Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Meilės horoskopas savaitei (06 11 – 06 17)

2012-06-11

Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį romantikos srityje pasistenkite išlikti rami (-us), kitaip galite susipykti su savo esama ar potencialia antrąja puse. Toliau žvaigždės žada, kad antradienis ir trečiadienis bus labai sėkmingos dienos – viskas, į ką sutelksite savo aistrą ir mintis, seksis puikiai, todėl patariame apsvarstyti pirmenybę skirti meilei.  Darbo savaitės pabaigoje būsite žavinga (-s), tačiau darbas iš Jūsų atims visą laiką. Ateinantis savaitgalis bus tikrai saldus. Būkite jautri (-us) ir leiskite jai ar jam žinoti, kaip smarkiai ji ar jis Jums patinka.

JAUTIS

Pirmadienį Jūsų nedidelę širdgėlą palengvins išsipasakojimas draugui – o gal Jūs būsite ta (-s), kuri (-s) išklausys. Ir nors Jūs tikrai žinote, kad meilės skubinti negalima, tačiau antradienį ir trečiadienį būsite linkusi (-ęs) pasinerti į romantiką. Atsispirkite ir pagalvokite, kodėl Jūs esate taip gundoma (-s). Ketvirtadienis ir penktadienis Jums žada būti tikrai nuostabūs ir tikėtina labai aistringi, o Jūsų pasimatymai bus labai sėkmingi. Savaitgalis bus idealus metas apkalbėti kai kuriuos Jums rūpimus dalykus, bet nelabai tinkamas ilgalaikių planų kūrimui.

DVYNIAI

Pirmadienį daug dėmesio reikėtų skirti darbui ir tik truputį linksmybėms, todėl kibkite dirbti. Antradienį ir trečiadienį pasidalinimas savo romantiškomis viltimis, kad ir su nieko gero nežadančiu asmeniu, gali padėti gauti stebėtinai naudingą patarimą. Darbo savaitės pabaigoje tam tikri ženklai iš meilės srities rodys, kad Jums reikia būti kantriai (-iam) ir pažvelgti giliai į savo širdį: pasitelkite savo tikėjimą bei susikaupimą ir atrasite atsakymą į Jums taip rūpimą klausimą. Savaitgalį galite grįžti prie savo flirtavimo ypatumų – bus dar smagiau, kai save stabdote iš vidaus. 

VĖŽYS

Ei, svajotoja (-au)! Pirmadienį Jūs skrajosite kažkur padebesiais – kas gi Jūsų fantazijų objektas? Antradienį ir trečiadienį grįšite į realybę ir tikėtina skubotai priimsite jai ar jam nepalankų romantišką sprendimą. Suteikite dar vieną galimybę – jei būtumėte jos ar jo vietoje, tikrai to norėtumėte. Nuo ketvirtadienio ir visą savaitgalį pasimatymai seksis puikiai, tačiau tai, ką per juos veiksite, rinkitės pagal tai, ką siūlo žvaigždės. Štai ketvirtadieniui ir penktadieniui tinkamiausia grupinė vakarienė, vakarėlis, visos vietos, kur ypatingas asmuo galėtų pamatyti, kaip Jūs spinduliuojate tarp žmonių. O savaitgaliui? Pasirinkite ką nors, kur gali parodyti netikėtą – o gal ne laukinę – Jūsų pusę.

LIŪTAS

Tik dėl to, kad Jūsų antroji pusė ar Jus dominantis asmuo savaitės pradžioje bus pernelyg emocionalus, nereiškia, kad Jūs irgi turite tokia (-iu) tapti. Būkite rami (-us) ir galinti (-s) paguosti. Nors nesate pati (pats) kantriausia (-s) studentė (-as), bet antradienį ar trečiadienį meilė turės kai ko naujo Jus išmokyti ir Jums tai tikrai patiks. Darbo savaitės pabaigoje romantikos srityje Jus žinosite, kad esate teisi (-us), o ji ar jis klysta. Bet ar tikrai toks paslaptingas dalykas kaip meilė yra tokia vienareikšmiška? Savaitgalis žada tiek smagų laiką vakarėlyje, tiek jaukų pasibuvimą dviese. 

MERGELĖ

Pirmadienį veiksmingiau bus tiesiog stebėti nei ką nors prisipažinti ar kritikuoti. Antradienį ir trečiadienį apsvarstykite, kas vyksta Jūsų meilės srityje (iš savo ir iš jos ar jo pusės), ir nuspręskite, kiek tai atitinka Jūsų susikurtus idealus. Darbo savaitės pabaigoje savo širdies reikalus būsite susidėliojusi (-ęs) taip, kad galėsite patobulinti bei išreikšti žodžiais. Galite atrasti sau giminingą sielą ar smarkiai pajudėti į priekį esamuose romantiniuose santykiuose. Šį savaitgalį galite būti daugelio svarbių dalykų priežastimi, bet būkite jautri (-us) ir per ne lyg tuo nesipuikuokite.

SVARSTYKLĖS

Jei pirmadienį meilės reikalai atrodys užstrigę, nesijaudinkite, juk galite pasidžiaugti tuo, ką turite. Jeigu tai, ko Jums reikia, yra romantika, antradienis ir trečiadienis žada pakilimų, nuosmukių ir įvairių keistenybių – pajudinkite reikalus ieškodama (-s) pažinčių internete ar ženkite savo santykiuose su antrąja puse dar vieną žingsnį. Nenuobodžiausite! Darbo savaitės pabaigoje bus daugiau harmonijos, išminties jausmuose, todėl ketvirtadienis ir penktadienis bus puikios dienos jaukiems, mieliems pasimatymams, kad ir romantiško filmo žiūrėjimui. Šį savaitgalį ta (tas), kuri (-s) mes iššūkį Jūsų sumanumui, beprotiškai Jus įkaitins.

SKORPIONAS

Pirmadienį savo mylimajai (-ajam) ar kažkam, su kuo šiandien flirtuojate, atskleiskite savo slaptą talentą ir stebėkite, kaip jos ar jo susidomėjimas Jumis auga. Praktinis požiūris į meilę nėra labai jau romantiška, bet antradienį ir trečiadienį tai puikiai veiks. Jeigu antrosios pusės ieškote internetu, praplėskite savo paieškas, o jeigu jau esate poroje, tuomet savo santykiuose ženkite dar vieną žingsnį. Jeigu esate tarp pastarųjų, savaitės pabaigoje galite būti nemaloni (-us) savo antrajai pusei, tačiau susitaikymas juk būna mielas arba karštas. Tuo tarpu vienišiai ypatingam asmeniui bus drąsūs ir neįtikėtinai gražūs. Savaitgalį žvaigždės pataria kiek aprimti ir meilės žaidimus žaisti tradiciškai.

ŠAULYS

Aidas iš romantinės praeities savaitės pradžioje Jus pasieks ne be reikalo – išklausykite jį. Atlygį už tai gausite antradienį ir trečiadienį – viskas, ko reikia, būti pakankamai drąsiai (-iam) meilės srityje išbandyti kažką naujo. Nesijaudinkite, su Jūsų dabartine nuotaika tai bus tikrai smagu. Darbo savaitės pradžioje Jums bus palankus mielas bendravimas, todėl flirtuokite internetu ar parašykite kelias karštas žinutes – taip pat veiksmingas senas geras gyvas pašnekesys. Šį savaitgalį meilė Jūsų gyvenime kiek įšils ir jeigu nežinote, kur ji veda toliau, tuomet bent jau mėgaukitės tuo, kas vyksta dabar.

OŽIARAGIS

Pirmadienį nustebinkite savo mylimą žmogų ar potencialią antrąją pusę su visiškai kitokia pasimatymo idėja ar kūrybinga savo jausmų išraiška. Jūsų laki vaizduotė ir Jūsų aistra dabar veiks pilnu pajėgumu. Savaitės viduryje Jūsų laikas bus skirtas šeimai ir/ar darbui, o štai ketvirtadienį ir penktadienį romantika įjungsite aukščiausią pavarą. Dabar bus idealus metas tam nuostabiam pasimatymui, kurį jau apgalvojote anksčiau ir tikėtina, kad jis pasisuks kiek netikėta, bet dar geresne linkme. Savaitgalį Jūsų intelektualioji pusė ir Jūsų emocijos išlaikys balansą, todėl tai puikus metas išsakyti tiek ką jaučiate, tiek ką galvojate.

VANDENIS

Pirmadienis nebus pati romantiškiausia savaitės diena, bet suteiks galimybę užbaigti santykių ciklą. Naujas gali prasidėti antradienį ar trečiadienį su jaudulio kibirkštėle. Kažkoks atradimas širdyje bus esminis raktas (ar vienas iš raktų) į Jūsų laukiantį romantikos kelią. Jeigu darbo savaitės pabaigoje meilė Jūsų gyvenime atrodys nuobodi, tai nieko tokio, nes Jūs mokate pagyvinti reikalus. Romantiką galima atrasti keisčiausiose vietose. O ką savaitgalį? Oho! Būsite neįtikėtinai karšta (-s), išnaudokite tai.

ŽUVYS

Pirmadienį Jums norėsis švelnumo, meilės ir rūpestingumo, todėl skirkite šiek tiek savo brangaus laiko mėgstamai veiklai. Antradienį ir trečiadienį Jūsų meilė bus tarsi Šekspyro pjesė – viena iš komedijų, bet tikrai ne „Romeo ir Džiuljeta“. Keitimasis rolėmis bus netikėtas, linksmas ir malonus. Ketvirtadienio ir penktadienio vakarai bus tobulai tinkantys pasimatymams, todėl susitikite su savo mylimąja (-uoju) ar potencialia antrąja puse. Šį savaitgalį, jei nenorite būti užspausta (-s) į kampą, neužsibrėžkite nepakeičiamų planų, o geriau pasiduokite romantikos siūlomiems malonumams.

Daniel Vitorino | Dreamstime.com nuotr.

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* rimante  2012-06-11
nenuobodus vakaro paskaitimai,man malonu..

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.