Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (10 07-10 13)

2013-10-07

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę būsite labai energingos, būsite nusiteikusios tiesiog kalnus nuversti. Nepersistenkite ir skirkite laiko poilsiui - dažniau išeikite pakvėpuoti grynu oru: pasivaikščioti ar pabėgioti. Tai tikrai padės atsigauti po darbų ir pasisemti naujų idėjų. Stenkitės kuo mažiau būti namuose - tai tikrai turės įtakos prastos nuotaikos atsiradimui ir energijos sumažėjimui.

JAUTIS

Daugiau dėmesio skirkite savo veido odai - tikrai nereikėtų numoti ranka į pajuodusius paakius - tai ženklas, kad pernelyg pavargote, todėl daugiau laiko skirkite poilsiui. Ar tikrai pamiegate bent 7 valandas per parą? Mažiau jaudinkitės dėl darbo ir pasirūpinkite savimi.

DVYNIAI

Šią savaitę mažiau dėmesio kreipkite į tai, ką apie Jus kalba kiti. Jūs tikrai atrodote puikiai, ir tikrai nesvarbu, ką kiti apie tai šneka. Labiau rūpinkitės savo sveikata - tai tikrai daug svarbiau nei keli papildomi kilogramai, kurių vis bandote atsikratyti.

VĖŽYS

Jei planuojate atnaujinti savo garderobą, venkite niūrių spalvų. Jau ir taip turite pakankamai juodų ir pilkų drabužių, todėl pats laikas pasirūpinti spalvingais drabužiais. Juos tikrai galėsite priderinti jau prie turimų drabužių.

LIŪTAS

Stenkitės šią savaitę praleisti kaip įmanoma ramiau: pamirškite triukšmingus vakarėlius ir pasisėdėjimus bare. Šią savaitę patartina kuo daugiau ilsėtis, užsiimti mėgstama veikla, kuri padeda atsipalaiduoti, ir tai tikrai neturėtų būti alkoholio vartojimas.

MERGELĖ

Šis laikotarpis Jums bus palankus. Tai - puikus metas pradėti laikytis dietos, sportuoti, keisti savo išvaizdą. Jei nuspręsite kardinaliai pakeisti savo išvaizdą, rezultatas tikrai bus stulbinantis, taigi, pasinaudokite šia galimybe.

SVARSTYKLĖS

Šis metas palankus keisti įvaizdį.  Nusipirkite naujų drabužių, patartina, kad jie būtų tokie, kokių nesate pratusi dėvėti. Tikėtina, kad aplinkiniai tiesiog aiktelės iš nuostabos, o Jūs jausitės labiau pasitikinti savimi - juk to ir norite, tiesa?

SKORPIONAS

Nusileiskite ant žemės. Paskutiniu metu buvote pernelyg pasipūtusios, taigi, tikėtina, kad įgijote ir priešų. Stenkitės maloniau bendrauti su aplinkiniais ir kuo mažiau kalbėti apie save - ir visai nesvarbu, kaip puikiai atrodytumėte.

ŠAULYS

Domėkitės mados tendencijomis - šis laikotarpis palankus atnaujinti savo garderobą ir pakeisti savo įvaizdį. Gali būti, kad labai susidomėsite mada - naujas pomėgis tikrai nepakenks.

OŽIARAGIS

Šiuo laikotarpiu labiau rūpinkitės tuo, ką valgote. Įsitikinkite, kad su maistu tikrai gaunate pakankamai vitaminų ir organizmui reikalingų medžiagų kiekį. Jei pajausite, kad negaluojate, daugiau laiko skirkite poilsiui. Kartais nieko blogo ir savaitgalį praleisti gulint lovoje. 

VANDENIS

Labiau pasirūpinkite savo oda. Šaltuoju metų laiku jai reikia specialios priežiūros, taigi, nenumokite ranka į bet kokias atsiradusias odos problemas. Jei planuojate įsigyti naujų kosmetikos produktų, įdėmiau skaitykite kosmetikos gaminių sudėtį. Rinkitės ko natūralesnius produktus.

ŽUVYS

Jei norite keisti savo įvaizdį, nekopijuokite jo nuo kitų. Svarbu tai, kad pasitikėtumėte savimi ir jaustumėtės puikiai - to tikrai neužtikrins svetimo stiliaus kopijavimas. Taigi, susikurkite savo stilių - tikėtina, kad sulauksite nemažai komplimentų.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.