Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Horoskopas 2017: Avinas

2016-12-14

Galima sakyti, kad Avinas vienas labiausiai užsispyrusių ir nuosekliai savo tikslų siekiančių Zodiako ženklų, tačiau dažnai netikėtos situacijos juos išmuša iš vėžių ir Avinai pradeda elgtis neadekvačiai taip sukeldami sau bereikalingų problemų. Nors ir susikuriantys sau kliūčių iš nieko, Avinai dažniausiai pasiekia savo tikslų – tad šie metai nebus išimtis.

Horoskopas 2017: Avinas

Bendras 2017-ųjų metų horoskopas Avinams

Jei Avinai sugebės nebūti karštakošiais, identifikuoti ir atsisakyti savo silpnybių, Gaidys juos gausiai apdovanos visose gyvenimo srityse: seksis projektai, asmeniniai santykiai, bus stabilūs ar geri finansai.

Šiais metais patariama itin kruopščiai planuoti visas savo gyvenimo sritis – karjerą, santykius, namus ir to plano laikytis. Gaidys stipriai baus besiblaškančius, nes šie metai bus lemtingi ir klaidos gali turėti rimtų pasekmių ateityje, todėl kiekvieną svarbų veiksmą patariama gerai apgalvoti. Pavasarį Gaidys Avinus gali priversti priimti sunkius sprendimus, kurių naudą jie raškys vasaros gale.

Jei Avinai turi partnerių, sąjungininkų – labai svarbu laikytis esamos tvarkos ir nedaryti visa griaunančių sprendimų. Šiais metais visiškai pasitikėti galite tik artimiausiais šeimos nariais.

2017-ųjų metų horoskopas po  Avino ženklu gimusioms moterims

Dailiąsias Avino ženklo atstoves jau nuo pirmųjų dienų įtrauks pokyčių sūkurys. Visus metus šio ženklo atstovės jausis lyg žaisdamos šachmatais – visada reikia galvoti tris žingsnelius į priekį. Kad ir kaip bebūtų, moterims svarbu neapsimetinėti tuo, kuo nėra, o išmokti pamilti save – tada galėsite tikėtis didžiausio fortūnos palankumo.

Be to, šiais metais atrasite naujų talentų, galimybių, sustiprės intuicija. Meilės reikalai klostysis sklandžiai jei pradžioje įsiklausysite, ką sako intuicija, tačiau nepamiršite, jog turite galvą ant pečių.

Meilės horoskopas Avinui 2017

Asmeniai santykiai šiais metais reikalaus kantrybės, atsidavimo ir įsiklausymo. Pavydas, skubotos išvados, gali sugriauti tiltus į mylimo žmogaus širdį, todėl visada gerai pagalvokite ar jūsų priekaištai nėra išprovokuoti pavydaus Avino charakterio. Šiais metais reikės daugiau klausytis antrosios pusės, nes dažnai jie konstatuos tikruosius savo jausmus ir jums būtina tai išgirsti.

Sunkesni metai nusimato karjeristėms, nes darbinėje aplinkoje romantika mažai tikėtina, todėl jei neturite namie laukiančio mylimo žmogaus – darbas ne pati geriausia vieta jo ieškoti.

Avino ženklo atstovai dažnai apsupti dėmesio ir romantikos, tačiau jei neturite antrosios pusės, antra metų pusė palanki patiems rodyti dėmesį patinkančiam asmeniui – didelė tikimybė, kad intuicija jus atves pas tinkamiausią partnerį, o romantiniai gestai sulauks norimo atsako.

Avinams turintiems šeimyninių rūpesčių – dabar pats geriausias metas apsvarstyti savo veiksmus ir leisti viskam nurimti. Tai liečia ne tik mylimuosius, bet ir santykius su tėvais, draugais, giminėmis.

Turintiems vaikų Avino ženklo atstovams patariama šiais metais ypač daug dėmesio skirti bendravimui ir ryšio stiprinimui, tai padės ir Jums ir Jūsų vaikams ateityje.

Vienišiams metai bus permainingi. Greičiausiai neišvengsite ašarų ir skausmo, bet antrojoje metų pusėje Gaidys jus apdovanos ilgalaikiais ir daug žadančiais santykiais – svarbu nenukabinti nosies ir palaukti savojo "perliuko".

Pinigų horoskopas Avinui 2017

Kaip ir visose srityse Avinai turės viską atidžiai planuoti, o ypač dideles investicijas, nes palyginus su įdėtu darbu – rezultatas gali nenudžiuginti. Gaidys nežada Avinams nei didelių netikėtų pinigų, nei nuostolių, todėl labai svarbu viską planuoti ir laikytis finansinės drausmės.

Didžiausia tikimybė praturtėti laukia tų Avinų, kurie laukia atlygio už ilgą ir sąžiningą darbą.

Karjeros horoskopas Avinui 2017

Šiais metais karjera Avinams klostysis palankiai, jei jie dirbs tolygiai ir nesiblaškydami. Pastangos įdėtos darbe pradės atsipirkti jau šiais metais ir neš saldžius vaisius dar ilgą laikotarpį. Labai svarbu susiplanuoti, ko jūs norite pasiekti ir kryptingai eiti link tikslo – tai pastebės ne tik jūsų kolegos, bet ir vadovai.

Jei ieškote darbo – šie metai padės atsiskleisti gerosioms jūsų savybėms. Jei tik išsiaiškinsite stipriąsias savo puses – galite sukurti net ir savo verslą.

Gaidys ypač palankiai veiks kūrybos srityje dirbančius žmones.

Sveikatos horoskopas Avinas 2017

Svarbiausias uždavinys 2017 metams – susireguliuoti dienos režimą ir mitybą.

Norint išlaikyti blaivų protą, kurio ypač reikės šių metų pasvarstymams, svarbu iškrauti neigiamą energiją – tam puikiai tiktų sportas.

Šiais metais nepatariama išbandyti alinančių dietų, nes tai gali turėti ilgalaikių sveikatos pasekmių, gali pagreitinti chroninių ligų vystymąsi.

Šiais metais būtina rūpintis gera savijauta, sveikata, nuolat galvoti apie kūno būklę. Jei ilgai atidėliojat vizitą pas gydytojus – nesusirūpinus savimi Gaidys gali smarkiai nubausti.

Todėl kad ir kaip Avinams rūpėtų meilė, pinigai ar karjera, Gaidys privers galvoti apie sveikatą. Jei pavargote – paatostogaukite, jaučiate įtampą – pailsėkite ir atsipalaiduokite, norite linksmybių – linksminkitės! 

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* sex  Kovo 2, 00:16
Best sex dating >>> https://vk.cc/aqpxb8

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.