Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (11 04 -11 10)

2013-11-04

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Jei iki šiol retai kada dėvėjote džinsinius drabužius, ši savaitė palanki šią klaidą ištaisyti. Džinsinis audinys, atrodo, kad niekad neišeina iš mados, taigi, pasirinkite Jums tinkančius džinsinius drabužius, ir bent kartais atsikratykite „griežtos moters“ įvaizdžio.

JAUTIS

Šią savaitę norėsite įsigyti naujus batus, tačiau patartina rinktis ne tuos, kuriems taikoma akcija, o tokius, kuriuos galėsite avėti tikrai ilgai, jie atitiks sezoną ir bus patogūs. Atminkite, kad žiemą avėti aukštakulnius nėra pats tinkamiausias variantas, kad ir kaip gražiai jie atrodytų.

DVYNIAI

Šią savaitę atrodysite nepriekaištingai. Sulauksite tikrai daug komplimentų, taigi, tai dar labiau paglostys Jūsų savimeilę. Nenustebkite, jei pastebėsite, jog Jus žmonės tiesiog nužiūrinėja gatvėje ar kitose viešose vietose.

VĖŽYS

Jei jau kurį laiką stengiatės numesti svorio, tikėtina, kad šią savaitę atrasite būdą, kaip tai padaryti. Atminkite: svarbu ne greitai numesti daug svorio, o užtikrinti, kad numesti kilogramai greitai nesigrįš, taigi, geriausias būdas lieknėti pamažu.

LIŪTAS

Ar jau pasirūpinote šaltojo sezono aksesuarais? Ši savaitė palanki atnaujinti savo garderobą ir įsigyti spalvingų aprangos detalių (įsigykite pirštines, šaliką ar rankinę). Ryškios spalvos tikrai praskaidrins nuotaiką net ir pačiu niūriausiu oru.

MERGELĖ

Nepamirškite, kad šaltuoju metų laiku odai reikia specialios priežiūros. Pasitikrinkite, ar tikrai kosmetikos produktai, kuriuos esate pratusios naudoti, tikrai jums tinka. Taip pat patartina laisvalaikį leisti aktyviai- jei dirbate sėdimą darbą, tiktina, kad jau žiemą pastebėsite priaugtus kilogramus...

SVARSTYKLĖS

Paskutiniu metu buvote pernelyg irzlios. Stenkitės kuo mažiau konfliktuoti su aplinkiniais ir atrasti būdą, kas jums galėtų pakelti nuotaiką – juk niekas nekaltas, kad paskutiniu metu jums sekasi ne taip, kaip norėtųsi. Daugiau laiko skirkite kokybiškam poilsiui.

SKORPIONAS

Šią savaitę vėl nerimausite dėl papildomų kilogramų. Geriausias būdas pamiršti šią bėdą- pradėti sveikiau maitintis ir aktyviau leisti laisvalaikį. Tai padaryti nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – įpratus visa tai atrodys kaip įprastas gyvenimo būdas, o ir jausitės geriau, taigi, gal verta susimąstyti?

ŠAULYS

Šią savaitę suksite galvą, kokiais drabužiais atnaujinti savo spintos turinį. Patartina pavartyti mados žurnalus ir išsirinkti keletą drabužių, kurie ne tik yra madingi, bet ir atitinka jūsų skonį. Kai žinosite, ko norite, greičiau apsispręsite drabužių parduotuvėse.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galite susidurti su veido odos problemomis. Jei norite tai pamiršti visiems laikams, visų pirma turėtumėte ne dairytis „stebuklingų“ kosmetikos produktų, o pakoreguoti savo mitybą ir pradėti sveikiau maitintis. Pastebėsite, kad ne tik oda tapo skaistesnė, bet ir jaučiatės geriau.

VANDENIS

Šią savaitę norėsite surengti draugams vakarėlį. Žinoma, tam tinkamiausias laikas – savaitgalis. Jums pavyks sužavėti draugus savo organizaciniais sugebėjimais, ir šventė bus tikrai pavykusi. Tikrai galite sau leisti šiek tiek pasilinksminti.

ŽUVYS

Šią savaitę norėsite mesti visus darbus ir pabėgti kur nors toli. Vis dėlto, šią savaitę tikriausiai nepavyks to padaryti. Nors savaitė bus gana veikli, ir mažai ką bespėsite, tikrai galite sau leisti savaitės pabaigoje pasilepinti ir išvykti kur nors už miesto ribų. Tikėtina, kad tai padės pasisemti jėgų ir optimizmo.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.