Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (10 28 -11 03)

2013-10-28

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę norėsite ne tik atnaujinti savo garderobą, bet ir pakeisti savo namų interjerą. Tai galėsite padaryti be didesnių išlaidų, jei pasitelksite visą savo kūrybinę galią. Stenkitės rinktis šiltas spalvas, tai tikrai padės pagyvinti namus, o nuotaika bus puiki. Nesirinkite per daug ryškių spalvų, pastelinės bus kaip tik.

JAUTIS

Norėsite pagyvinti savo garderobą, ir tai galėsite padaryti pasirinkdamos vos porą ryškesnių detalių: įsigykite ryškias pirštines ar šaliką - tai padės pagyvinti net ir patį niūriausią paltuką.

DVYNIAI

Jei vis svarstote pradėti sportuoti, ši savaitė tam bus tikrai palanki. Neverta ir toliau tai atidėlioti – gali būti, kad tam taip ir neprisiruošite. Pasirinkite tokią sporto rūšį, kuri jums atrodo patraukliausia, kas tai bebūtų: baseinas, bėgiojimas ar sporto salė

VĖŽYS

Nepamirškite, kad šaltuoju metų laiku reikėtų dar labiau pasirūpinti savo oda. Būkite tikros, kad odą pakankamai drėkinate – kasdien patepkite veidą drėkinamuoju kremu. Jei norite, kad jūsų oda būtų švelni lyg kūdikio, galite praustis kūdikiams skirtu muilu ir naudoti tokį pat aliejų po vandens procedūrų. Rezultatą pastebėsite jau po poros savaičių.

LIŪTAS

Šią savaitę galite pajusti nuovargį. Taip gali nutikti dėl to, kad ši savaitė žada gausybę pramogų ir nuotykių. Būsite dėmesio centre, ir tai šiek tiek vargins. Pasistenkite skirti laiko kokybiškam poilsiui ir savaitgalį praleisti kuo toliau nuo miesto šurmulio.

MERGELĖ

Daugiau dėmesio skirkite aksesuarams, kuriuos derinate prie aprangos. Net ir vienas ryškus aksesuaras gali pagyvinti aprangą – ir tam tikrai nereikės skirti daug pinigų. Peržvelkite savo spintos turinį – gali būti, kad joje rasite „pamirštų“ diržų, skarelių ar pirštinių.

SVARSTYKLĖS

Atsargiau derinkite drabužius. Sveikintina, kad pasirenkate ryškias spalvas, tačiau kartais jas gana sudėtinga suderinti. Verčiau rinkitės ryškiaspalves detales, tikėtina, kad tokiu atveju nepersistengsite.

SKORPIONAS

Šią savaitę tikrai galite sau leisti pasimėgauti grožio procedūromis – pagulėkite aromatinėje vonioje, pasidarykite manikiūrą ar pedikiūrą... Kartais ir visai nedideli dalykai gali pakelti nuotaiką, taigi, pasinaudokite šiuo patarimu.

ŠAULYS

Ši savaitė palanki laisvalaikį leisti aktyviai. Leiskite sau atsipūsti nuo namų ruošos darbų ir atsipalaiduoti po darbo dienos – eikite į kiną, teatrą ar į klubą – visa tai šią savaitę teiks tikrai daug džiaugsmo. Savaitgalis palankus išvykoms, tikėtina, kad tai padės pasikrauti jėgų naujai darbo savaitei.

OŽIARAGIS

Daugiau laiko skirkite jums brangiems žmonėms. Baikite teisintis, kad tam neturite laiko – jo visada galima atrasti, kai tikrai to norite. Bendravimas su žmonėmis šią savaitę tikrai džiugins ir padės atsipalaiduoti. Ši savaitė taip pat palanki kardinaliai keisti savo išvaizdą.

VANDENIS

Šią savaitę nieko nespėsite, tačiau nesate visiškai bejėgės – stenkitės efektyviau planuotis savo laiką ir laikykitės nustatytos dienotvarkės. Nedirbkite iki pat paryčių ir gerai išsimiegokite – ryte jausitės žvalios ir būsite pasirengusios tiesiog kalnus nuversti.

ŽUVYS

Rytais jausitės pavargusios, o vakare užmigti gali būti gana sudėtinga. Jei bus sunku išlipti iš lovos, įsijunkite energingos muzikos – tai tikrai padės išsklaidyti miegus. Vakare klausykitės ramios, meditacinės muzikos ir išgerkite ramunėlių arbatos – tai tikrai padės grįžti į normalų dienos ritmą.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.