Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Meilės horoskopas savaitei (04 23 – 04 29)

2012-04-23

Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovai gali susidurti su šiokiomis tokiomis finansinėmis problemomis – tai ribos jūsų galimybes. Kaip bebūtų, greitai rasite išeitį. Antradienį bei trečiadienį Žvaigždės pataria kuo daugiau bendrauti su mylimu žmogumi. Nustebsite, kokie svarbūs ir vertinami gali būti jūsų žodžiai. Darbo savaitės pabaigoje, ko gero, teks išgyventi nemenką emocinę dramą – kitiems tai neatrodys taip svarbu kaip jums. Nusiteikite tam ir stenkitės neprarasti sveiko proto. Savaitgalis – nuostabus laikas romantikai, tad būtinai skirkite laiko mylimam žmogui, pasimatymui ar kitai maloniai veiklai.

JAUTIS
Pirmadienis Jaučio ženklo atstovams – neįtikėtinai gera diena. Būsite puikiai nusiteikę, kupini geros energijos, kuria norėsite dalintis su mylimu žmogumi. Kitos savaitės dienos – keistesnės, tačiau jokiu būdu ne blogos. Savaitės viduryje galimas sutrikimas: nesuprasite savęs, tad kol nebūsite savimi tikri, nenorėsite žengti jokių svarbių žingsnių, prisiimti įsipareigojimų. Ketvirtadienis ir penktadienis – palankios giliam, nuoširdžiam bendravimui dienos. Bus nesunku reikšti mintis ir jausmus – išnaudokite šį laiką tinkamai. Savaitgalį, ko gero, įsivelsite į jėgos, galios demonstravimo žaidimus. Svarbiausia – nepriimkite visko pernelyg rimtai.

DVYNIAI
Pirmadienį Dvynių ženklo atstovai gali tikėtis nedidelio nuosmukio. Nieko ypatinga, tiesiog – tai ne jūsų diena! Gali kilti mintys, jog esamas partneris (ar simpatija) – ne jūsų žmogus. Nusiraminkite ir nepriimkite skubotų sprendimų, po keleto dienų viskas atrodys kitaip. Savaitės vidurys – kur kas palankesnis, aplankys pozityvesnė nuotaika, nusiteikimas. Ketvirtadienį bei penktadienį Žvaigždės pataria būti atidiems finansinei situacijai – susirūpinkite prieš tai, kai problemos ims spausti ir numalšinsite stresą su netinkamu žmogumi. Tuo tarpu savaitgalis – vėl geresnis laikas. Būsite produktyvūs, mąstysite ir bendrausite – tai padės atrasti siekiamą ryšį.

VĖŽYS
Pirmadienį Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės pataria pasistengti ištrūkti iš rutinos. Jums būtinai reikia paįvairinti santykius su antrąja puse ar tiesiog susirasti kažką, ką norėtumėte artimiau pažinti. Savaitės viduryje, ko gero, jausitės kiek pasimetę, sutrikę ir tai erzins jūsų partnerį (ar privers jus nuleisti rankas ir nebesiekti simpatijos). Nepriimkite svarbių sprendimų, neskubėkite ir stenkitės skirti laiko sau. Tuo tarpu ketvirtadienį būsite kupini galingos energijos, žavėsite aplinkinius, nesunkiai reikšite jausmus. Verčiau neleiskite tokio vertingo laiko vienas! Savaitgalis palankus dovanoms: joms puikiai išreikš jūsų jausmus, mintis ar ketinimus.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovai pamatys, jog jų darbas šiuo metu tiesiogiai susijęs su romantiniu gyvenimu – tai gali būti pakankamai komplikuota. Antradienį bei trečiadienį Žvaigždės pataria nevengti socialinio bendravimo. Galbūt jūsų draugai – tai geriausias būdas sužavėti mylimąjį ar simpatiją? Kaip bebūtų, šiomis dienomis bendrą kalbą nesunkiai atrasite su daugeliu žmonių. Darbo savaitės pabaiga labai palanki naujovėms. Seniai troškote pakviesti kažką susitikti? O gal svarstėte perkelti esamus santykius į naują lygmenį? Laikas tam iš tiesų tinkamas. Savaitgalį Žvaigždės žada taip pat puikų: būsite kupini energijos, priversiančios švytėti tiek jus patį, tiek antrąją pusę. Tikėkitės geriausio!

MERGELĖ
Pirmadienis labai palankus tiems Mergelės ženklo atstovams, kurie turi antrąją pusę: jausite, jog tarp jūsų tvyro beveik tobula harmonija, sinchronizacija. Kaip bebūtų, einantiems į pasimatymus turėtų sektis taip pat neblogai! Savaitės viduryje gali aplankyti tam tikros problemos darbe – bus sunku nuo jų atitrūkti bendraujant su mylimuoju ir tai kiek trukdys asmeniniam gyvenimui, tačiau tikrai rasite išeitį. Ketvirtadienį ir penktadienį didžiausiu jūsų privalumu taps gebėjimas palaikyti organizuotumą bei tvarką net tada, kai vyrauja didžiausias chaosas. Antroji pusė tai įvertins! Savaitgalį Žvaigždės pataria parodyti savo asmenybės lankstumą – tai be abejonės bus naudinga jūsų ateičiai.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklių ženklo atstovų laukia iš esmės puiki savaitė – tiek jums asmeniškai, tiek jūsų romantiniam gyvenimui. Jausitės patrauklūs, seksualūs – beje, tokius jausmus sukels būtent kažkieno elgesys ar pastebėjimai, tad bus dar maloniau. Antradienį ir trečiadienį būsite kupini gero nusiteikimo, teigiamos energijos – tai padės bendraujant tiek su partneriu, tiek su nauja simpatija. Apskritai, lydės vienybės, bendrumo jausmas su pasauliu ir aplinkiniais. Darbo savaitės pabaigoje prisiderinimas prie tvarkaraščio, terminų gali tapti kiek sudėtinga užduotimi. Stenkitės dirbti produktyviai! Savaitgalį dominuos draugai, tad tai palankus metas dvigubiems, trigubiems pasimatymams ar mylimojo susipažinimui su jūsų draugais.

SKORPIONAS
Pirmadienis Skorpiono ženklo atstovams – santykių diena, turintiems antrąją pusę Žvaigždės pataria jai skirti kuo daugiau laiko. Vienišiams verčiau laiką skirti apmąstymams apie norus ir troškimus, nei veiksmams, bandymui rasti tinkamą užsiėmimą. Savaitės viduryje patariama kiek sulėtinti gyvenimo tempą – gerai nežinodami visų aplinkybių negalėsite pelnyti didelės norimos pergalės. Ketvirtadienis – bene palankiausia šią savaitę diena, galėsite gauti bet ką, ko užsigeisite. Savo energija tiesiog valdysite aplinkinius, ypač – antrąją pusę. Savaitgalį galimi nedideli išbandymai, iššūkiai – pasitikėkite savo jėgomis, nepamirškite partnerio nuomonės ir įveiksite bet kokias kliūtis.

ŠAULYS
Pirmadienį Šaulio ženklo atstovams Žvaigždės pataria atsinaujinti, atsiverti naujoms galimybėms – ko gero, būsite labai patenkinti grįžtamuoju ryšiu! Taip pat tai – ideali diena mieloms smulkmenoms, dėmesio rodymui. Svarbius pokalbius geriausia atidėti savaitės viduriui – nors nepasieksite kardinalių permainų, bet lengviau rasite kompromisus. Ketvirtadienis bei penktadienis – gana konfliktiškas metas. Neišsigąskite, būkite kantrūs ir priimkite tai kaip pamoką ar kažką svarbaus bylojantį ženklą. Savaitgalis padovanos pliūpsnį puikios energijos, ypač palankus metas – išvykoms su mylimu žmogumi. Mėgaukitės gamta ir vienas kitu!

OŽIARAGIS
Pirmadienis – aukščiausia, įsimintiniausia diena šią savaitę visiems Ožiaragio ženklo atstovams. Kaip bebūtų, tai neturėtų jūsų liūdinti. Žvaigždės pataria išnaudoti savo kūrybinę energiją – jos dėka romantiniai santykiai taps tvirtesni, stipresni ir meili nuotaika neapleis ilgiau! Savaitės vidurys – palankus bendravimui metas, galėsite aiškiai ir suprantamai paaiškinti tiek savo jausmus, tiek poreikius. Ketvirtadienis ir penktadienis, ko gero, prisistatys su iššūkiais. Teks įveikti save, tačiau tai bus naudinga ne tik jums, bet ir romantiniam gyvenimui. Savaitgalį patariama nenusisukti nuo smulkmenų – šios gali byloti apie rimtesnius pasikeitimus.

VANDENIS
Jeigu nesate tikri kažko patvarumu, ilgaamžiškumu, ko gero, savaitės pradžioje sulauksite aplinkinių įsikišimo – jie bandys nukreipti jus anot jų tinkamu keliu. Tuo tarpu antradienį ir trečiadienį, nepriklausomai nuo to, kokios emocijos jus lydi, Vandenio ženklo atstovai spindės patrauklumu, susilauks nemažai dėmesio! Darbo savaitės pabaigoje, tikriausiai, užvaldys intesnvyios emocijos, beje, ne tik pozityvios. Nukreipkite dėmesį į tai, ką išmanote geriausiai, skirkite laiko sau, savo dvasinei pusiausvyrai! Savaitgalį Žvaigždės pataria pamiršti egoizmą: kiek duosite, tiek ir gausite. Egoizmo atsikratymas (bent trumpam) teigiamai atsilieps ne tik jūsų vidiniam pasauliui, bet ir romantiniams santykiams.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovams Žvaigždės pataria vėl kalbėti – kitos išeities pasiekti to, ko trokštate ir jaustis laimingais šiuo metu nebus! Tuo tarpu antradienį ir trečiadienį būkite atsargūs – galite jaustis priblokšti – tam bus priežasčių. Kaip bebūtų, gera energija gebėsite kovoti su bet kokiomis kliūtimis! Darbo savaitės pabaiga tinkama romantikai: rodos, galėsite padaryti bet ką dėl mylimo žmogaus. Rūpinkitės juo, tačiau neapleiskite ir savo interesų. Savaitgalis tinkamas poilsiui – tiek aktyviam, tiek pasyviam. Nusiteikite kompromisams ir gerai leiskite laiką!


 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.