Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (10 21 -10 27)

2013-10-21

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite savo odai. Kadangi orai vis šaltėja, pasirūpinkite, kad oda būtų apsaugota nuo žvarbaus vėjo. Taip pat atnaujinkite savo kosmetikos priemones - patartina nenaudoti kosmetikos produktų, kurių sudėtyje yra alkoholio.

JAUTIS

Galbūt laikas įsigyti naują suknelę? Tai tikrai galite sau leisti. Rinkdamasi naujus drabužius atsižvelkite tik į tai, kas patinka būtent Jums, o ne Jūsų draugei. Rinkitės gana šiltą suknelę, kad netektų šalti žvarbiomis dienomis.

DVYNIAI

Galbūt jau laikas atsisakyti nuobodžių ofiso drabužių, ir rengtis kiek įdomiau? Tikrai galite šiek tiek paįvairinti savo garderobą, įnešdamos daugiau spalvų. Tikėtina, kad rezultatas tikrai džiugins.

VĖŽYS

Pastaruoju metu savo išvaizdai skyrėte tikrai nedaug dėmesio, taigi, atėjo laikas pamiršti namų ruošos darbus ir leisti sau kiek pasilepint. Tai - puikus metas apsilankyti pas kosmetologę, manikiūrininkę ar pas kirpėją.

LIŪTAS

Rinkdamasi kosmetikos produktus, būtinai atkreipkite dėmesį į jų sudėtį. Pasidomėkite, kokių kosmetikos sudedamųjų dalių derėtų vengti. Taip pat patartina apsilankyti pas kosmetologę.

MERGELĖ

Šią savaitę būsite patenkintos savimi, tačiau norėsite eksperimentuoti. Kodėl gi ne? Rezultatai gali būti tikrai puikūs, taigi, nustebinkite aplinkinius ir... pačios save.

SVARSTYKLĖS

Jei lankysitės vakarėlyje, nepersistenkite besipuošdamos - galite atrodyti gana juokingai ar net vulgariai. Prieš vykdamos į vakarėlį, pasiteiraukite, kaip bus pasipuošusios Jūsų draugės.

SKORPIONAS

Nepamirškite pasirūpinti savo oda  - šią savaitę jai derėtų skirti daugiau dėmesio. Rinkitės tokį veido kremą, kuris pakankamai maitintų odą. Taip pat patartina apsilankyti pas plaukų stilistą ir labiau rūpintis plaukais.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje Jus slėgs gana niūri nuotaika, tačiau viskas pasikeis savaitės viduryje. Daugiau laiko skirkite tiesiog sau - pasilepinkite karšta vonia ar apdovanokite save maža dovanėle.

OŽIARAGIS

Rūpinkitės sveika mityba ir užtikrinkite, kad tikrai gaunate pakankamai vitaminų. Galbūt jau laikas gerti maisto papildus? Jei jausite, kad nuotaika gana niūri, pagalvokite, galbūt Jums tiesiog trūksta saulės? Tikrai nepakenks apsilankyti soliariume.

VANDENIS

Šią savaitę labai rūpinsitės savo išvaizda. Žinoma, tame nėra nieko blogo, tačiau nepamirškite kruopščiai atlikti savo darbus ir pakankamai laiko skirti artimiesiems - negalvokite vien tik apie save.

ŽUVYS

Atnaujinkite savo garderobą - pasidomėkite, kas madinga šį sezoną, ir įsigykite porą madingų drabužių bei aksesuarų. Juk gera jaustis  stilinga, tiesa?

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.