Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (10 14 -10 20)

2013-10-14

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

Grožio horoskopas savaitei  (10 14 -10 20)

AVINAS

Jei norite kažką pakeisti, ši savaitė tam palanki. Visai nesvarbu, ar norėsite atnaujinti savo namus, ar pakeisti savo įvaizdį, rezultatas bus puikus. Nebijokite eksperimentuoti – tikėtina, kad net ir drastiški pasikeitimai džiugins. Taip pat šią savaitę susirūpinkite mityba – nepamirškite valgyti pakankamai šviežių vaisių ir daržovių.

JAUTIS

Šią savaitę patartina pailsėti nuo triukšmingų vakarėlių. Daugiau laiko skirkite vien tik sau, galite pasidaryti grožio procedūrų – tikrai to nusipelnėte. Nesijaudinkite, jei savaitgalį teks praleisti namuose – tikrai rasit, kaip naudingai praleisti laiką. Leiskite sau ilgiau pamiegoti – tai tikrai turės įtakos Jūsų darbingumui.

DVYNIAI

Šią savaitę pasižymėsite organizaciniais sugebėjimais – spėsite viską, ką tik suplanuosite. Taip pat daugiau laiko galite skirti savo grožio puoselėjimui – jei praeitą savaitę neturėjote laiko nueiti į kirpyklą, dabar sau tikrai galėsite leisti.

VĖŽYS

Labiau galvokite apie tai, ką valgote. Turbūt pastebėjote, kad nesveikas maistas neigiamai veikia nuotaiką? Taigi, keiskite savo mitybos įpročius, valgykite lengviau virškinamą maistą ir pasirūpinkite, kad gautumėte pakankamą vitaminų kiekį.

LIŪTAS

Nepasikliaukite vien tik kitų patarimais. Šią savaitę vadovaukitės savo intuicija – tikėtina, kad tai padės jums priimti teisingus sprendimus. Šią savaitę galite susidurti su apkalbomis, tačiau stenkitės į tai nekreipti dėmesio.

MERGELĖ

Pakaks dejuoti dėl savo išvaizdos ir galų gale imkitės veiksmų. Jūs tikrai nesate bejėgės ir kai kuriuos savo trūkumus galite paversti privalumais. Daugiau dėmesio skirkite savo išvaizdai ir stenkitės laisvalaikį leisti kuo aktyviau.

SVARSTYKLĖS

Kada dabar sakėte, kad pradėsite laikytis dietos? Nuo pirmadienio? Taigi, tai galite pradėti nuo šiandien. Žinoma, nesirinkite organizmą alinančių dietų, žadančių stebuklus, tiesiog stenkitės kuo sveikiau maitintis, ir stenkitės, kad kuo mažiau maisto būtų suvalgoma antroje dienos pusėje.

SKORPIONAS

Šis laikotarpis palankus atnaujinti savo garderobą. Vis dėlto, drabužius rinkitės kruopščiai – geriau nusipirkite mažiau, tačiau kokybiškų drabužių. Šią savaitę nepasikliaukite vien tik draugių nuomone, labiau atsižvelkite į savo skonį. Svarbu, kad su naujais drabužiais jaustumėtės patogiai, ir Jums patiktų, ką matote veidrodyje.

ŠAULYS

Šis metas palankus susitikti su seniai matytais bičiuliais. Vis dėlto, venkite alkoholio – šią savaitę galimi apsinuodijimai. Be to, kitą rytą galite būti užtinusios, o grožio tai tikrai neprideda. Labiau pasirūpinkite savo oda ir plaukais – galbūt jau laikas pakeisti kosmetikos priemones?

OŽIARAGIS

Ši savaitė žada nemažai išlaidų – tikėtina, kad vėl patrauksite į parduotuves. Stenkitės pirkti tokius drabužius, kokių savo spintoje tikrai neturite. Rinkitės drabužius su originaliais raštais ar neįprastomis detalėmis – tai tikrai suteiks Jums išskirtinumo.

VANDENIS

Ši savaitė jums bus palanki. Tikėtina, kad sulauksite nemažai dėmesio. Pasimėgaukite šiuo laikotarpiu – esate dėmesio centre, atrodote puikiai ir tiesiog švytite. Vis dėlto, per daug nesipūskite ir nepamirškite svarbiausių darbų – šią savaitę būsite kiek išsiblaškiusios.

ŽUVYS

Šią savaitę vertinsite patogius drabužius: galbūt dėl to, kad laiką leisite gana aktyviai. Šiuo laikotarpiu jums sunkiai seksis viską, ką planavote, nuveikti, todėl jausite nerimą. Pasistenkite atsipalaiduoti bent vakare – pasimėgaukite skanios arbatos puodeliu ar karšta vonia.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.