimo aspektus – neslėpkite jausmų. Tuo tarpu penktadienį ir šeštadienį viskas klosis lengvai,rodos, nereikės jokių pastangų ir galėsite mėgautis naujomis romantinio gyvenimo galimybėmis, gera nuotaika ir apskritai meile! Būsite sužavėti, sujaudinti, svarbiausia – nepamirškite kartkartėmis likti šiek tiek paslaptingi. Sekmadienis – poilsiui skirta diena, tinkama ilsėtis tiek vienatvėje, tiek kartu su mylimu žmogumi.

JAUTIS

Pirmadienis Jaučio ženklo atstovams – dalijimuisi puiki diena.Dalinkitės jausmais, laisvu laiku, idėjomis... ir tik tada planuokite. Meilės nuotykiams,sėkmei palankesnis laikas bus nuo antradienio iki ketvirtadienio. Nuvalykite dulkes nuo kažkada užsibrėžtų tikslų, įsiklausykite į savo jausmus, troškimus,atverkite širdį! Beje, Žvaigždės pataria šią savaitę kuo daugiau klausti: labai tikėta, jog šiuo metu susilauksite palankesnių atsakymų. Penktadienį bei šeštadienį patariama kiek tramdyti savo užsispyrimą – galite prisidaryti rūpesčių. Sekmadienį svarbiausia bus atvirumas – mintims, naujovėms, jausmams... Tai padės greičiau žengti pirmyn. Beje, šią dieną būsite ypač žavingi, trauksite aplinkinių dėmesį – mėgaukitės!

DVYNIAI

Dvynių ženklo atstovams tai – palanki ir karšta savaitė! Pirmadienį bei antradienį turėtumėte pastebėti, kiek daug naujų galimybių atsiranda meilės srityje. Svarbiausia – neslėpkite, išreikškite save – jums puikiai seksis. Kitas keletą dienų galite jaustis kiek sutrikę, pasaulį matyti miglotai – susilaikykite nuo svarbių sprendimų, ypač susijusių su širdies reikalais. Tuo tarpu nuo ketvirtadienio vakaro iki pat šeštadienio jūsų laukia teigiamos emocijos, puiki nuotaika ir linksmybės! Žavėsitės kiekvienu, sugebančiu nors šiek tiek sudrebinti jūsų pasaulį, priversti akis žaižaruoti, o galvą galvoti... Mėgaukitės šiomis dienomis. Sekmadienį Žvaigždės pataria nebijoti priimti kito asmens patarimo meilės srityje.

VĖŽYS

Su gimtadieniu, mieli Vėžiukai. Meilės reikaluose Jūsų laukia iš tiesų puiki savaitė, ji bus kupina tiek didelių, tiek visai mažyčių džiaugsmų. Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria mastyti neribojant savęs jokiais stereotipais, mintimis apie galimas nesėkmes ir kt. Elkitės drąsiai ir žengsite puikų, labai teigiamo atgarsio susilauksiantį žingsnį! Tuomet, nuo antradienio iki ketvirtadienio, jus lydės labai intensyvi, grožį skleidžianti energija. Įsiklausykite į save, susikoncentruokite ties savo viltimis, svajonėmis, suteikite širdžiai laisvę ir viskas klosis tiesiog puikiai! Penktadienį ar šeštadienį tikėtina sulaukti netikėtos galimybės – prieš priimant sprendimus skirkite šiek tiek laiko tai apsvarstyti, neskubėkite. Sekmadienis – puiki diena džiugioms smulkmenoms. Nepamirškite nustebinti mylimo žmogaus bent malonia žinute!

LIŪTAS

Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovams Žvaigždės pataria patiems susiorganizuoti puikų vakarėlį! Esate kupini pozityvios energijos, privalote ją sudeginti! O tai turės lems ne tik smagų laiką, gerą nuotaiką bet ir turės teigiamos įtakos jūsų meilės gyvenimui. Flirtuokite ir pasistenkite  susiplanuoti laiką, ypač – savaitės pabaigoje. Trečiadienį tiems, kas turi antrąją pusę, patariama atlikti santykiu reviziją – apmąstyti ir sutvirtinti pačius pamatus. Vienišiai šiuo metu turės puikų šeštąjį jausmą! Jeigu trokštate naujų kibirkščių, palaukite laiko nuo ketvirtadienio iki šeštadienio – būsite beveik įsielektrinę, žavingi, spindėsite! Tuo tarpu sekmadienį patariama skirti grožio poilsiui – atsipalaiduokite prieš naują nuotykių kupiną savaitę.

MERGELĖ

Atminkite: šiek tiek papildomo dėmesio padės užtikrinti, jog žinutė buvo priimta taip,kaip ir troškote ją įteikti. Ypač svarbu tai bus savaitės pradžioje: įsitikinkite, jog esate suprasti teisingai. Antradieniui, trečiadieniui bet ketvirtadieniui Mergelės ženklo atstovams patariama kurti planus, užsiimti miela, jausminga veikla.Smagus pasimatymas, susitikimas su intriguojančiu asmeniu... viskas klosis puikiai, žavėsite aplinkinius! Savaitgalį Žvaigždės pataria pasikliauti laiku išgirstu priežodžiu. Tai, kaip šią veiklą pabaigsite, gali būti kur kas geriau, nei buvote numatę. Sekmadienis – jausmams ir aistrai labai palanki diena. Pasidarykite mažytę šventę!

SVARSTYKLĖS

Taip, ši savaitė Svarstyklių ženklo atstovams nebus super karšta, intensyvi ar aistringa, tačiau kita vertus sugebėsite išlaikyti balansą, kuris jums labai svarbus. Tiesa, tai nereiškia,kad negali nutikti jokių širdžiai mielų nuotykių – priešingai! Svarbiausia, bent jau savaitės pradžioje, bus tiesiog atverti savo širdį. Tuo tarpu trečiadienį, tikėtina, norėsite vienatvės – pabūti pats su savimi, nesidalinti jausmais, mintimis... Tai – jūsų pasirinkimas, svarbiausia, kad apsisprendimas dovanotų teigiamas emocijas. Tuomet, nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio būsite tarsi apdovanoti puikiomis galiomis, pasižymėsite lakia vaizduoti, gebėsite palaikyti kaip niekada stiprų, malonų kontaktą su aplinkiniais! Tai, žinoma, naudinga bus ir meilės srityje. Sekmadienis – puiki diena bendravimui, tačiau Žvaigždės pataria vengti pernelyg didelių kompanijų, verčiau smagiai praleiskite dieną artimų draugų būrelyje.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovams daugiausia reikšmės turės iš tiesų nedideli dalykai. Jokiu būdu nenuvertinkite nieko,kas nors kiek susiję su romantiniais reikalais. Antradienį, trečiadienį bei ketvirtadienį, ko gero, kaip niekada trokšite gilumo, tikrumo.Taip, tai tinkamas laikas galvoti apie ateitį, analizuoti tiek save, tiek kitus. Ar Jūsų vertybės – iš tiesų suderinamos? Penktadienį bei šeštadienį norėsite tiesiog sugriauti visas ribų sienas! Stiprūs impulsai, natūrali evoliucija, aistra, tikrumas – štai kas bus jūsų variklis! Sekmadienis – palanki diena kurti ateities planus, ypač – romantinius. Pasimėgaukite procesu!

ŠAULYS

Savaitės pradžia Šaulio ženklo atstovams  bus kupina romantinio bendravimo, rami, maloni. Veiksmo ir nuotykių teks dar palaukti. Visų pirma, svarbiausia bus suprasti patį save, savo jausmus, troškimus – tik tuomet galėsite kurti ar tobulinti santykius su kitu mylimu žmogumi. Beje, šiomis dienomis jus lydės kosminė energija, tad visos dedamos pastangos turėtų greičiau atsipirkti – neatidėliokite. Ketvirtadienį, ko gero, jūsų lauks pozityvūs pokyčiai. Jūsų humoro jausmas dovanoja ne tik gerą nuotaiką, bet ir kažkam atrodo iš tiesų seksualus! Šeštadienis palankus vakarėliams, nuotykiams – bet kokiai linksmai veiklai, tačiau sekmadienį privalu skirti poilsiui – tik taip pasikrausite energijos naujai linksmybių savaitei.

OŽIARAGIS

Ko gero, Ožiaragio ženklo atstovams tai nebus tas laikas,kuomet meilė sklando ore, tačiau ši savaitė dovanos daug asmeninio augimo galimybių. O juk patraukli asmenybė – pamatas santykių kūrimui! Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria sugrįžti prie pagrindo. Tikriausiai norėsite viską dar kartą apgalvoti, tačiau ar nebūtų geriau tiesiog įsiklausyti, ką sako širdis? Trečiadienį, tikėtina, būsite linkę pernelyg jautriai į viską reaguoti. Verčiau šią dieną nepriimkite svarbių sprendimų, stenkitės valdyti save. Penktadienį Žvaigždės primygtinai siūlo vengti bet kokių žaidimų, šiuo metu stebuklus meilės gyvenime gali padaryti tiesiog paprastas nuoširdus pokalbis. Sekmadienis – puiki bendravimui, romantiniam planavimui diena!

VANDENIS

Savaitės pradžia Vandenio ženklo atstovams romantinėje srityje ypač sėkminga. Rodos, turi pavykti viskas, ko imsitės, tad nedelskite. Turintieji antrąją pusę šiuo metu santykiuose gali žengti didelį šuolį pirmyn, tuo tarpu vienišiams bus paprasčiau nei visada bendrauti, flirtuoti: gerai parinkti žodžiai bus veiksmingesni nei bet kada. Trečiadienį  patariama nieko daug neplanuoti, šią dieną vis tiek iškils nenumatytų reikalų. Kaip bebūtų, susitvarkysite ir nuo ketvirtadienio visą savaitgalį galėsite mėgautis ore sklandančia aistra, romantika! Raskite kūrybingų būdų atsiskleisti, parodyti susidomėjimą, nebijokite naujų atradimų ir sulaužytų aistros ribų!

ŽUVYS

Žuvų ženklo atstovams savaitės pradžia bus iš tiesų užimta, atsiras nemažai papildomų reikalų, tad patariama dienotvarkėje palikti daugiau laisvos vietos  –  tuomet nereiks verstis per galvą ir dėl to krimstis. Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį, ko gero, būsite ypač nekantrūs, tačiau labai romantiškai nusiteikę! Nesvarbu, turite antrąją pusę ar esate vienišiai, aplinkiniai žavėsis jumis ir rodys nemažai dėmesio. Nevaržykite savo kūrybiškumo, elkitės natūraliai ir mėgaukitės tokiu palankiu laiku. Nuo penktadienio iki savaitgalio pabaigos Žvaigždės pataria pasistengti kiek realistiškiau į viską pažvelgti, nuoširdžiai įvertinti visus meilės gyvenimo aspektus. Beje, nebijokite paprašyti protingo, objektyvaus draugo patarimo.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.